8
125 000 $
2 500
$/м²
Новобудова
2023 год постройки
3 нед. назад
4 мес. назад
463 (сегодня 1,
вчера 4)
Описание
Продаж квартири в ЖК LikoGrad Perfect Town
Затишна та простора квартира з стильним та якісним ремонтом, з якісною технікою від Fabiano
Ремонт власник робив під себе, змінилися плани, використовуючи хороші матеріали, кваліфікованих майстрів та стильний дизайн проект
Вікна виходять в двір, що позбавляє квартиру додаткового шуму, схід сонця Вас буде завжди радувати.
Перегляди по домовленості.
Перегляди по домовленості.
Детали
В квартире 1 комната, Тип будинку - Новобудова. Планировка комнат Раздельная. Дом построен в 2023 году. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Владелец соглашается продать по программе єОселя. Работает без света - вода, отопление, интернет, лифт. Владелец соглашается продать по программе єВідновлення. Комиссия за услуги 5 %
История изменения цены
| 16.02.2026 | - 14 000 $ | 125 000 $ |
| 21.01.2026 | 139 000 $ |