454 000 $
1 720
$/м²
Предславинская ул., 31/11
Монолітно-каркасна
вчера
3 мес. назад
93 (сегодня 0,
вчера 1)
Описание
Апартаменти Люкс у сучасному будинку бізнес-класу з власною газовою котельнею, інверторами та акумуляторами, генератором, який встановлюється для забезпечення безперебійної роботи обладнання!
Євроремонт у стилі класичної тихої розкоші.
Броньовані утеплені склопакети, дубовий паркет, столярка із масиву дуба, мармурові підлоги, сантехніка Villeroy&Boch, меблі Duravit, брендові люстри і світильники з різними сценаріями освітлення,
h - 3м,
побутова техніка "Miele"
підігрів підлоги, кондиціонування.
Майстер-спальня з ванною кімнатою, балконом і гардеробом,
поруч - робочий кабінет.
Дві дитячі спальні з санвузлом і гардеробною.
Прально-сушильна побутова кімната кімната.
Зал - гостинна 56м. з мегапанорамним балконом.
Кухня з вбудованими німецькими меблями і технікою,
столова з ідальнею,
великий хол, гостьовий сан.вузол, прихожа.
Охорона, відеоспостереження,
3 квартири на поверсі, швидкісні ліфти, що спускаються у паркінг,
де навпроти ліфта найзручніше паркомісце для Вашого авто додатково обладнане електрозарядкою!
Престижний добротний будинок монолітно-каркасної технології з червоної цегли з укриттям, фасадний парадний під'їзд, цілодобовий консєрж-сервіс,
власна котельня і обсуговування,
лічильники опалення, електроенергії та води - для економії.
Мальовничі панорамні краєвиди, розкішні комфортабельні апартаменти!
Євроремонт у стилі класичної тихої розкоші.
h - 3м,
побутова техніка "Miele"
підігрів підлоги, кондиціонування.
Майстер-спальня з ванною кімнатою, балконом і гардеробом,
поруч - робочий кабінет.
Дві дитячі спальні з санвузлом і гардеробною.
Прально-сушильна побутова кімната кімната.
Зал - гостинна 56м. з мегапанорамним балконом.
Кухня з вбудованими німецькими меблями і технікою,
столова з ідальнею,
великий хол, гостьовий сан.вузол, прихожа.
Охорона, відеоспостереження,
власна котельня і обсуговування,
лічильники опалення, електроенергії та води - для економії.
Детали
В квартире 5 комнат, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна. Планировка комнат Раздельная. В квартире есть Подогрев полов, Кондиционер, Ванна. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Владелец соглашается продать по программе єВідновлення. Комиссия за услуги 3 %
В квартире есть

Шелков Сергій
Риелтор
| Активных объявлений | 6 |
| Эксклюзивных объектов | 0 |
| Рекламная активность | 3725 |
| Последний визит на сайт | вчера |
Рекомендовать
История изменения цены
| 14.02.2026 | - 10 000 $ | 454 000 $ |
| 25.01.2026 | 464 000 $ |