2
134 900 $
1 729
Новобудова
2020 год постройки
сегодня
2 мес. назад
386 (сегодня 5,
вчера 3)
Описание
Продаж двокімнатної квартири з ремонтом, провулок Балтійський 5, ЖК "Navigator" у Оболонському районі.
Якісний дизайнерський ремонт.
Квартира з роздільним плануванням: окрема простора спальня, вітальня, роздільний санвузол та велика кухня, яка розмежована на зони для відпочинку, готування та обідню, а також об'єднана з лоджією.
Також є дуже просторий коридор з великою шафою та окрема гардеробна.
Загальна площа квартири - 78 м2, житлова - 36.1 м2, кухня - 16.5 м2.
Знаходиться на 16/25 поверсі будинку 2020 року.
Сучасний електрощиток із зональним розподілом навантажень, можливістю поетапного відключення.
Кожна група має окремий автомат, встановлений пристрій контролю напруги з функцією стабілізації.
Встановлений зворотній осмос фільтрації води.
Техніка Whirpool та Samsung, витяжка Günter & Hauer 2000 Вт
Лоджії утеплені, підлога піднята та ізольована, встановлені трикамерні склопакети.
Тепла підлога у лоджії та кухні та санвузлі.
На кожному радіаторі – індивідуальний регулятор: можна підтримувати мінімальну температуру або швидко прогріти квартиру. (якщо поставити на 0 - платіжка за опалення буде - 0).
Квартира дуже тепла.
У будинку є інвертор на ліфти та генератор на котельню.
За квартирою закріплене паркомісце.
Інфраструктура та локація:
• поруч знаходиться ТЦ BalticSky, великий Новус, Сільпо, Куренівський парк;
• на території ЖК безліч комерції, є дитячі та спортивні майданчики, прогулянкові зони;
• 20 хвилин їзди громадським транспортом, або 10 хвилин їзди на авто до Подолу та метро Оболонь, Дорогожичі.
Без комісії для покупця.
Розглядаємо безготівковий розрахунок, всі державні програми: єВідновлення, єОселя, постанови та сертифікати.
Якісний дизайнерський ремонт.
Знаходиться на 16/25 поверсі будинку 2020 року.
Встановлений зворотній осмос фільтрації води.
Техніка Whirpool та Samsung, витяжка Günter & Hauer 2000 Вт
Тепла підлога у лоджії та кухні та санвузлі.
Квартира дуже тепла.
У будинку є інвертор на ліфти та генератор на котельню.
Детали
В квартире 2 комнаты, высота потолков 3 метра, Технологія будівництва - Панельна, Тип будинку - Новобудова. Газа нет, кухонная плита электрическая. Есть 2 балкона. Дом построен в 2020 году. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Горячая вода - электрический бойлер. Количество санузлов: 1. Интернет оптоволоконный. Владелец соглашается продать по программе єОселя. Работает без света - вода, отопление, интернет, лифт, резервное питание квартиры (акумуляторы). Владелец соглашается продать по программе єВідновлення. Тип кухни - кухня-студия. Количество спален: 2. Без комиссии
Планировка

История изменения цены
| 02.04.2026 | - 2 000 $ | 134 900 $ |
| 22.03.2026 | - 3 000 $ | 136 900 $ |
| 03.03.2026 | 139 900 $ |