Квартира готова до ремонту: будинок введений в експлуатацію, ви можете одразу приступати до облаштування.
Найкраща ціна на ринку: 700 уо/кв.м- вигідна пропозиція в передмісті
Простора кухня — 10,2 м²
Затишна кімната — 10,8 м
Коридор — 5,8 м²
Санвузол — 3,7 м²
Сучасні рішення:
Енергоефективні панорамні вікна з двокамерним склопакетом збережуть тепло в квартирі та заощадять на опаленні.
Стан після будівельників: можливість створити інтер'єр на свій смак.
Ідеальне розташування:
Зручна інфраструктура: супермаркети, заклади харчування, медичні установи, школи та дитячі садки в пішій доступності. До зупинки транспорту, який йде до м. Академмістечко 3-5 хвилин.
Відпочинок на природі: поруч парк, о...
Продаж чудової квартири-студії в ЖК «Покровський», самий центр Гостомеля
Пропонується на продаж затишна квартира-студія у новому, сучасному житловому комплексі «Покровський», що розташований у живописному Гостомелі. Це ідеальне місце для тих, хто цінує комфорт, зручність та мальовничі краєвиди.
Площа: 25,8 м² квартира з двома просторими балконами
Поверх: 5-й з 10
Чудовий панорамний вид на озеро, який додає відчуття простору та спокою
Чистова штукатурка, стяжка, розводка опалення
Опалення: індивідуальне від котельні, тепловий лічильник до квартири
Цегляний будинок заощадить Ваші кошти на комунальних платежах
Чудова локація з швидким виїздом до столиці, зупинка громадського транспорту від...
ЧУДОВА ПРОПОЗИЦІЯ 🔥🔥🔥
Жк Гостомель сіті!
Ідеальна квартира, вільне планування, найкращий варіант для реалізації своїх бажань в ремонті. В квартиру заведено 3 фази, 13 кіловат, вистачить на всю необхідну побутову техніку та опалення. Можна заходити на ремонт.
Крута інфраструктура, магазин «Фора», базар, сімейна амбулаторія, ЦНАП, зелена зона з озером для відпочинку на прогулянки на свіжому повітрі. Поруч зупинка громадського транспорту та дорога з зручним виїздом до Києва.
Пропозиція без комісії! Всі податки сплачуємо. Перегляд в зручний для Вас час.
Продам квартиру - студія в Гостомелі!
новий, красивий житловий комплекс, закрита прибудинкова територія, поряд є всі інфраструктура: магазини, зупинка транспорту до метро.
В ЖК є власний вихід в Центральний Бучанський парк.
Повністю укомплектована для вашого комфортного проживання.
Продається однокімнатна квартира студія. Київська область, смт. Гостомель, вулиця Богдана Хмельницького, 3є.
Продаж квартири студії 21 кв.м. у Гостомелі ЖК "Гостомель Резіденс" вул. Богдана Хмельницького, 3є.
Будинок зданий в експлуатацію. Переуступка.
Квартира для поціновувачів тихого, комфортного, заміського життя поряд з озером.
Другий будинок, з 5-ти запланованих забудовником, побудований по монолітно-каркасній технології, утеплений мінератьною ватою. На закритій території комплексу обладнаний наземний гостьовий паркінг, ігрові зони для дітей, а також планується облаштування спортивного майданчика, велосипедної доріжки та набережної.
Площа квартири 21кв.м.. 1 поверх, ліфт, дом...
🔑 Студія біля Бучанського парку — компактно, зручно, вигідно!
📍 Локація: поруч з улюбленим місцем для прогулянок — Бучанським парком
🏢 Ідеальний варіант для бізнесу або інвестиції
📐 Площа: 21 м²
🏗️ Стяжка вже зроблена — готуй дизайн і втілюй ідеї
📈 Формат "студія" — гнучкий простір під будь-які задачі
💡 Чудово підійде для:
▫️ офісу або кабінету спеціаліста
▫️ салону нігтьового сервісу або косметолога
▫️ невеличкого шоуруму чи магазину
▫️ арт-майстерні або студії фото/відео
▫️ smart-оренди як інвестиція
📩 Пиши в особисті, розповім більше і покажу приміщення!
Продам двокімнатну квартиру у с. Нові Петрівці Вишгородського р-ну по вул. Захістників України буд. 34 (раніше вул. Ватутіна) квартира розташована на 4-му поверсі 7-ми поверхового цегляного будинку, загальною площею 73,8 кв.м., житлова площа 34,4 кв.м.,кімнати роздільні по 17,7 та 16,7 кв.м., кухня 9,1 кв.м.
Квартира двостороння, з великої кімнати та кухні відкривається гарний краєвид на село та водосховище, вікна виходять у двір.
У квартирі зроблений капитальний ремонт, який робили для себе, санвузол сумісний, встановлені лічильники на опалення, світло, газ та воду.
