64 000 $
1 443  $/м²
БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення Королек
ЖК Причал 8
44.35 / 17.11 / 14.31 м²
этаж 18 из 24
Блочна
Спец. проект
2023 год постройки
вчера
1 нед. назад
77 (сегодня 0, вчера 6)
Описание
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «Причал 8» | Дарницький район | Видова квартира біля озера

Пропонується 1-кімнатна квартира в сучасному ЖК «Причал 8» за адресою: м. Київ, вул. Канальна, 8Б. Чудовий варіант для комфортного життя або інвестиції в новобудові 2023 року.

18 поверх із 24
Загальна площа — 44.35 м²
Житлова площа — 17.11 м²
Кухня — 14.31 м²
Монолітно-каркасний будинок, стіни — керамоблок
Є підземний паркінг
До метро Позняки або Осокорки — 12 хвилин на авто

Квартира без ремонту — можливість реалізувати власний дизайн-проєкт. Готове планування дозволяє створити максимально функціональний простір для життя.

Переваги квартири:
Зручне планування: кімната та кухня-вітальня правильної квадратної форми
Автономне опалення
Генератори на ліфти, водопостачання та опалення
Монолітний будинок — надійний та безпечний
Непоганий краєвид з вікна
Локація для життя поруч із озерами, альтанками та можливістю риболовлі

Інфраструктура району дозволяє швидко дістатися до метро, магазинів, зон відпочинку та всього необхідного для комфортного життя.

Ціна — 64 000$

Можливе придбання за державними програмами: єОселя | єВідновлення | Держмолодьжитло | №280 | №719. Допоможемо пройти весь процес — від підбору об’єкта до оформлення угоди.

Суперексперти нерухомості допоможуть вам придбати житло — звертайтеся. Ми поруч, щоб ви знайшли найкраще.
Детали
В квартире 1 комната, высота потолков 2.7 метра, Технологія будівництва - Блочна, Тип будинку - Спец. проект. Дом построен в 2023 году. Общее состояние квартиры - Без ремонта. Владелец соглашается продать по программе єОселя. Владелец соглашается продать по программе єВідновлення. Без комиссии
Revolution
Верифицированный профиль
Silver partner
3
Года опыта
3
Года на сайте
Активных объявлений 9
Эксклюзивных объектов 0
Рекламная активность 16472
Последний визит на сайт вчера