16
82 500 $
1 398
$/м²
Монолітно-каркасна
Новобудова
1 нед. назад
1 г. 4 мес. назад
2287 (сегодня 1,
вчера 7)
Описание
Без комісії! Підходить під державні програми!
Продається 1-кімнатна квартира
на Позняках, в ЖК Корона
До метро всього 5 хвилин пішки
Квартира площею 59кв.м.
На 19/24 поверсі
З ремонтом, меблями, побутовою технікою
Будинок цегляний. Консьєрж. Підземний паркінг. ОСББ
На території паркова зона та зона відпочинку.
Один із найкомфортніших ЖК на вторинному ринку, на Позняках!
Відмінна інфраструктура
Квартира з дуже гарним видом на парк
Планується встановлення генератора на будинок!
Телефонуйте!
Продається 1-кімнатна квартира
на Позняках, в ЖК Корона
До метро всього 5 хвилин пішки
Квартира площею 59кв.м.
На 19/24 поверсі
З ремонтом, меблями, побутовою технікою
Будинок цегляний. Консьєрж. Підземний паркінг. ОСББ
На території паркова зона та зона відпочинку.
Відмінна інфраструктура
Квартира з дуже гарним видом на парк
Планується встановлення генератора на будинок!
Телефонуйте!
Детали
В квартире 1 комната, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Новобудова. Планировка комнат Раздельная. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Владелец соглашается продать по программе єВідновлення. Без комиссии
История изменения цены
| 20.05.2025 | + 4 500 $ | 82 500 $ |
| 22.01.2025 | 78 000 $ |