390 000 $
3 900  $/м²
100 / 32 / 50 м²
этаж 8 из 9
Цегляна
1975 год постройки
вчера
1 нед. назад
38 (сегодня 3, вчера 2)
Описание
Продаж дизайнерської 2-кімнатної квартири
пров. Виноградний, 4

Площа: 100 м²
Поверх: 8/9
Висота стелі: 3 м

Пропонується ексклюзивна квартира в статусному будинку урядового кварталу — одна з найпрестижніших локацій Києва. Закрита охоронювана територія, доглянуте парадне з консьєржем та високий рівень приватності.

Планування:
— майстер-спальня з гардеробною
— 2 санвузли (основний з ванною та душем)
— простора кухня-вітальня (~50 м²)

Квартира виконана за дизайнерським проєктом із використанням якісних матеріалів та меблів від провідних світових виробників.

Оснащення:
— професійний домашній кінотеатр
— панорамне скління з видом на місто та Маріїнський парк
— система клімат-контролю у всіх приміщеннях
— тепла підлога

Додаткові переваги:
— закрита територія з охороною
— консьєрж
— закріплене критe паркомісце

Ідеальний варіант для тих, хто цінує статус, комфорт і життя в самому центрі Києва поруч із Маріїнським парком та ключовою інфраструктурою міста.

Телефонуйте для деталей та організації перегляду.
Детали
В квартире 2 комнаты, высота потолков 3 метра, Технологія будівництва - Цегляна. Есть газ, кухонная плита газовая. Балкона нет. Дом построен в 1975 году. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Горячая вода - электрический бойлер. Количество санузлов: 2. Интернет оптоволоконный. Работает без света - вода, газ, отопление, интернет, лифт, резервное питание квартиры (акумуляторы). Тип кухни - кухня-студия. Количество спален: 1. Нет подземного паркинга, доступного как укрытие. Инфраструктура территории: детская площадка, спортивная площадка, отделенная зона для выгула животных, двор без авто. Без комиссии