97 500 $
1 283  $/м²
Комиссия 3% єОселя єВідновлення Троещина ЖК Милославичи
76 / 36 / 12 м²
этаж 11 из 25
Утеплена панель
Спец. проект
2013 год постройки
сегодня
вчера
20 (сегодня 5, вчера 15)
Описание
Продаж 2 х квартири на 11 поверсі 25-го будинку по вул. Миколи Закревського, 97-А ЖК Милославичі. Загальна площа 76,0 кв.м., житлова площа 36,0 кв.м. Квартира має роздільне правильно зоноване планування, дві житлові кімнати по 18 кв.м., кухня - 12,0 кв.м. з виходом на балкон, вхідний коридор 11,5 кв.м., окремі ванна кімната та туалет.
Всі вікна виходять на одну сторону південно-західну з гарним краєвидом, квартира внутрішня, дуже тепла. Будинок підключений до централізованих комунікацій: каналізації, водопроводу, електрики. Встановлені квартирні лічильники на тепло, воду та електроенергію, терморегулятори на батареях. При відключенні світла опалення та гаряча вода працюють.
Встановленні подвійні двері. Всі меблі залишаються. Будинок 2016 року побудови з керамзито-бетонними стінами та залізобетонними перекриттями. Має 2 виходи, один із них з пандусом, 3 ліфти (в тому числі вантажний). Є консьєрж, кодовий замок, парковка біля будинку, дитячі та спортивні майданчики.
Поблизу в дворі новий дитячий садочок з басейном та поруч ліцей #293 з 25 метровим басейном. Поруч є магазини, аптеки, салони краси, кінцеві зупинки транспорту, парк та озеро для відпочинку.
Детали
В квартире 2 комнаты, высота потолков 2.8 метра, Технологія будівництва - Утеплена панель, Тип будинку - Спец. проект. Газа нет, кухонная плита электрическая. Есть балкон. В квартире есть Ванна, Холодильник. Дом построен в 2013 году. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Горячая вода - централизованная. Количество санузлов: 1. Интернет оптоволоконный. Владелец соглашается продать по программе єОселя. Работает без света - вода, отопление, лифт. Владелец соглашается продать по программе єВідновлення. Тип кухни - отдельная кухня. Количество спален: 2. Комиссия за услуги 3 %