12
31 500 $
971
$/м²
Вакуленчука ул., 47
Монолітно-каркасна
Новобудова
сегодня
6 мес. назад
907 (сегодня 9,
вчера 9)
Описание
Продам однокімнатну квартиру в ЖК " ППС".Будинок зданий , документи в порядку! Перший поверх / 4 поверхового будинку. Площа квартири : S=32.45м2, студія. Балкон є. Дуже гарне місце для проживання.Поряд лісопаркова зона з лісовими озерами, колибами для дорослих , розважальними комплексами для дітей. Розвинена інфраструктура : садочки, школи, магазини, Тц, ринок, все поряд. Зручна транспортна розв"язка. Станція метро "Бориспільська 500 метрів.
Детали
В квартире 1 комната, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Новобудова. Планировка комнат Студия. В квартире есть Ванна. Общее состояние квартиры - Без ремонта. Без комиссии
В квартире есть

Єременко Вікторія
Риелтор
| Активных объявлений | 17 |
| Эксклюзивных объектов | 0 |
| Рекламная активность | 17049 |
| Последний визит на сайт | сегодня |
Рекомендовать
История изменения цены
| 26.01.2026 | - 1 000 $ | 31 500 $ |
| 22.11.2025 | + 200 $ | 32 500 $ |
| 06.11.2025 | - 200 $ | 32 300 $ |
| 05.11.2025 | - 400 $ | 32 500 $ |
| 01.11.2025 | - 100 $ | 32 900 $ |
| 28.10.2025 | - 500 $ | 33 000 $ |
| 27.10.2025 | 33 500 $ |