2
61 000 $
981  $/м²
62.2 / 29.7 / 13 м²
этаж 21 из 26
Цегляна
вчера
7 мес. назад
487 (сегодня 1, вчера 4)
Описание
Продається 2-кімн. квартира, з видом у двір, ЖК “Дніпровська Мрія” вул.Володимира Сосюри, буд. 6-Б, 62/30/13 кв.м. 21/26 поверх.

Квартира з документами в зданому будинку, можно заходити на ремонт. Загальна площа 62.2 кв. м. Просторі кімнати 17.7 кв. та 13.0 кв.м. Повноцінна кухня 13.0 кв.м. з виходом на лоджію 5.4 кв.м. Два санвузли. У квартирі зроблена якісна лазерна стяжка, встановлені радіатори, металопластикові вікна, металеві двері, лічильники на опалення, водопостачання та електрику. Дуже тепла квартира. 21 поверх.
Встановлено 2 пасажирські ліфти. Підземний паркінг. Відмінно розвинена інфраструктура: у радіусі 200 метрів супермаркети (Велмарт, АТБ), державні школи та дитячі садки, ринок, Торгові центри, парк із зонами відпочинку, відділення банків, Нова пошта та багато іншого. Зручна транспортна розв'язка.
Приємним бонусом є наявність декількох варіантів дизайну квартири!!!

Умови продажу:
Без комісії для покупця
Детали
В квартире 2 комнаты, Технологія будівництва - Цегляна. Общее состояние квартиры - Без ремонта. Количество санузлов: 1. Без комиссии
AGENT#1
Верифицированный профиль
1
Год опыта
7
Месяцев на сайте
Активных объявлений 14
Эксклюзивных объектов 0
Рекламная активность 20144
Последний визит на сайт сегодня
Рекомендовать
История изменения цены
24.04.2026 - 1 000 $ 61 000 $
30.03.2026 - 1 000 $ 62 000 $
16.03.2026 - 1 000 $ 63 000 $
09.03.2026 - 1 000 $ 64 000 $
28.02.2026 - 1 000 $ 65 000 $
04.02.2026 - 1 000 $ 66 000 $
20.01.2026 - 1 000 $ 67 000 $
08.01.2026 - 1 000 $ 68 000 $
18.10.2025 - 3 000 $ 69 000 $
02.10.2025 72 000 $
Адрес
Ваша жалоба принята!
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.