3
169 000 $
2 074
$/м²
Гарета Джонса ул. (Сімʼї Хохлових), (Будинок А06)
Новобудова
2026 год постройки
сегодня
2 мес. назад
523 (сегодня 2,
вчера 1)
Описание
Без комісії для покупця!!
📍 Локація: вул. Ґарета Джонса 8, будинок А06
ЖК «Unit Home»🏡
м. Київ, Шевченківський р-н
🚇 До ст. м. «Дорогожичі» — ~18 хв. пішки по гугл картам!!!
Поверх: 5 із 8
Кількість кімнат: 2 кімнати+ кухня-вітальня
Площа: 73,4 м² , фактична з урахуванням балкону - 81,5 м2
Тип будинку: монолітно-каркасний
Рік будівництва: 2026
❗️❗️❗️ Запланована здача в експлуатацію: 2й квартал 2026го року. Будинок повністю збудований, ведуться роботи по благоустрою прибудинкової та внутрішньої території
✅ Якісний будинок в ЖК бізнес класу збудований за монолітно-каркасною технологією будівництва
✅ Закрита та охороняєма 24/7 територія з концепцією "двір без машин"
✅ Квартира двостороння, має оптимальну площу, функціональне планування та відкритий балкон площею 11,6 м2
✅ При купівлі квартири є можливість придбати паркомісце у підземному паркінгу
✅ ЖК Unit Home входить до складу одного з найбільших іноваційних парків Unit City, який є взірцем сучасної архітектури
💰 Ціна: 169000$ - Без комісії
🏦 Умови продажу: перепоступка
Аліса, агенція нерухомості Revolution
📩 Звертайтеся за детальною інформацією по телефону або у месенджери: @alisa_rielt
📍 Локація: вул. Ґарета Джонса 8, будинок А06
ЖК «Unit Home»🏡
м. Київ, Шевченківський р-н
🚇 До ст. м. «Дорогожичі» — ~18 хв. пішки по гугл картам!!!
Поверх: 5 із 8
Кількість кімнат: 2 кімнати+ кухня-вітальня
Площа: 73,4 м² , фактична з урахуванням балкону - 81,5 м2
Тип будинку: монолітно-каркасний
Рік будівництва: 2026
💰 Ціна: 169000$ - Без комісії
🏦 Умови продажу: перепоступка
Аліса, агенція нерухомості Revolution
Детали
В квартире 2 комнаты, высота потолков 3 метра, Тип будинку - Новобудова. Есть балкон. Дом построен в 2026 году. Общее состояние квартиры - Без ремонта. Количество санузлов: 2. Тип кухни - кухня-студия. Количество спален: 2. Без комиссии
История изменения цены
| 09.05.2026 | + 500 $ | 169 000 $ |
| 20.04.2026 | + 3 500 $ | 168 500 $ |
| 02.03.2026 | 165 000 $ |