ВІДОВА 2 - х КІМНАТНА КВАРТИРА БІЛЯ МЕТРО ДОРОГОЖИЧІ - 7 хвилин пішки
КЛЮЧИ НА РУКАХ. ПЕРЕГЛЯДИ У ЛЮБИЙ ЧАС
Пропонується на продаж відова світла квартира у цегляному новому будинку в Подільському району.
Квартира розташована на комфортному 18 поверсі. Площа загальна 47 м2, площа житлова 27 м2, площа кухні 9 м2. Квартира має функціональне планування: велику кухню-студію та окрему спальню зі всіма необхідними меблями та сучасною технікою, окремих санвузол та великий засклений балкон. Висота поверху 2,85 метри.
В квартирі зроблено сучасний авторський ремонт з якісних матеріалів. Встановлена техника дорогох якісних брендів. Кондиціонери Cooper & Hunte. Встановлено бойлер, автома...
Продажа 4х комнатной квартиры ул. Петропавловская 48, Куреневка, Подольский район.
- 97.5 м2
- три независимые квартиры с общей кухней, 2к+1к+1к
- первый этаж, фасад
- пластиковые окна, 10 окон
- фасад утеплён
- состояние под ремонт
- сталинка, высота потолка 3.5 м.
- 3 сан. узла
- возможность пристройки со всех сторон
- есть возможность сделать свою отдельную входную группу с улицы
- станция метро Дорожожичи / Почайна 15 мин. пешком
В данный момент квартира поделена отдельными блоками и сдается в аренду под жилье четырем арендаторам по 4000 грн. + к.у (16 000 грн в месяц)
Отлично подойдёт под переделку в смарт квартиры до 9 шт. с отдельным входом с улицы.
Отлично подойдёт под магазин, с...
Пропонується до продажу світла та доглянута 1-кімнатна квартира на 4му поверсі 9-поверхового будинку по вул. Олени Теліги, 57.
Квартира дуже охайна, чиста та готова до заселення. Вдале планування дозволяє комфортно організувати житловий простір, а великі вікна забезпечують багато природного світла.
Переваги квартири:
✔ комфортний 4-й поверх;
✔ акуратний житловий стан — можна заїжджати одразу;
✔ простора світла кімната;
✔ окрема функціональна кухня;
✔ суміжний санвузол з ванною;
✔ встановлений бойлер;
✔ достатньо місця для зберігання речей;
✔ тихий зелений двір.
Локація:
Будинок розташований у районі з чудово розвиненою інфраструктурою.
+ Метро Дорогожичи 15-20 хвилин пішки.
+ магазини,...
Пропонується чудова однокімнатна квартира на вул. Петропалівська 11
В квартирі новий холодильник, телевізор,пральна машинка, є мікрохвильовка
Зроблений ремонт у ванній, поміняні всіх труби та сантехніка
1 балкон, металопластикові вікна, на вікнах всіх є грати , є коморка для одягу в прихожій , також є тамбур і коморка в під'їзді для інших речей.Опалення централізоване
Поруч куренівський парк, магазини, дитяча лікарня, гарна розвязка(автобуси, трамваї, маршрутки)
Метро Дорогожичі, метро Почайна пару зупинок
Послуги АН 5% після підписання угоди
Продається простора 3-кімнатна квартира на вул. Олени Теліги, 55, за кілька хвилин пішки від метро «Дорогожичі». Квартира розташована на 9 поверсі 9-поверхового цегляного будинку (над квартирою технічний поверх), загальна площа — 76 м², кухня — 13 м², роздільне планування, суміжний санвузол, два балкони загальною площею 10,5 м². У квартирі повністю замінені всі труби, встановлено нові металопластикові вікна, нові броньовані вхідні двері, лічильники на воду та двозонний електролічильник. Стан квартири — під ремонт, що дозволяє облаштувати інтер'єр повністю на власний смак без витрат на демонтаж старого оздоблення. Будинок чеського проєкту з централізованим опаленням, розташований у районі з р...
Продається простора 1-кімнатна квартира в Подільському районі, на вул. Петропавлівській.
Квартира розташована в цегляному будинку з висотою стелі 2,85 м, що створює відчуття простору та комфорту. Велика світла кімната площею 18,8 м², окрема кухня, балкон. Стан квартири — житловий, але потребує ремонту, що дає можливість облаштувати її на власний смак.
Поруч із будинком розташовані магазини, дитячі майданчики, школи, садочки, зупинки громадського транспорту та все необхідне для комфортного життя. Район із добре розвиненою інфраструктурою.
Квартира чудово підійде як для власного проживання, так і як вигідна інвестиція під орендний бізнес
Продається простора 3-кімнатна квартира в Києві по вул. Захарівська 14
Квартира розташована на комфортному 6 поверсі 9-поверхового будинку. Світла, затишна та повністю готова до проживання без додаткових вкладень.
Функціональне планування включає 3 окремі кімнати, простору кухню, роздільний санвузол та 2 балкони.
