Самые популярные ориентиры города
Ориентиры Гостомели
Топ объявлений Гостомели

124 500 $
1 259 $/м²
Весенняя ул., 16/ 6
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Таунхаусы Cherry Town 3
98.9 / 47.3 / 25 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2021 год постройки
вчера
Таунхаус ( кутовий 4 сотки земельної ділянки ) з ремонтом під сертифікат.
Двоповерховий таунхаус, побудований із якісної повнотілої цегли, утеплений - пінопластом. Ідеальний варіант для сім’ї, яка цінує комфорт і простір.
Площа будинку: 98,9 м² (4 житлових кімнати)
Ділянка: 3,5 сотки ( по факту 4 сотки)
Загальна харектеристика:
Побудований із повнотілої червоної цегли
Індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел)
Централізоване водопостачання
Каналізація - біосептик
Є альтернативне резервне живлення (перевага)
Зручне планування:
1 поверх:
світла кухня-вітальня з виходом на терасу
житлова кімната
санвузол з душем
2 поверх:
три окремі кімнати
санвузол з ванною
балкони з двох кімнат
Я...
126 000 $
894 $/м²
Прорізна ул., 7
4 комнаты
141 / 47 / 47 м²
этаж 8 из 8
2019 год постройки
сегодня
Без комісії.
Продаж видового пентхаусу в ЖК бізнес класу На Прорізній.
Загальна площа 141 м².
Кухня-вітальня-47,5 м².
Три окремі спальні кімнати-47 м².
2 санвузли-6,5 м² та 2,8 м².
2 тераси-25,6 м² та 7,3 м².
Балкон-4,8 м².
Індивідуальне газове опалення, двоконтурний котел Bosh.
Ергономічне перепланування, внутрішні стіни з цегли.
Чистова штукатурка, розведена електрика та сантехніка, водяна тепла підлога.
Неймовірний вид з терас на ліс та озеро, є зона для облаштування барбекю.
Дизайнерський проект в подарунок.
Топова локація, в житловому комплексі розвинена інфраструктура.
Телефонуйте для перегляду, швидкий показ.

35 500 $
855 $/м²
Молодіжна ул., 11/7
1 комната
41.5 / 11 / 18 м²
этаж 4 из 4
сегодня
1-кімнатна квартира в Гостомелі | ЖК “Гостомельські Липки”
Квартира, яка точно варта вашої уваги!
Ідеальний варіант для тих, хто хоче жити поруч із Києвом, але без міської метушні.
▪️Основні характеристики:
Поверх: 4/4
Площа: 41.5м²
Стан: після будівельників — можна одразу починати ремонт
Індивідуальне газове опалення
Встановлений новий котел і всі лічильники
Будинок вже введений в експлуатацію — документи готові!
▪️Переваги ЖК “Гостомельські Липки”:
- Тихий, зелений район
- Чисте повітря, спокійна атмосфера
- Поруч магазини, школа, зупинки транспорту
- Зручне сполучення з Києвом (20–25 хв до метро)
▪️Чому варто купити саме цю квартиру:
Ціна — 🔥
Податки -2%
Ідеально підходить як для жит...

82 000 $
617 $/м²
Приймаченко, 49
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
133 / 52.8 / 25 м²
2 этажа
6 сот
5 комнат
2000 год постройки
сегодня
Цегляний будинок 133 м² з банею | 6 соток | кооператив Ясна Поляна, Гостомель
Пропонується до продажу цегляний будинок у зеленій та тихій частині
Hostomel
на території кооперативу
Ясна Поляна.
Це сформований приватний житловий масив із індивідуальною забудовою, де немає щільних таунхаусів чи багатоповерхових комплексів. Тут зберігається атмосфера спокійного заміського життя та комфортного сусідства.
Будинок має два поверхи та мансарду, загальна площа — 133,3 м².
Земельна ділянка — 6 соток.
Стан будинку — житловий, ремонт виконаний у 2000-х роках. Санвузол у гарному сучасному стані.
На другому поверсі розташований камін, який створює особливу атмосферу затишку в холодну пору року.
В одні...

