2
79 999 $
1 538  $/м²
52 / 30 / 10 м²
этаж 3 из 16
Цегляна
Спец. проект
1982 год постройки
вчера
5 дней назад
133 (сегодня 22, вчера 25)
Описание
Продаж двокімнатної квартири по вул. Предславинська 25 біля метро Палац Україна

— Печерський район
— метро Палац Україна
— вулиця Предславинська, 25

Параметри квартири:
— загальна площа 52m2
— 3 поверх 16 поверхового будинку, спецпроект 1980х рр.
— висота стелі 2.8m
— будинок цегляний

Квартира дуже світла, тепла, готова до втілення ваших ідей:

— під’їзд чистий
— 2 ліфти
— невелике подвір’я
— на 1 поверсі – кав’ярня та продуктовий магазин

В пішому доступі:
— супермаркети "Еко-маркет", "Novus", "Сільпо"
— Володимирський ринок
— магазини
— кав'ярні
— банки
— аптеки
— школи, дитячі садки

Гарно розвинута інфраструктура та зручна транспортна розвязка

Поряд метро Палац Україна- 5 хвилин пішки, зупинки міського транспорту
Детали
В квартире 2 комнаты, высота потолков 2.7 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Спец. проект. Кухонная плита электрическая. Есть балкон. В квартире есть Стиральная машина, Ванна, Холодильник. Дом построен в 1982 году. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Безбарьерность: пандус, парковочные места для людей з инвалидностью. Интернет оптоволоконный. Работает без света - вода, отопление, интернет. Тип кухни - отдельная кухня. Количество спален: 2. Инфраструктура территории: детская площадка, спортивная площадка. Без комиссии
В квартире есть
  • Стиральная машина
  • Ванна
  • Холодильник
BIG REALTY
Верифицированный профиль
2
Года опыта
1
Год на сайте
Активных объявлений 36
Эксклюзивных объектов 8