Все що є в квартирі залишається, окрім кутового дивану та стола зі стільцями
Квартира дуже затишна, прохолодна влітку та тепла...
Київська область, с. Вишгородський р-н, с. Нові Петрівці, вул. Європейська 5в, ЖК Смарагдове місто. Розташована на високому 1 поверсі 10 поверхового будинку , загальна площа 37,5м2 житлова 18,2м2 кухня 11м2.. Вбудована кухня, посудомийна машина. В квартирі двоконтурний газовий котел. Індивідуальне опалення. Великий, сумісний санвузол. Повнорозмірна ванна. Встановлені металопластикові вікна. Охайний стан під’їзду і поверху. Облаштована прибудинкова територія. Велика дитяча площадка. На території ЖК магазин, кавярні, кафе. До магазину Novus 2.5 км. Чудова транспортна розв’язка. Транспорт до Києва ходить кожні 15 хвилин. До станції М Героїв Дніпра 30 хвилин прямим транспортом.
" Смарагдове місто "( Нові Петрівці) ул Европейськая 5-Г , 9/10 монолитно кирпичного дома , новий комплекс, большой современный двор , детськие площадки , спорт площадки ,парковки , чистое парадное ,консьерж, видио наблюдение, чистый этаж 39/- /31,3 ,санузел совмещен ,ванная большая ,напольная плитка ,кафель ,мозайка в ванной на стенках ,натяжные потолки отлично подобраны гамма цвета по комнате и кухне , ламинат ,современный свет, множество подсветок в ночное время очеь стильно , квартира современная с дизайнерським ремонтом , кухня- гостинная но это удачное решение квартира просторнее и красиво смотриться ,мпо -тройной стеклопакет , меблирована мебель современная2022 год ,вся быто...
Продаж квартири в ЖК «Французький бульвар» з гарним краєвидом на Київське водосховище.
Будинок зданий в експлуатацію більше 3х років.
Квартира після забудовника, стіни поштукатуренні, Індивідуальне опалення.
Студія з балконом.
В будинку стандартні тарифи на комунальні послуги.
В підʼїзді консьерж, відеоспостереження, два ліфти, будинок побудований з червоної цегли.
Розвинута інфраструктура поруч магазини, приватний садочок, зупинка загального транспорту до м. Почайна, Героїв Дніпра.
Ціна квартири 28 000 у.е без комісії, розглядаємо продаж під програму єОселю
Продам 1к квартиру
ЖК Французький бульвар
вул. Шолуденка 24, Вишгород
Площа: 34/15/10 м2
7/11 поверх, 8 секція.
Продаж по переуступці.
Функціональна квартира, дозволить реалізувати ваші задуми для комфортного проживання. Квартира складається з коридору, просторої кухні, спальної кімнати, просторий санвузол та лоджія з прекрасним видом. Вікна виходять на схід. Стан після забудовників.
В комплексі закрита територія від авто, є гостьовий паркінг. Житловий комплекс закритого типу, охорона, відеоспостереження, консьєрж в під’їзді. В будинку автономне опалення та індивідуальне в квартирі.
Зручна локація – тихий та затишний район для проживання, школи, дитячі садочки, супермаркети, Нова пошта...
Продаж двохкімнатної квартири без Коміссії!
Ніколи не вимикають світло
Продається простора квартира в передмісті Києва. Престижний район, доброзичливі сусіди, навколо престижні новобудови.
Будинок комфорт класу, територія комплексу закритого типу.
Зручна транспортна розв'язка: громадський транспорт.
Будинок з червоної цегли, власна котельня.
У квартирі є теплолічильник, лічильник на воду і світло.
-Закрита територія
-наземний паркінг
-сучасний благоустрій
-дитячий і спортивний майданчики.
На території комплексу є магазини, кав'ярня. Недалеко супермаркети Фора, Новус.
Поруч парк Межигір'я, Київське море, зупинка транспорту.
Всі документи на руках.
Без комісії!
Продам 2-кімнатну квартиру в Вишгороді, ЖК Французський бульвар, вул. Шолуденко 24!
Поверх 1/11, площа 58.75кв.м./29.53кв.м./11.33кв.м.
Розвинена Інфраструктура: наземний паркінг, сучасний благоустрій, озеленення подвір’я та безпечні дитячі майданчики з гумовим покриттям. Зупинки громадського транспорту, продуктові та будівельні магазини, Київське море, Вишгородська набережна
ЖК «Французький бульвар» складається з восьми 11-поверхових будинків. Будинок побудовано з червоної цегли з утепленням. Опалення-2-х контурний газовий котел, встановлені лічильники на електроенергію, воду та газ.
Будинок введений в експлуатацію!
Будинок ВВЕДЕНО в експлуатацію.
Продається 1к квартира в АК «Пуща-водиця», вул. Квітки Цісик 32. Загальна площа 30,9 м2. Житлова 23,2 м2
ВАЖЛИВО! Є можливість прописатися (Реєстрація місця проживання в апартаментах та кімнатах, законопроект №5665 від 2022 р.)