87 000 $
1 061 $/м²
Южная ул., 3в
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
82 / 45 / 30 м²
2 этажа
5 сот
3 комнаты
2015 год постройки
2 дня назад
🏡 ОКРЕМИЙ БУДИНОК 82 м² НА 5 СОТКАХ ЗЕМЛІ
📍 Спокійний район
Мрієш про власний дім із садом та зоною для авто?
Цей варіант саме для тебе:
✅ Роздільне планування
✅ Тепла підлога
✅ Індивідуальне електроопалення
✅ Власна свердловина
✅ Електрика 10 кВт
✅ Автономна каналізація
✅ Сад + місце для паркування
📩 Напиши в директ або телефонуй — покажу все особисто!
Цей будинок вартий твоєї уваги 💛

109 000 $
858 $/м²
соборна, 14Б
БЕЗ КОМИССИИ
Парк Счастливый
127 / 53 / 30 м²
2 этажа
2 сот
5 комнат
сегодня
Продаж дуплекса з великою прибудинковою ділянкою та ексклюзивним плануванням по індивідуальному проекту в КМ Лісове в смт. Гостомель. Дуплекс вже готовий до проведення ремонтних оздоблювальних робіт. По стінам виконана чистова штукатурка, на підлозі стяжка. Будинок має 4 великі кімнати, 2 санвузла та простору кухню-вітальню площею 30 м2. Встановлено дороговартісну якісну роздвижну систему панорамних вікон для виходу з кухні на власну терасу.
Особливістю дуплекса є великий підвал площею 62.6 м2 з гідроізоляцією, та заведеними комунікаціями (водопостачання, каналізація), що дає змогу облаштувати окремий санвузол в підвалі. Опалення в будинку індивідуальне газове, централізована каналізація, с...

55 000 $
815 $/м²
Охотничья ул., 3-Б
2 комнаты
67.5 / 36.2 / 15 м²
этаж 4 из 9
2018 год постройки
сегодня
Продаж 2к квартири в місті Гостомель, Київська обл , вулиця Мисливська, 3Б.
Загальна площа 67,5 м2, житлова 36,2 м2. Квартира в стані від забудовника знаходиться на 4 поверсі 9-ти поверхового будинку в ЖК PARKTOWN, висота стелі 2,80м, стоїть газовий котел, радіатори. По квартирі проведена електропроводка. Загальний стан після будівельників.
ЖК PARKTOWN це сучасний житловий комплекс класу «комфорт+», де втілено нову концепцію житла європейського формату в українському передмісті Києва.
- Будівля монолітно каркасна.
- Стіни - керамічна цегла.
- Утеплювач фасада - базальтова мінеральна вата
- Опалення – індивідуальне газове
- Вікна з двокамерним склопакетом та енергозберігаючим склом.
- За...

783 990 грн
31 000 грн/м²
Українська ул., (Будинок 4)
Свободная планировка
25.29 / 10 / 10 м²
этаж 4 из 4
сегодня
🏡 Продаж смарт-квартири | ЖК Brickwood
✨ Вільна квартира
📍 Будинок 4 | Під’їзд 5
🏢 4 поверх
📐 Площа: 25.29 м²
💰 Ціна: 31 000$
💵 783 689 грн
✔️ Індивідуальне газове опалення
✔️ Закрита територія ЖК
✔️ На території є поштомат Нова Пошта та Епіцентр
✔️ Простора кухня-студія — 16.93 м²
✔️ Лоджія
✔️ Сучасне та функціональне планування
✔️ Чудовий варіант для проживання або інвестиції
📲 Катерина
📞 [телефон скрыт]
Gold Партнери — відкриваємо двері до вашого дому 🔑

25 000 $
731 $/м²
Свято-Покровская ул. (Ленина), 73-Г
1 комната
34.2 / 13.9 / 10.4 м²
этаж 3 из 10
2024 год постройки
5 дней назад
Продається однокімнатна квартира без ремонту
Площа: 34,2 / 13,9 / 10,4 кв.м
Поверх: 3 з 10
Квартира з зручним плануванням, що дозволяє реалізувати власний дизайн-проєкт та облаштувати простір під свої потреби. Ідеальний варіант як для проживання, так і під інвестицію.
Розташована у зручній локації: поруч зупинка громадського транспорту, школа, ринок, амбулаторія, поліклініка. В пішій доступності озеро з облаштованими зонами відпочинку та альтанками.
Можливий продаж по державним програмам
Без комісії
Телефонуйте для детальної інформації та запису на перегляд.

