1
62 000 $
1 393  $/м²
Комиссия 5% єВідновлення Академгородок Беличи
44.5 / 22 / 10 м²
этаж 14 из 16
Утеплена панель
1990 год постройки
вчера
2 дня назад
63 (сегодня 10, вчера 30)
Описание
Є відеоогляд!
Простора квартира площею 44,5 м² у гарному житловому стані — охайна та повністю придатна для проживання. У квартирі є необхідні меблі та побутова техніка. Підлога в кімнаті виконана з паркету, на кухні та у санвузлах — плитка. Стіни й стеля рівні, оздоблені сучасними шпалерами.

Квартира тепла та не кутова, з вікнами у тихий двір, що забезпечує комфорт і затишок. З вікон відкривається приємний вид, ліфти не чутно, оскільки квартира розташована не біля ліфтової шахти. Балкон засклений та обшитий вагонкою, що робить його додатковим функціональним простором. У будинку є консьєрж.

Будинок розташований у зручному місці з розвиненою інфраструктурою: поруч паркінг, супермаркети, магазини, дитячий садок, поліклініка, зупинка транспорту. До метро — всього близько кілька хвилин пішки.
Детали
В квартире 1 комната, высота потолков 2.71 метра, Технологія будівництва - Утеплена панель. Дом построен в 1990 году. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Владелец соглашается продать по программе єВідновлення. Комиссия за услуги 5 %
FLATPRIME
Верифицированный профиль
1
Год опыта
11
Верифицированных рекомендаций
1
Год на сайте
Активных объявлений 24
Эксклюзивных объектов 0
Рекламная активность 56401
Последний визит на сайт сегодня
Рекомендовать
История изменения цены
20.05.2026 - 1 000 $ 62 000 $
20.05.2026 63 000 $
Адрес
Ваша жалоба принята!
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.