Самые популярные коттеджные городки города
Коттеджные городки Гостомели
Топ объявлений Гостомели

105 000 $
1 167 $/м²
Вишнёвая ул., 17
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
90 / 45 / 35 м²
2 этажа
4 сот
3 комнаты
сегодня
Дуплекс на Вишневій
Площа 90м²
Ділянка 4 сотки
3 кімнати
Комунікації світло 5кВт ,газ ,скважина ,септик.
Стан :
-виконано 1 поверх тепла підлога водяна
-автоматичні ворота
179 000 $
1 119 $/м²
Южная ул.
ТОРГ
БЕЗ КОМИССИИ
160 / 42 / 31.2 м²
1 этаж
12 сот
3 комнаты
сегодня
В продажі будинок в спокійній затишній місцевості серед каскаду озер, соснового лісу та дубової рощі.
На території зроблене неймовірно гарний ландшафтний дизайн з системою автополиву Hunter. Хвойні дерева завезені із закордону, також є окремий садочок з фруктовими деревами.
На території два будинки: один (100м2) - житловий, інший (60м2) з гаражем (автоматичні ворота), майстерня, а також кімната відпочинку ( барбекю зона) з каміном.
Заїзд на територію - автоматичні ворота.
Встановлена охоронна система, сигналізація.
В самому будинку три кімнати і кухня-вітальня, також є мансанда, яку можна облаштувати. Деякі меблі раритетні та завезені із закордону.
Опалення індивідуальне газове, є камін, бе...

87 000 $
1 061 $/м²
Южная ул., 3в
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
82 / 45 / 30 м²
2 этажа
5 сот
3 комнаты
2015 год постройки
4 дня назад
🏡 ОКРЕМИЙ БУДИНОК 82 м² НА 5 СОТКАХ ЗЕМЛІ
📍 Спокійний район
Мрієш про власний дім із садом та зоною для авто?
Цей варіант саме для тебе:
✅ Роздільне планування
✅ Тепла підлога
✅ Індивідуальне електроопалення
✅ Власна свердловина
✅ Електрика 10 кВт
✅ Автономна каналізація
✅ Сад + місце для паркування
📩 Напиши в директ або телефонуй — покажу все особисто!
Цей будинок вартий твоєї уваги 💛

109 000 $
858 $/м²
соборна, 14Б
БЕЗ КОМИССИИ
Парк Счастливый
127 / 53 / 30 м²
2 этажа
2 сот
5 комнат
5 дней назад
Продаж дуплекса з великою прибудинковою ділянкою та ексклюзивним плануванням по індивідуальному проекту в КМ Лісове в смт. Гостомель. Дуплекс вже готовий до проведення ремонтних оздоблювальних робіт. По стінам виконана чистова штукатурка, на підлозі стяжка. Будинок має 4 великі кімнати, 2 санвузла та простору кухню-вітальню площею 30 м2. Встановлено дороговартісну якісну роздвижну систему панорамних вікон для виходу з кухні на власну терасу.
Особливістю дуплекса є великий підвал площею 62.6 м2 з гідроізоляцією, та заведеними комунікаціями (водопостачання, каналізація), що дає змогу облаштувати окремий санвузол в підвалі. Опалення в будинку індивідуальне газове, централізована каналізація, с...

50 000 $
893 $/м²
Зоряна, 4
БЕЗ КОМИССИИ
56 / 23.5 / 17.6 м²
1 этаж
1 сот
2 комнаты
2026 год постройки
вчера
🏡 Таунхауси «Лакі 3» — комфортне життя поруч із природою
📍 м. Гостомель, вул. Зоряна, 4
Пропонується сучасний таунхаус у затишній локації, ідеальній для спокійного життя поруч із Києвом.
🔹 Площа будинку — 56 м²
🔹 Земельна ділянка — 1,5 сотки
🔹 Вартість — 50 000 у.о.
У вартість входить:
✔️ тепла підлога по всьому будинку — комфорт у будь-яку пору року
✔️ індивідуальне газове опалення
✔️ електропостачання — 7 кВт
✔️ власна свердловина (вода)
✔️ каналізація — біосептик
✔️ чистова стяжка підлоги
✔️ якісна цементно-піщана штукатурка стін

62 500 $
1 116 $/м²
Свято-Покровская ул. (Ленина)
56 / 30 / 19 м²
1 этаж
1 сот
1 комната
2026 год постройки
4 дня назад
🏡 Family Garden — сучасні будинки з власним двориком
✔️ Закрита територія
✔️ 34 будинки / 4 формати
✔️ Власне паркомісце
✔️ Приватний дворик 🌿
✔️ Гостьова парковка
✔️ Бомбосховище
✔️ Газ + центральна вода
📅 Завершення — серпень 2026
⸻
📍 ЛОКАЦІЯ:
✔️ Центр Гостомеля
✔️ Озеро та пляж — 8 хв 🌊
✔️ Школа / садок — пішки
✔️ ТЦ, магазини — 50 м
✔️ Київ — 20 хв
⸻📐 ОБЕРИ СВІЙ ФОРМАТ:
🏡 UNO — 56м²
✔️ кухня-вітальня + спальня+спальня
✔️ ідеально для 1-2 осіб або під оренду
🏡 DUO — 60 м²
✔️ 2 спальні + велика кухня
✔️ комфорт для сім’ї
🏡 TRE...

