21 250 грн/мес
Цегляна
Хрущівка
1963 год постройки
сегодня
вчера
52 (сегодня 23,
вчера 29)
Описание
Перша здача!
Пропонується в оренду квартира
в затишному районі міста, за адресою: вул. Доброхотова, 12, метро Академістечко, Житомирська 7 хвилин пішки.
Знаходиться на 4 поверсі 5 поверхового будинку.
Загальна площа 47 м.кв.
Квартира з сучасним ремонтом, ідеально підходить для комфортного проживання.
У квартирі є всі необхідні меблі та побутова техніка.
Розвинена інфраструктура: поряд магазини, парки, школи, дитячі садки, медичні та освітні установи. Зручне транспортне сполучення, все необхідне — у пішій доступності.
Телефонуйте — організуємо перегляд у зручний для вас час.
Працюючи з нами, ви отримуєте перевірене житло та повний супровід угоди.
Комісія за послуги — 50% після підписання договору оренди.
Пропонується в оренду квартира
Знаходиться на 4 поверсі 5 поверхового будинку.
Загальна площа 47 м.кв.
У квартирі є всі необхідні меблі та побутова техніка.
Телефонуйте — організуємо перегляд у зручний для вас час.
Комісія за послуги — 50% після підписання договору оренди.
Детали
В квартире 2 комнаты, высота потолков 2.5 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Хрущівка. Есть газ, кухонная плита газовая. Есть балкон. В квартире есть Телевизор, Кабельное ТВ, Спутниковое ТВ, Утюг, Подогрев полов, Кондиционер, Стиральная машина, Сушильная машина, Ванна, Холодильник, Микроволновка, Посудомойная машина, Посуда. Дом построен в 1963 году. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Безбарьерность: вход в дом на уровне земли, дверные проемы в доме шириной более 0.9 м, парковочные места для людей з инвалидностью. Горячая вода - электрический бойлер. Количество санузлов: 1. Интернет оптоволоконный. Работает без света - вода, газ, отопление, интернет. Тип кухни - отдельная кухня. Количество спален: 2. Инфраструктура территории: детская площадка, спортивная площадка, отделенная зона для выгула животных. Комиссия за услуги 50 %
В квартире есть
История изменения цены
| вчера | + 1 250 грн | 21 250 грн |
| вчера | 20 000 грн |