Монолітно-каркасна
Новобудова
2016 год постройки
вчера
2 мес. назад
686 (сегодня 6,
вчера 10)
Описание
СУЧАСНА ДИЗАЙНЕРСЬКА продаж однокімнатна квартира ЖК Зарічний славутич
Продаж просторої та стильної квартири в одному з найпрестижніших комплексів лівого берега — ЖК «Зарічний»!
Пропонується квартира за адресою: вул. Зарічна, 3-А. Це ідеальний простір для тих, хто обирає якість, комфорт та естетику життя на першій лінії Дніпра.
Про квартиру:
• Загальна площа 53.9 м² — це повноцінний комфорт, де легко дихається. Продумане планування дозволяє зонувати простір під Ваші потреби.
• 14-й поверх із 25-ти — оптимальна висота, щоб насолоджуватися панорамою міста та відчувати затишок.
• Ремонт виконано з використанням преміальних матеріалів у сучасному стилі.
• Квартира повністю укомплектована всією необхідною технікою та меблями, можна просто заїхати та жити відразу після покупки.
Про ЖК «Зарічний»:
• Перша лінія Дніпра - власна набережна, зони відпочинку та неймовірна атмосфера «курорту» в межах міста.
• Інфраструктура бізнес-класу: закрита територія, підземний паркінг, охорона 24/7, дизайнерські лобі та швидкісні ліфти.
• Транспортна розв’язка: метро «Славутич» — лише 3 хвилини пішки. Зручний виїзд на Південний міст.
Детали
В квартире 1 комната, высота потолков 3 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Новобудова. Газа нет, кухонная плита электрическая. Балкона нет. Дом построен в 2016 году. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Количество санузлов: 1. Тип кухни - кухня-студия. Количество спален: 1. Без комиссии

История изменения цены
| 10.04.2026 | - 2 501 $ | 129 999 $ |
| 12.03.2026 | 132 500 $ |