6
98 000 $
1 719  $/м²
57 / 33.6 / 7.5 м²
этаж 2 из 10
Панельна
Чеський проект
1967 год постройки
сегодня
1 нед. назад
195 (сегодня 6, вчера 17)
Описание
📍 Київ, Печерський район

вул. Велика Васильківська, 145/1

🏠 2-кімнатна квартира біля метро Либідська (2 хвилини)

• Площа — 57 м²
• 2 окремі кімнати (зручне роздільне планування)
• Поверх — 1-й (фактично як 3-й — під квартирою 2 поверхи комерції)
• Будинок — 9 поверхів, панельний
• Газифікований будинок
• Опалення — централізоване

🛋 Стан квартири — заїжджай і живи

Капітальний ремонт виконаний у два етапи:

• 2024 — оновлено кімнати та коридор, замінені комунікації, додаткова шумоізоляція
• 2014 — кухня та санвузол, повна заміна інженерії

Додатково:

• Роздільний санвузол з повноцінною ванною
• Просторий засклений балкон
• Повністю укомплектована меблями та технікою

⚡️ Автономність та комфорт
• У будинку є газ — працює навіть при відключеннях світла
• Зберігається вода та опалення
• Є можливість встановити індивідуальний газовий котел

🏢 Локація, яка завжди в попиті
• Метро Либідська — 2 хв пішки
• ТРЦ Ocean Plaza — прямо навпроти
• Поруч будується Ocean Mall
• Вся інфраструктура поруч: магазини, кафе, банки, аптеки
• Школа та дитячий садок за пропискою
• Зручна транспортна розв’язка

🚗 Паркування
• Вільні місця у дворі
• Охоронювана парковка — 2 хв пішки

📈 Інвестиційна привабливість
• Оренда — ~30 000 грн/міс (~8% річних без вкладень)
• Можливість переводу в нежитловий фонд
• Підійде під офіс, салон, шоурум або інший бізнес
• Висока ліквідність за рахунок локації

👉 Ідеально як для життя, так і для інвестиції

💰 Ціна — 98 000 $ (без комісії для покупця)

🏦 Умови покупки:
• Готівка
• Безготівковий розрахунок
• Державні програми (єВідновлення, постанова №280, №719 та інші)

📞 Перегляди у зручний для Вас час