2
14 000 грн/мес
Описание
Пропоную вашій увазі двокімнатну квартиру по вул.Шептицького 1/2, 52/30/7.5, в гарному жилому стані, великий балкон на дві кімнати, пральна машина, кондиціонер, бойлер, 2 шкафи-купе ,в околиці садики, школи , магазини, 10 хвили пішки до метро Лівобережна , ринок. Без тварин . Прохання не писати. Дзвонити. З посередниками -не працюю.
Ціна -14000 грн
Ціна -14000 грн
Детали
В квартире 2 комнаты. Планировка комнат Раздельная. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Комиссия за услуги 50 %
История изменения цены
| 19.05.2026 | - 1 000 грн | 14 000 грн |
| 11.05.2026 | + 500 грн | 15 000 грн |
| 11.05.2026 | 14 500 грн |