Фильтры
Продажа квартир в Киеве, Александры Экстер ул. (Цветаевой Марины)
11 объявлений
- по рекламной активности
- самые новые
- самые дешевые
- самые дорогие
- самые дешевые/м²
- самые дорогие/м²
- наименьшая площадь
- наибольшая площадь
11 объявлений
- по рекламной активности
- самые новые
- самые дешевые
- самые дорогие
- самые дешевые/м²
- самые дорогие/м²
- наименьшая площадь
- наибольшая площадь




93 000 $
830 $/м²
Александры Экстер ул. (Цветаевой Марины), 3
4 комнаты
112 / 58 / 12 м²
этаж 1 из 24
2010 год постройки
сегодня
БЕЗ КОМІСІЇ!! ЄВідновлення! СЕРТИФІКАТ! ВАУЧЕР!
Продається велика квартира з ремонтом!
Загальна площа 112 кв.м. з балконом і лоджією.
Наявні меблі та техніка.
Квартира дуже тепла, витрати на опалення мінімальні!
Квартира на 1 поверсі, що дозволяє переоблаштувати її під крмерцію, з фасаду можливо зробити окремий вхід.
Поруч розвинена інфраструктура, супермаркет, зупинка транспорту.
МІНІМАЛЬНЕ ОФОРМЛЕННЯ!!
Телефонуйте, домовимося про перегляд!




130 000 $
1 444 $/м²
Александры Экстер ул. (Цветаевой Марины), 11
2 комнаты
90 / 45 / 17 м²
этаж 8 из 22
2010 год постройки
вчера
Без КОМІСІЇ. Двокімнатна квартира з ремонтом. ДЕСНЯНСЬКИЙ район.
Поряд ТРЦ РАЙОН
ЕПІЦЕНТР.
Вул.Олександри Екстер( Марини Цвєтаєвої),11.
Пропонується двохкімнатна квартира з якісним ремонтом, вдалим плануванням, комфортним поверхом та БЕЗ КОМІСІЇ.
Квартира має дві окремі кімнати, великий хол з диванчиком, кухня вітальня з балконом, санвузол.
Ремонт зроблений в 2010-2011 р., робили і планували все для себе, з найкращих матеріалів, на підлозі -паркетна дошка,якісна сантехніка,вбудована кухня. Кожен куточок продуманий і зроблений для насолоди.
Якщо ти шукаєш хорошу квартиру в цегляному будинку, з класним просторим плануванням , та в прикольному місці з розвиненою інфраструктурою- ЛАСКАВО ПРОСИМО...
Приобрести квартиру в Киеве, Александры Экстер ул. (Цветаевой Марины)




