Описание
Пропонується до продажу розкішний дворівневий пентхаус на проспекті Володимира Івасюка, 12г. Цей об'єкт — ідеальне поєднання елегантного дизайну, продуманого планування та захопливих краєвидів.
Квартира повністю готова для комфортного проживання, має дизайнерське оздоблення, виконане з використанням високоякісних та дорогих матеріалів.
Планування та привілеї квартири
На першому поверсі розташовані:
Простора кухня-вітальня з каміном, що створює атмосферу затишку та гармонії, ідеальна для прийому гостей та сімейних вечорів.
Сучасний санвузол з душем.
Велика гардеробна кімната, яка забезпечить зручне зберігання речей.
Другий поверх включає:
Вишукану майстер-спальню з власною ванною кімнатою та сауною для повного розслаблення.
Дві окремі дитячі спальні з власним балконом, що надає додатковий простір для відпочинку.
Розташування та інфраструктура
Пентхаус знаходиться в елітному районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч є все, що потрібно для комфортного життя: школи, дитячі садки, магазини, ресторани та зелені зони для прогулянок.
Цей пентхаус — це не просто житло, а еталон престижу, комфорту та стилю, який чекає на свого нового власника.
Запрошуємо на перегляд! Щоб отримати додаткову інформацію або домовитися про зустріч, зв'яжіться з нами.
Детали
В квартире 4 комнаты, высота потолков 3 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Спец. проект. Планировка комнат Пентхаус. Дом построен в 1997 году. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Работает без света - вода, отопление, интернет, лифт. Комиссия за услуги 4 %