62 500 $
1 116 $/м²
Свято-Покровская ул. (Ленина)
56 / 30 / 19 м²
1 этаж
1 сот
1 комната
2026 год постройки
5 дней назад
🏡 Family Garden — сучасні будинки з власним двориком
✔️ Закрита територія
✔️ 34 будинки / 4 формати
✔️ Власне паркомісце
✔️ Приватний дворик 🌿
✔️ Гостьова парковка
✔️ Бомбосховище
✔️ Газ + центральна вода
📅 Завершення — серпень 2026
⸻
📍 ЛОКАЦІЯ:
✔️ Центр Гостомеля
✔️ Озеро та пляж — 8 хв 🌊
✔️ Школа / садок — пішки
✔️ ТЦ, магазини — 50 м
✔️ Київ — 20 хв
⸻📐 ОБЕРИ СВІЙ ФОРМАТ:
🏡 UNO — 56м²
✔️ кухня-вітальня + спальня+спальня
✔️ ідеально для 1-2 осіб або під оренду
🏡 DUO — 60 м²
✔️ 2 спальні + велика кухня
✔️ комфорт для сім’ї
🏡 TRE...

199 000 $
472 $/м²
Правіка
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
422 / 150 / 20 м²
2 этажа
12 сот
6 комнат и более
2012 год постройки
сегодня
ДОМ ЖИЛОЙ (НЕ САДОВЫЙ) в пределах города ( Канадская деревня).
Не доезжая до Гостомеля поворот налево ( в лес), по ул. Правика.
В цокольном этаже расположены; гараж (37кв.м) на две машины со смотровой ямой, топочная, прачечная, санузел, сауна, бассейн, каминный зал, а также спортивный зал (42кв.м) с высотой потолка 3 м.
На жилом этаже; отдельная ( детская зона), включающая две комнаты 16 и 18 кв.м и санузел(раздельный).
Гостиная (39 кв.м) с камином .
Из гостиной есть выход на балкон-террасу с видом на лес .
В южной части мансарды расположена большая спальня (34 кв.м ) и санузел (в башне).
Из спальни открывается панорамный вид на окружающую природу.
В северной части мансарды расположена госте...

43 000 $
215 $/м²
Садовая ул.
ПРЕМИУМ
200 / 130 / 20 м²
2 этажа
6 сот
5 комнат
сегодня
Затишний будинок 200 м² на межі Мощуна та Гостомеля: ваш простір для створення ідеального життя!
Уявіть місце, де свіже лісове повітря поєднується з абсолютним комфортом міських комунікацій. Це не просто стіни, це полотно для вашої індивідуальності та надійний фундамент для майбутнього вашої родини.
Площа: 200 кв.м, 2 поверхи, 5 окремих кімнат.
Ділянка: 6 соток правильної форми, огороджена.
Комунікації: газ, електрика, власна вода, септик.
Комфорт: капітальний гараж.
Оточення: тихий район, доброзичливі сусіди живуть цілий рік.
Чому цей будинок — ваша найкраща інвестиція?
Економічна вигода: Будинок потребує реконструкції. Це ваша унікальна мож...

75 000 $
1 875 $/м²
Охотничья ул., 24
1 комната
40 / 16 / 24 м²
этаж 3 из 10
2021 год постройки
сегодня
Продам 1-кімнатну квартиру преміум-класу з дизайнерським ремонтом, повністю укомплектовану меблями та технікою — заїжджай і живи. Усе, що ви бачите на фото, залишається новим власникам.
Квартиру створювали для себе, з максимальною увагою до якості та деталей — без компромісів і економії.
Всі меблі в квартирі виготовлялася індивідуально під замовлення, продумана до дрібниць і створена спеціально для цього простору.
Будинок розташований серед соснового лісу та поруч з доглянутим парком — всього 50 метрів від будинку.
Панорамне вікно відкриває розкішний вид на сосни, а після літнього дощу квартира наповнюється свіжим хвойним ароматом і заспокійливим співом птахів — атмосфера заміського життя....

35 000 $
1 458 $/м²
Мирна ул., 3-Б
1 комната
24 / 11 / 6 м²
этаж 2 из 5
2021 год постройки
сегодня
Квартира студія з ремонтом
Гостомель, поряд з Бучанським парком,
ЖК Сенсація
Квартира готова до проживання з усім необхідним для життя