Будинок знаходиться в районі з добре розвиненою інфраструктурою. Поруч магазини, супермаркети, школи, дитячі садки, аптеки, кафе та зупинки громадського транспорту. Зручне транспортне сполучення дозволяє швидко дістатися до будь-якої частини міста.
Продається 1-кімнатна квартира за адресою: вул. Олени Теліги, 53.
Шевченківський район, масив Сирець.
6-й поверх 7-поверхового цегляного будинку 1993 року побудови.
Площа: 29,3 / 17,5 / 4,8 кв. м.
Висота стелі — 2,5 м. Будинок газифікований. Без балкона.
Квартира світла, затишна, у гарному стані, з якісним ремонтом. Продається з меблями та побутовою технікою. Вікна виходять у тихий двір.
Зручна транспортна розв’язка. До станції метро «Дорогожичі» — 7 хвилин пішки.
Квартира вільна, ніхто не зареєстрований. Чистий продаж. Документ, що підтверджує право власності, — свідоцтво про право власності на житло.
Ціна — 41 000 доларів США. Можливий торг.
Комісія агентства — 5%.
Хочеш отримувати пасивний дохід з першого дня купівлі?
Тоді цей варіант саме для тебе!
Ти купуєш одразу готовий працюючий бізнес, який приносить дохід з оренди кімнат.
Що пропонується? : Продається квартира з окремим входом на першому фасадному поверсі в Києві, за адресою Петропавлівська 6.
Не треба витрачати час на ремонт та налогодження процесів, бо це - вже працюючий орендний бізнес, кімнати подобово/погодинно/помісячно, під керуванням мережевої готельної компанії.
Бачили рахунки на комунальні послуги для бізнесу(нежитлового фонду)? Отож... Тому це - житловий фонд і тут невеликі комунальні платежі. За потреби покупця можемо перевести в нежитловий.
Приміщення знаходиться у гарному стані...
Без комісії!
У продажу 4 кімнатна квартира, вул. Копилівська 31
Куренівка.
6/9 поверх./буд. СТІНИ ЦЕГЛА( 96-серія )
Загальна площа 85,4 м2
Кухня 10м2
Газ
Зручне планування, лоджія на дві спальні та балкон із вітальні, обидва засклені алюмінієвими рамами, металопластикові вікна.
Вхідні двері подвійні, зовнішні броньовані.
Підлога – паркет.
Меблі залишаються.
Квартира світла, простора та дуже тепла.
Зручне розташування, розвинена інфраструктура, поруч парк, магазини, транспорт, школи та дит.садочки.
Один власник, документи 2005р
Без комісії! Перегляд за домовленістю.
🏡 Продаж 1-кімнатної квартири | вул. Копилівська, 21 | Поділ
✨ Пропонується до продажу стильна та повністю готова до проживання 1-кімнатна квартира площею 32,3 м², розташована на 9 поверсі панельного будинку чеського проєкту. Над квартирою знаходиться технічний поверх, що забезпечує додатковий захист від перегріву та протікань.
📐 Основні характеристики
🔹 Загальна площа • 32,3 м²
🔹 Житлова кімната • 18,2 м²
🔹 Кухня • 4,5 м²
🔹 Засклена лоджія
🔹 Санвузол
🔹 9 поверх із технічним поверхом над квартирою
✨ Переваги квартири
🏡 У 2024 році виконано якісний капітальний ремонт із використанням сучасних матеріалів.
✅ Повністю замінено електропроводку
✅ Замінено всі водопровідні та каналізаційні ко...
Продаж 1 кімнатної квартири Бакинського 37в
Готельного типу; 9/9-й поверх, 20,8/11,3/4,4, Світла, видова квартира в тихому куточку Києва, цегляному утеплений будинку "готельного типу", квартира після свіжого косметичного ремонту, вільна, без меблів , склопакети, на підлозі лінолеум, газова плита, встановлені лічильники на газ та воду. Квартира підійде як для життя, так і для орендного бізнесу. До ст.М"Дорогожичі"; 10 хвилин пішки;
Правий берег Києва, Куренівка.
Продам хорошу квартиру в цегляному будинку на середньому 6 му поверсі в дев'ятиповерхівці, будинок з ліфтом.
Всі вікна на Південь, дуже сонячна і тепла квартира.
Ремонт , заміна сантехніки і електрики, дуже охайний стан.
Планування :
* коридор-прихожа з шафою купе
* санвузол
* окрема кухня
* простора окрема кімната з балконом
* просторий балкон на ширину всієї квартири , обшитий та утеплений.
Комплектація:
* електричний бойлер
* пральна машина-автомат
* газова вврильна плита вбудована
* духова шафа
* система очистки питної води осмос
* холодильник
* вбудована кухня
* диван-ліжко
Поруч парк Куренівський зі спорткомплексом СпортЛайф, супермаркет АТБ, Ватсон...
🏡 1-КІМНАТНА КВАРТИРА В ПОДОЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ.
Вул. Копилівська,10-Б.
Затишна однокімнатна квартира у спальному районі — чудовий варіант як для молодої сім’ї, так і під орендний бізнес.
