93 000 $
1 898  $/м²
49 / 16 / 22 м²
этаж 24 из 24
Монолітно-каркасна
Новобудова
2021 год постройки
вчера
4 дня назад
13 (сегодня 0, вчера 1)
Описание
Продаж видової 1-кімнатної квартири в сучасному житловому комплексі “Сирецькі Сади”, Подільський район, вулиця Івана Виговського, 12к.

Загальна площа: 49 м²
Кухня-студія: 22 м²
Поверх: 24 з 24

— багато природного світла
— підходить як для проживання, так і для орендного бізнесу

Житловий комплекс “Сирецькі Сади”:
— закрита територія
— охорона та відеонагляд
— дитячі та спортивні майданчики
— магазини, аптеки, кав’ярні на території
— озеленена прибудинкова зона

Локація:
— Подільський район Києва
— зручна транспортна розв’язка
— швидкий доступ до центру міста
— поруч зупинки громадського транспорту

Умови продажу:
право власності більше 3 років
Комісія за послуги — 4%.

Телефонуйте для отримання детальної інформації та запису на перегляд.
Також доступний зв’язок у месенджерах.
Детали
В квартире 1 комната, высота потолков 2.7 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Новобудова. Газа нет, кухонная плита электрическая. Есть балкон. В квартире есть Подогрев полов, Кондиционер, Стиральная машина, Душевая кабина, Холодильник, Микроволновка, Посудомойная машина. Дом построен в 2021 году. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Горячая вода - электрический бойлер. Количество санузлов: 1. Интернет оптоволоконный. Тип кухни - кухня-студия. Количество спален: 1. Инфраструктура территории: отделенная зона для выгула животных, спортивная площадка, детская площадка. Комиссия за услуги 4 %