244 000 $
4 604
$/м²
Монолітно-каркасна
Спец. проект
2016 год постройки
5 дней назад
2 нед. назад
67 (сегодня 1,
вчера 5)
Описание
Продається 2К квартира в центрі Києва, в Преміум ЖК Tetris Hall.
Затишна квартира з новим сучасним ремонтом, чудове плануванням:кухня-вітальня, окрема спальня, гардероб, побутова кімната, суміжний санвузол.
Побутова техніка: ЕлектроПлита, Духова шафа, Мікрохвильова піч, Холодильник, Посудомийна машина, Пральна машина, Сушильна машина, Кондиціонер, Телевізор, Бойлер; підігрів підлоги.
В будинку є автономна котельня та встановлено генератор, що забезпечує резервне живлення під час відключень. світла.
Детали
В квартире 2 комнаты, высота потолков 3 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Спец. проект. Кухонная плита электрическая. Есть балкон. В квартире есть Телевизор, Кондиционер, Стиральная машина, Сушильная машина, Душевая кабина, Холодильник, Микроволновка, Посудомойная машина. Дом построен в 2016 году. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Горячая вода - электрический бойлер. Количество санузлов: 1. Интернет оптоволоконный. Работает без света - вода, отопление, лифт. Тип кухни - кухня-студия. Количество спален: 1. Комиссия за услуги 2 %
В квартире есть
История изменения цены
| 13.05.2026 | - 1 000 $ | 244 000 $ |
| 28.04.2026 | 245 000 $ |