68 000 $
1 046 $/м²
Александры Экстер ул. (Цветаевой Марины), 5
2 комнаты
65 / 35 / 11 м²
этаж 16 из 25
2010 год постройки
сегодня
У продаж пропонується двокімнатна квартира за адресою вулиця О. Екстер/М . Цвєтаєвой на масиві Троєщина.
Квартира світла та простора загальною площею 65 м² мебльована та укомплектована необхідною побутовою технікою.
Навколо будинку доглянута територія з дитячими та спортивними майданчиками, парадні чисті з відеоспостереженням, консьєржем та кодовим замком.
Відмінно розвинена інфраструктура в пішій доступності є все необхідне для вашого комфортного життя парки, супермаркети, салони краси аптеки, ринок, кав'ярні, ТРЦ, гімназія та дитячий садок.
Добре розвинена транспортна розв'язка поблизу будинку зупинка міського транспорту, трамвая та за 20 хвилин їзди станція метро Почайна/Дарниця.
Телеф...
76 000 $
1 056 $/м²
Александры Экстер ул. (Цветаевой Марины), 16
єВідновлення
Троещина
3 комнаты
72 / 42 / 9 м²
этаж 6 из 10
1991 год постройки
сегодня
Продається 3-кімнатна квартира у Деснянському районі, масив Троєщина, вул. Олександри Екстер, 16.
Загальна площа: 72 м²
Житлова площа: 42 м²
Кухня: 9 м²
Поверх: 6 з 10
Квартира світла та простора, з зручним плануванням, ідеально підійде для сім’ї. Повністю готова до проживання.
Характеристики квартири:
3 роздільні кімнати
функціональна кухня
великий суміжний санвузол
замінені електропроводка та радіатори опалення
підлога: плитка, ламінат та паркет
квартира продається з меблями та побутовою технікою (холодильник, пральна машина, кондиціонер)
гарне природне освітлення
Стан квартири — доглянутий: можна одразу заїжджати без додаткових вкладень або зробити оновлення під власний дизайн.
Тихі...
57 500 $
1 030 $/м²
Александры Экстер ул. (Цветаевой Марины), 16-В
єВідновлення
Троещина
2 комнаты
56 / 29 / 8 м²
этаж 16 из 16
1992 год постройки
сегодня
Продається світла та доглянута 2-кімнатна квартира в Деснянському районі. Квартира на 16 поверсі.
Будинок 1991 року, керамзитобетонна панель, два під’їзди, працюють пасажирський і вантажний ліфти. Під’їзд чистий, двір охайний.
Планування Т-2 — зручне для життя: дві окремі кімнати, простора кухня, роздільний санвузол. Квартира не кутова, тепла. Висота стелі — 2,7 м.
Зроблений ремонт, встановлені металопластикові вікна. Балкони утеплені, обшиті вагонкою, з дерев’яною підлогою.
Залишаються меблі: кухня, шафа-купе, вбудовані шафи в передпокої. Є бойлер, два кондиціонери, підключений інтернет. Встановлені лічильники на воду та електроенергію.
Додатково — великий тамбур на три квартири з мета...

127 000 $
1 131 $/м²
Александры Экстер ул. (Цветаевой Марины), 9
єВідновлення
Троещина
4 комнаты
112 / 58 / 12 м²
этаж 2 из 24
2010 год постройки
сегодня
Продаж просторої 4-кімнатної квартири на Троєщині, вул. Олександри Екстер, 9. Будинок 2010 р, планування АППС. Ідеальний 2 поверх з 22. Загальна площа 112.28 м2, житлова - 57.86 м2, кухня - 11.56.
В квартирі виконано дизайнерський ремонт. Меблі та побутова техніка залишається новим власникам. Роздільний санвузол. Вікна металопластикові. Радіатори опалення біметалеві. Проведено інтернет. Балкон, підігрів підлоги. В кімнатах ламінат, хол, санвузли, кухня - плитка. Відеонагляд на території. Є консьєрж. Можливий продаж по програмі єВідновлення.
Комісія АН - 5%.

180 000 $
1 385 $/м²
Александры Экстер ул. (Цветаевой Марины), 9
єВідновлення
Троещина
3 комнаты
130 / 62 / 30 м²
этаж 3 из 22
2010 год постройки
2 дня назад
Продаж стильної, сучасної квартири з комфортним плануванням по вул. Олександри Екстер 9, Деснянський район
Цегляний будинок типу АППС-люкс, 2010 року побудови, монолітно-каркасна технологія будівництва, охайний під'їзд, доглянута прибудинкова територія.
Характеристики:
поверх 3
площа 130м²
житлова 62м²
кухня 30м²
Пропонується сучасна квартира з дизайнерським ремонтом, де кожна деталь створена для максимального комфорту. Просторе та функціональне планування ідеально підійде для великої родини або тих, хто цінує якісний житловий простір.
Серцем квартири є велика кухня-вітальня з острівцем та обідньою зоною -ідеальне місце для зустрічей з друзями та сімейних вечорів.
Квартира повністю уко...

