3
70 000 $
1 584  $/м²
44.2 / 29.1 / 7.9 м²
этаж 3 из 9
Панельна
1967 год постройки
вчера
1 нед. назад
157 (сегодня 4, вчера 11)
Описание
Квартира з потенціалом у серці Голосіївського району!

Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира площею 44,2 м², розташована на 3-му поверсі 9-поверхового будинку в Голосіївському районі за адресою: вулиця Васильківська, 21/18.

Квартира не кутова, має раціональне планування, яке дозволяє ефективно використати кожен метр простору під ваш індивідуальний дизайн-проєкт. Певні важливі роботи вже виконано: проведена заміна труб, а також встановлені нові металопластикові вікна на кухні та в одній із кімнат.

Окремою перевагою є паркет у кімнатах, який зберігся у дуже гарному стані та може стати стильною основою вашого майбутнього інтер’єру. Наразі квартира звільнена від зайвого і готова до повного оновлення під ваш смак та потреби.

Будинок перебуває у хорошому технічному стані та демонструє турботу мешканців про спільний простір: у під’їзді вже встановлено новий ліфт, комунікації справні, а прибудинкова територія завжди охайна.

Подвір’я будинку — це тиха та доглянута зона з озелененням і чистими доріжками, де панує приємна, майже сімейна атмосфера. Завдяки регулярному обслуговуванню та віддаленості від надмірного шуму, тут створено ідеальне середовище для спокійного життя в межах мегаполіса.

Локація пропонує бездоганний баланс між міським комфортом та близькістю до природи: за 8–10 хвилин пішки знаходяться станції метро «Васильківська» та «Голосіївська», що забезпечує швидке сполучення з центром Києва. Поруч розташовані зупинки всіх видів наземного транспорту та зручні виїзди на основні магістралі.

Район має надзвичайно розвинену інфраструктуру: школи, дитячі садки, банки та супермаркети — усе в кроковій доступності. А для прогулянок та відпочинку на свіжому повітрі поруч розташований легендарний Голосіївський парк.