📍 Локація: Оболонський район
🚇 м. Почайна — близько 10 хв на маршрутці
🚇 м. Дорогожичі — близько 15 хв на маршрутці
Планування:
• окрема спальня
• кухня
• санвузол
• коридор
Про квартиру:
✅ цегляний будинок
✅ металопластикові вікна
✅ газова плита
✅ пральна машина
✅ сантехніка у нормальному стані
✅ ліфт у справному стані
Квартира має все необхідне для комфортного проживання або здачі в оренду.
💰 Хороший варіант для інвестиції з подальшою здачею в оренду.
📞 Деталі та перегляд — за телефоном.
Повністю укомплектована квартира на Подолі з капітальним ремонтом!
Пропонується до продажу стильна 1-кімнатна квартира загальною площею 32,9 м² у Подольському районі за адресою: вулиця Кирилівська, 115/1, яка розташована на 4 поверсі теплого 5-поверхового цегляного будинку.
Квартира пройшла повне оновлення «для себе». В оселі виконано капітальний ремонт із заміною абсолютно всіх комунікацій: від нової електропроводки до сучасної сантехніки.
Окремою перевагою є енергонезалежність у питанні гарячої води — встановлена газова колонка, яка працює навіть за відсутності електропостачання. Комфорт у будь-яку пору року забезпечують якісні енергозберігаючі та сонцезахисні вікна з профілем 80 мм, а...
Пропонується до продажу простора 3-кімнатна квартира за адресою вул. Бакинська, 37, у Шевченківському районі Києва. Квартира розташована на комфортному 3 поверсі 9-поверхового будинку 1972 року побудови.
Загальна площа — 61,2 м², кухня — 7,5 м². Функціональне планування включає три окремі кімнати, що стане чудовим варіантом для сім'ї або тих, хто цінує особистий простір. Квартира перебуває у житловому стані, тому нові власники можуть одразу заселитися або поступово оновити інтер'єр відповідно до власних побажань. Наявність газової плити забезпечує додатковий комфорт у повсякденному житті.
Будинок розташований у тихому зеленому районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч є супермаркети, мага...
Продам двокімнатну квартиру по вул. Теліги, 41.
Цегляний будинок!!!
Квартира з косметичним ремонтом в гарному стані, зі всіма необхідними меблями і технікою: бойлер, пральна машина, холодильник.
Газова плита!!
Поряд вся необхідна інфраструктура: школи, садочки, банки, магазини, парк для прогулянок, тощо. До метро Дорогожичи 12 хвилин пішки.
Наразі працює як пасивний дохід від оренди!!!
Телефонуйте- перегляди по домовленості. БЕЗ КОМІСІЇ для покупця
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ!
Розглядаємо БЕЗГОТІВКОВИЙ розрахунок!
Продається простора 3-кімнатна квартира в будинку 2008 року будівництва, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Бакинська 37Г .
В квартирі був зроблений капітальний ремонт, який доповненний необхідними меблями та технікою, і вона стане ідеальним варіантом для комфортного життя.
Квартира з трьома окремими кімнатами, з двома санвузлами, та великим заскленим балконом.
Квартира розташована на 10 поверсі 16-ти поверхового будинку.
Централізоване опалення. Комунальні платежі державного тарифу.
Будинок має ОСББ, у кожному під’їзді є свій консьєрж, зона очікування.
Поряд краса зелених Київських районів, є: парки, дитячі майданчики, пр...
Продажа однокомнатной квартиры Шевченковского районе Киева. Квартира оборудована всей необходимой мебелью и техникой, квартира подходит как под инвестицию так и под жизнь. Большой балкон и прекрасный вид.
Пропонується до продажу простора, видова 2-кімнатна квартира площею 72 м² у сучасному будинку від Укрбуд, ЖК «Артемівський» (2015 рік).
Квартира розташована на 13 поверсі 26-поверхового монолітно-каркасного будинку та має функціональне планування, яке ідеально підійде як для сім'ї, так і для тих, хто цінує комфорт і простір.
Переваги квартири:
Загальна площа – 72 м².
Кухня – 12 м².
Дві окремі кімнати.
Два балкони, один із панорамним видом на місто.
Велика гардеробна кімната.
Окрема господарська кімната (пральня) з бойлером.
Два санвузли.
Якісний сучасний ремонт.
Вбудована кухня та меблі.
Кондиціонер.
Багато місця для зберігання речей.
Просторий хол, який можна використовувати як зон...
Публикация объявлений доступна для зарегистрированных пользователей в роли “Риелтор” или “Владелец“.
Если на вашей странице АН остались объявления, которые вы хотите опубликовать, пожалуйста, напишите нам за кем из риелторов вашего агентства их закрепить.
Зарегистрируйте риелторов АН на RIELTOR.UA и привяжите их аккаунты к аккаунту АН, чтобы:
видеть совокупную статистику и расходы по объявлениям ваших риелторов,
пополнять баланс вашим риелторам,
видеть в кабинете все объявления, созданные вашими риелторами,
объявления риелторов были брендированы логотипом вашего АН