Квартира розташована в самому мальовничому та зеленому місці оболонського району столиці. Навколо Вашого будинку розташовано 30000 Га. Лісопаркової зони, а до центрального парку Пуща-водиця відстань – 138 метрів! При тому, що Ви все одно знаходитеся в Києві і під рукою розвинена транспортна та соціальна інфраструктура. До ст.м. «Мінська» або «Нивки» 15 хвилин, до ст.м. «Академмістечко» 20 хв.
Технологій будівництва: сучасна монолітно-ка...
Продаж 1к smart-квартири, вул.Шолуденка, 24, м. Вишгород.
Площа: 30 м² (житлова – 20 м², кухня — 8 м²)
Поверх: 4 із 10
Тип будинку: монолітно-каркасний
Квартира тепла, світла та затишна з сучасним ремонтом. Повністю укомплектована побутовою технікою та меблями — все в чудовому стані.
Оснащення та техніка: плита, витяжка, холодильник, електрочайник, мікрохвильова піч, бойлер. У кухонній зоні — тепла підлога.
У кімнаті — зручний диван, який у розкладеному вигляді перетворюється на повноцінне двоспальне ліжко. У підлокітниках — шухляди. Штори blackout повністю захищають від світла. Також є шафа, комод, тумбочка, кондиціонер (з функціями обігріву й охолодження), телевізор, Wi-Fi роутер, пості...
Продається дворівнева квартира у Вишгороді, ЖК Start Life, вул. Шолуденка, 20
Квартира розташована на 10-му поверсі + мансарда.
• Загальна площа – 74 м²
• Житлова площа – 36 м²
• Стіни – цегла
• 2 санвузли, 2 душові кабіни, 2 лоджії
• Встановлені сходи, виконане перепланування
Планування
• 1-й рівень – простора кухня-вітальня
• 2-й рівень – велика спальня (можливо розділити на дві кімнати, як було спочатку)
Квартира після будівельників, із власною котельнею. Встановлені лічильники на воду та електроенергію.
Інфраструктура
• Зручне паркування біля будинку, дитячий майданчик
• Будинок у лісопарковій зоні, поруч Київське море
• До центру Вишгорода – 20 хвилин пішки
• Зупинка гром...
Готові розглянути державні програми!
Продам однокімнатну смарт-квартиру у м. Вишгороді по вул. Шолуденка 20 ЖК Start Life, квартира розташована на 8 поверсі 10-ти поверхового цегляного будинку, загальною площею 28,5 кв.м., кімната
18, 8 кв.м., стан після будівельників, під ремонт, лоджія не засклена, санвузол сумісний, до квартири підведені точки комунікацій, є лічильники на електрику, воду.
Поруч з будинком знаходяться укриття, зупинки громадського транспорту, кав'ярні, магазини. Неподалік супермаркети Фора, парк «Межигіря»., до центру Вишгорода 20 хвилин пішки.
Ціна квартири 25 000 у.е., без комісії для покупця!
Продаж стильної 1-кімнатної квартири в ЖК "Зеніт", Вишгород
47,2 м² простору комфорту та затишку!
12 поверх із 17 — ідеальний баланс огляду та зручності.
Про квартиру:
Панорамні вікна — більше світла, більше простору
Сучасне планування — продуманий кожен сантиметр
Новобудова — без зайвих витрат на ремонт чи заміну комунікацій
ЖК "Зеніт" — це:
Сучасна архітектура
Розвинена інфраструктура
Зручне транспортне сполучення
Ця квартира — ідеальний варіант для комфортного життя або вигідної інвестиції!
Продаж стильної 2-кімнатну квартиру в ЖК "Зеніт", Вишгород
90,2 м² простору комфорту та затишку!
12 поверх із 17 — ідеальний баланс огляду та зручності.
Про квартиру:
• Панорамні вікна — більше світла, більше простору
• Сучасне планування — продуманий кожен сантиметр
• Новобудова — без зайвих витрат на ремонт чи заміну комунікацій
ЖК "Зеніт" — це:
• Сучасна архітектура
• Розвинена інфраструктура
• Зручне транспортне сполучення
Ця квартира — ідеальний варіант для комфортного життя або вигідної інвестиції!
Публикация объявлений доступна для зарегистрированных пользователей в роли “Риелтор” или “Владелец“.
Если на вашей странице АН остались объявления, которые вы хотите опубликовать, пожалуйста, напишите нам за кем из риелторов вашего агентства их закрепить.
Зарегистрируйте риелторов АН на RIELTOR.UA и привяжите их аккаунты к аккаунту АН, чтобы:
видеть совокупную статистику и расходы по объявлениям ваших риелторов,
пополнять баланс вашим риелторам,
видеть в кабинете все объявления, созданные вашими риелторами,
объявления риелторов были брендированы логотипом вашего АН