1 299 $/мес
Зверинецкая ул., 47
Комиссия 50%
Выдубичи
Верхняя Теличка
Зверинец
Новопечерские липки
Национальный ботанический сад им. М. М. Гришка
ЖК Zverinetskiy
Можно с детьми
Монолітно-каркасна
Спец. проект
2013 год постройки
сегодня
1 нед. назад
33 (сегодня 2,
вчера 3)
Описание
АКТУАЛЬНО!
АВТОНОМІЯ квартири при відключеннях! ГАЗ!
Печерськ! Ботанічний сад! Др. Народів!
Вул. Звіринецька, буд. 47
ЖК "Звіринецький" - сучасний будинок з підземним паркінгом, біля Ботанічного саду.
Простора, функціональна 2-кімнатна квартира.
Коштовний, дизайнерський ремонт.
Повністю мебльована, побутова техніка, вбудована кухня з технікою, вбудовані шафи, кондиціювання, тепла підлога, 2 с/в, пральна кімната, ТВ, WI-FI.
Балкон-терраса!
В КВАРТИРІ ВСТАНОВЛЕНО ІНВЕРТОР НА 5 кВт!
Автономне опалення, газовий котел, газова плита.
У будинку ПІДЗЕМНИЙ ПАРКІНГ(є своє місце за додаткову плату), Sport Life, магазини, кафе.
Метро "Видубичі", "Др. Народів", "Печерська"
АВТОНОМІЯ квартири при відключеннях! ГАЗ!
Печерськ! Ботанічний сад! Др. Народів!
Вул. Звіринецька, буд. 47
Простора, функціональна 2-кімнатна квартира.
Коштовний, дизайнерський ремонт.
Балкон-терраса!
В КВАРТИРІ ВСТАНОВЛЕНО ІНВЕРТОР НА 5 кВт!
Автономне опалення, газовий котел, газова плита.
Метро "Видубичі", "Др. Народів", "Печерська"
Детали
В квартире 2 комнаты, высота потолков 3 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Спец. проект. Есть газ. Дом построен в 2013 году. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Горячая вода - газовый котел. Количество санузлов: 2. Интернет беспроводной. Работает без света - вода, отопление, интернет. Количество спален: 1. Комиссия за услуги 50 %

Коломієць Дмитро
Риелтор
| Активных объявлений | 21 |
| Эксклюзивных объектов | 0 |
| Рекламная активность | 28373 |
| Последний визит на сайт | сегодня |
Рекомендовать
История изменения цены
| 03.05.2026 | - 201 $ | 1 299 $ |
| 03.05.2026 | 1 500 $ |