1
465 000 $
2 784
$/м²
Цегляна
Новобудова
2004 год постройки
сегодня
4 мес. назад
374 (сегодня 1,
вчера 9)
Описание
Продаж розкішної 4 кімнатної квартири площею 167 м2 в ЖК Оазис, проспект Володимира Івасюка, 6
Ця простора і функціональна квартира розташована на видовому 9 поверсі.
Загальна площа 167 м, житлова - 86, кухня 16,6.
Всі кімнати роздільні:
вітальня - 28,4 м2
спальні кімнати - 18, 20 і 20 м2
простора гардебна 6,3 м2
дві веранди - по 7 м2;
два санвузли - 7 і 6,5 м2.
Ремонт виконано в світлих тонах: італійська мармурова підлога з підігрівом в поєднанні з паркетною дошкою, деревяні склопакети, нержавіюча система опалення, італійські меблі, техніка Smeg, дизайнерські люстри - закохують з першого погляду.
ЖК Оазис - один з найкращиж комплексів столиці. Червона цегла. Бізнес-клас. Розташований на наберіжній Дніпра, поруч із мальовничим парком "Наталка". Чудова інфраструктура, затишний двір з дитячими та спортивними майданчиками, підземним паркінгом, школи, садочки, магазини і супермаркети - у пішому доступі.
Квартира вільна до заселення.
Запрошуємо на перегляд у зручний час, квартира варта вашої уваги.
Ціна: 465 000 у о без комісії для покупця.
Загальна площа 167 м, житлова - 86, кухня 16,6.
Всі кімнати роздільні:
вітальня - 28,4 м2
спальні кімнати - 18, 20 і 20 м2
простора гардебна 6,3 м2
дві веранди - по 7 м2;
два санвузли - 7 і 6,5 м2.
Квартира вільна до заселення.
Ціна: 465 000 у о без комісії для покупця.
Детали
В квартире 4 комнаты, высота потолков 3 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Новобудова. Планировка комнат Раздельная. Газа нет. Есть 2 балкона. В квартире есть Подогрев полов, Кондиционер, Стиральная машина, Душевая кабина, Холодильник, Микроволновка, Посудомойная машина. Дом построен в 2004 году. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Горячая вода - электрический бойлер. Количество санузлов: 2. Без комиссии

История изменения цены
| 30.04.2026 | - 50 000 $ | 465 000 $ |
| 13.01.2026 | 515 000 $ |