80 000 $
825 $/м²
Александры Экстер ул. (Цветаевой Марины), 9-А
єВідновлення
Троещина
3 комнаты
97 / 62 / 11 м²
этаж 13 из 24
2009 год постройки
сегодня
#6071
Продаж просторої 3-кімнатної квартири на вул. Марини Цвєтаєвої, 9А
Пропонується до продажу світла та затишна 3-кімнатна квартира в сучасному будинку 2010 року побудови.
Загальна площа — 97 м²
Кухня — 11,3 м²
13 поверх із 22
Висота стель — 2,70 м
Функціональне планування квартири включає:
три окремі кімнати;
просторий хол;
дві лоджії;
металопластикові вікна.
Квартира доглянута, тепла та готова до заселення без додаткових вкладень.
Важлива перевага будинку — встановлений генератор, що забезпечує роботу ліфтів під час відключень електроенергії.
Будинок обслуговується ОСББ, територія доглянута, чисті під’їзди та відповідальне управління будинком.
Чудова локація з розвинен...
Ищите жилье в Киеве, Александры Экстер ул. (Цветаевой Марины) по фильтрам

57 500 $
1 030 $/м²
Александры Экстер ул. (Цветаевой Марины), 16-В
2 комнаты
56 / 29 / 8 м²
этаж 16 из 16
1991 год постройки
сегодня
Продається 2кімнатна квартира в Деснянському районі, Троєщина, вул. О.Екстер (М. Цвєтаєвої), 16в.
Розташована на 16 поверсі 16типоверхового будинку. Будинок 1991року, серія Т. Квартира простора, світла та затишна. Площа 55,8/28,9/8,4 кв.м. Висота стелі 2,70 м.
Зручне та функціональне планування: дві окремі кімнати, простора кухня, роздільний санвузол. Балкони утеплені обшиті вагонкою, підлога деревяна утеплена, на балконі пластикові вікна.
Квартира продається з меблями: кухня, велика шафа-купе у кімнаті, вбудовані шафи в передпокоях. Квартира не кутова. Тепла взимку та комфортна влітку.Окремий великий тамбур на три квартири з металевими дверями.
В квартирі є: бойлер та два кондиціонера. І...
164 999 $
1 360 $/м²
Александры Экстер ул. (Цветаевой Марины), 3
3 комнаты
121 / 60 / 14 м²
этаж 11 из 24
2010 год постройки
сегодня
Вашій увазі продаж просторої 3-кімнатної квартири з гарним ремонтом
у самому серці Троєщини, за адресою: вул. Олександри Екстер (колишня Марини Цвєтаєвої), 3.
Квартира розташована на 11 поверсі 23-поверхового будинку в секції, побудованої з цегли.
Загальна площа — 121,5 м², висота стелі — 2,70 м.
Планування роздільне, квартира двостороння:
три окремі кімнати, простора кухня, два санвузли та гардеробна — зручний варіант для сімʼї або тих, хто цінує простір і функціональність.
Квартира з якісним ремонтом та повністю укомплектована меблями і технікою.
Передбачено дуже багато місць для зберігання: у кожній кімнаті — великі шафи, а на лоджії в спальні облаштована додаткова кладова — ідеальне м...
74 990 $
790 $/м²
Александры Экстер ул. (Цветаевой Марины), 10/87
БЕЗ КОМИССИИ
Троещина
4 комнаты
95 / 53 / 16 м²
этаж 3 из 16
1992 год постройки
вчера
Пордаж 4к. Квартири / ремонт. ВИГІДНО! Найкраща ціна! Терміново!
Можливий невеликий Торг
Продається 4 кімнатна квартира з ремонтом на вул. Марії Цвєтаєвої, 10/87
Будинок 1992 року, у хорошому стані.
Висота стель — 2,75м.
Квартира розташована на 3 поверсі, 1 під’їзд, встановлено кодований замок.
Під’їзди у задовільному стані.
Загальна площа — 94,9 м².
Зручне та функціональне планування.
Будинок знаходиться біля дороги, поруч супермаркет та вся необхідна інфраструктура.
Телефонуйте для отримання додаткової інформації та перегляду.
- Недвижимость (Киев)
- Киевская область
- Киев
- Продажа квартир Деснянский р-н
- Александры Экстер ул. (Цветаевой Марины)



























































































































































































































