99 000 $
2 475  $/м²
40 / 10 / 15 м²
этаж 28 из 34
Цегляна
Новобудова
2021 год постройки
6 дней назад
6 дней назад
37 (сегодня 1, вчера 2)
Описание
У будинку є генератори на ліфти та воду.

Розглядаємо безготівковий розрахунок, державні програми: єВідновлення, постанови та сертифікати.

Продаж однокімнатної квартири з ремонтом, вулиця Академіка Заболотного 1-Б, ЖК "Метрополіс" у Голосіївському районі, метро Термки.

Квартира з роздільним плануванням: окрема спальня та простора кухня-вітальня розмежована на зони для відпочинку та кухні.
Укомплектована всім необхідним для комфортного проживання: кондиціонер, пральна машина, холодильник з морозильною камерою, телевізор, духова шафа-мікрохвильовка, електричний котел, двоспальне ліжко з ортопедичним матрасом, гардеробна для зберігання речей, кухонні вмонтовані меблі.

Характеристики квартири:
• Загальна площа - 40 м2
• Кількість кімнат: 1
• Поверх: 28/34
• Тип будинку: Монолітно-каркасний з цегляними перекриттями

Інфраструктура та локація:
• 7 хвилин пішої ходьби до метро Теремки та Іподром
• 7 хвилин пішої хотьби до ТЦ Магелан та ТРЦ Respublika
• Наземний паркінг
• Є укриття
Детали
В квартире 1 комната, высота потолков 3 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Новобудова. Газа нет, кухонная плита электрическая. Балкона нет. В квартире есть Телевизор, Кабельное ТВ, Спутниковое ТВ, Подогрев полов, Кондиционер, Стиральная машина, Душевая кабина, Холодильник, Микроволновка, Посудомойная машина. Дом построен в 2021 году. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Безбарьерность: вход в дом на уровне земли. Количество санузлов: 1. Интернет оптоволоконный. Владелец соглашается продать по программе єОселя. Работает без света - отопление, интернет, лифт. Владелец соглашается продать по программе єВідновлення. Тип кухни - кухня-студия. Количество спален: 1. Есть подземный паркинг, доступный как укрытие. Инфраструктура территории: детская площадка, спортивная площадка, отделенная зона для выгула животных. Комиссия за услуги 5 %
Верифицированный профиль
11
Месяцев опыта
10
Месяцев на сайте
Активных объявлений 6
Эксклюзивных объектов 0
Рекламная активность 7746
Последний визит на сайт 2 дня назад