49 700 $
924 $/м²
Остромирська ул., 49-Г
2 комнаты
53.8 / 38.6 / 15.2 м²
этаж 1 из 7
2019 год постройки
1 нед. назад
Продаж 2-кімнатної квартири 53.8 м², ЖК Life, Гостомель
Затишна двокімнатна квартира в сучасному житловому комплексі із закритою територією та доглянутим двором. Спокійне оточення та комфортна атмосфера для життя.
Площа — 53.8 м²
Поверх — цокольний
Будинок введений в експлуатацію 2019р
Право власності оформлено
Сусіди проживають
Інфраструктура:
Бучанський парк, магазини, аптека, салон краси, дитячий садок, школа, зупинка громадського транспорту, бювет.
Умови придбання:
Оформлення - лише 2%
Без комісії для покупця!
Можливий продаж за державними програмами: єОселя, єВідновлення
Додатково:
Ремонт на початковій стадії, термін закінчення максимально швидкий.
Квартира підійде як для власного...
75 000 $
987 $/м²
Остромирська ул., 67
ВЫГОДНО
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
3 комнаты
76 / 42.8 / 10.5 м²
этаж 3 из 4
3 нед. назад
Продається простора 3-кімнатна квартира у повністю відновленому будинку, введеному в експлуатацію у 2025 році.
Площа: 76 м²
3/4 поверх
3 окремі кімнати + гардеробна
Кухня 10,4 м²
Лоджія
Новий ремонт
Електроопалення (конвектори в кожній кімнаті)
2 паркомісця під накриттям
Є додаткова кладовка (побутова)
Закрита облаштована територія
Будинок малоповерховий, з новими комунікаціями, внутрішній закритий двір. З вилиці є пандус і в парадному облаштовані перила для людей з обмеженнями.
Квартира без меблів — ідеально для облаштування під себе!
Ціна 75000$
Можливий продаж за державними програмами.
Телефонуйте!
Зустрінемось на перегляд!

32 300 $
923 $/м²
Остромирська ул., 49-Г
1 комната
35 / 16 / 12 м²
этаж 1 из 9
2019 год постройки
сегодня
Продаж однокімнатної квартири з ремонтом 34,9 м², ЖК Life, Гостомель
Затишна квартира в сучасному житловому комплексі із закритою територією та доглянутим двором. Спокійне оточення та комфортна атмосфера для життя.
Площа 34,9м²
Поверх цокольний
Будинок введений в експлуатацію 2019р
Право власності оформлено
Сусіди проживають
Інфраструктура:
Умови придбання:
Оформлення - лише 2%
Без комісії для покупця!
Можливий продаж за програмою єВідновлення (ціна 33200)
Квартира підійде як для власного проживання, так і для інвестиції.
Телефонуйте або пишіть для детальної інформації та перег...

53 500 $
918 $/м²
Остромирська ул., 49-Г/1
2 комнаты
58.3 / 27.3 / 16.6 м²
этаж 1 из 9
2019 год постройки
сегодня
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Life, Гостомель
Площа — 58.3 м²
Поверх — цокольний
Будинок введений в експлуатацію 2019р
Право власності оформлено
Сусіди проживають
Інфраструктура:
Умови придбання:
Оформлення - лише 2%
Без комісії для покупця!
Додатково:
Квартира підійде як для власного прожив...

117 000 $
1 042 $/м²
Охотничья ул., 24
3 комнаты
112.3 / 65.5 / 27 м²
этаж 8 из 10
сегодня
Продаж унікальної квартири з ремонтом в новому ЖК.
Площа 112.3 м.кв., три роздільні кімнати, три санвузли, величезна кухня-вітальня.
Головне - це чарівний вид на з вікон на ліс, що відкривається зі спальні та кухні-вітальні.
Телефонуйте та скоріш записуйтесь на перегляд!
27 700 $
902 $/м²
Українська ул., (Будинок 3)
1 комната
30.7 / 20.8 / 7 м²
этаж 3 из 4
2025 год постройки
сегодня
Продаж квартири-студії в новому заселеному ЖК в місті Гостомель.
Площа - 30.7 м2
3/4
Ціна - 27 700 $
Переваги:
Зручна локація комплексу, 5 хвилин до Бучанського парку, та 15-20 хвилин до столиці!
Поруч є необхідна інфраструктура, також школа та дитячий садочок.
Комплекс газифікований, опалення індивідуальне газове.
Укриття - підвал.
Гостьовий паркінг.
Наповнення:
- чистова, лазерна стяжка підлоги
- піщано-цементна штукатурка стін
- заведені всі централізовані комунікації (вода, світло, газ) та встановлені лічильники
- двоконтурний газовий котел
- вікна металопластикові 2-камерні та 6-камерний профіль
- домофон та інтернет
- двері металеві з МВФ накладкою
Можливий продаж по Держп...
Все ориентиры