62 500 $
1 116 $/м²
Свято-Покровская ул. (Ленина)
56 / 23 / 21 м²
1 этаж
1 сот
1 комната
2026 год постройки
вчера
🏠Котеджне містечко Family Garden у центрі Гостомеля.
Це комплекс сучасних одноповерхових таунхаусів із власними двориками, закритою територією та зручною інфраструктурою поруч.
📍Локація — одна з ключових переваг: зручний виїзд до Києва, все необхідне поруч, при цьому тиха та комфортна для життя
⚙️Комунікації:
газове опалення (встановлений двоконтурний газовий котел)
централізоване водопостачання
централізована каналізація
🪚⛏️Будівництво:
стіни з газоблоку — теплий та енергоефективний матеріал
утеплення підлоги (екструдований пінополістирол 50 мм)
чистова стяжка підлоги
водяна тепла підлога з колектором і насосом
стіни підготовлені під поклейку шпалер
Окремо варто відзначити — дуже пр...

75 000 $
1 442 $/м²
Днепровская ул. (Калинина), 19А/5
БЕЗ КОМИССИИ
Амбулатория
52 / 25.6 / 13.5 м²
1 этаж
1 сот
2 комнаты
2025 год постройки
3 дня назад
Продаж таунхауса в центрі Гостомеля, поруч з озером.
Новий будинок із сучасним світлим ремонтом. Раціональне планування: дві окремі кімнати та кухня-вітальня з виходом на задній двір.
Будинок повністю укомплектований меблями та технікою
Є ніша для облаштування гардеробної.
Опалення — електрокотел. По всьому будинку водяна тепла підлога. Гаряча вода — бойлер.
Комунікації: власна свердловина та септик, електрика 10 кВт.
Локація — центр Гостомеля. У пішій доступності магазини, озеро з пляжем, дитячий майданчик, зупинка громадського транспорту та інше
Функціональний варіант для постійного проживання.

950 000 $
1 284 $/м²
Хуторская ул.
ПРЕМИУМ
740 / 250 / 15 м²
2 этажа
37 сот
5 комнат
2 мес. назад
Продаж унікальної резиденції за 5 км від Києва (поруч із КМ «Канадське селище»)
Пропонується на продаж ексклюзивна резиденція за вигідною ціною. На ділянці 37 соток розташовано основний триповерховий будинок площею 740 м², до якого примикають гостьовий будинок, банний комплекс із великим басейном, окремий будинок для персоналу, господарські приміщення та просторий гараж на 4 авто зі скляною вітриною.
Територія та ландшафт:
- Виконано професійний ландшафтний дизайн.
- Ростуть численні дорослі дерева та декоративні квіти.
- Облаштовано затишну зону барбекю.
Інтер'єр та оснащення: У будинку виконано дорогий дизайнерський ремонт із використанням натуральних матеріалів преміумкласу (мармур, о...

105 000 $
1 193 $/м²
Вишнёвая ул., 88
88 / 48 / 30 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Продаж дуплексу в Гостомелі
Просторий та якісний дуплекс з великою ділянкою 2,3 сотки у затишному, обжитому районі з асфальтованим заїздом і гарним сусідством.
🏡 Планування:
• 1 поверх — простора кухня-вітальня та санвузол;
• 2 поверх — три спальні та санвузол.
Будинок зведений з газоблоку, утеплений, із залізобетонними перекриттями та бетонними литими сходами.
Виконане чистове оздоблення стін, розведена електрика по точках, встановлена система опалення від газового котла та водопостачання по точках — усе підготовлено для фінального облаштування під ваш смак.
На території:
• навіс під дві автівки,
• автоматичні відкатні ворота та паркан,
• на задньому дворі облаштована тераса,
• ру...

53 000 $
561 $/м²
Днепровская ул. (Калинина)
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
94.4 / 47.1 / 22.5 м²
3 этажа
1 сот
4 комнаты
2024 год постройки
1 нед. назад
Продаж сучасного таунхаусу в Гостомелі, вул. Дніпровська, у комплексі New Smart 15, розташованому прямо біля озера з набережною та пляжем.
Це формат власного будинку за ціною квартири – з власним двором, паркомісцем та відчуттям простору без сусідів зверху і знизу.
Локація поєднує природу та зручність: поруч транспорт, магазини, школи та садочки. До Києва всього 20 хвилин.
Будинок збудований якісно: газобетон 300 мм з утепленням, монолітні перекриття, утеплений дах, вікна Rehau. Підключені всі комунікації, включно з каналізацією BIO CWT.
Державні програми - ТАК ! Є-Оселя, сертифікат, постанови і т.д

130 000 $
828 $/м²
Бучанское шоссе, 42-А
ВЫГОДНО
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
157 / 77 / 49 м²
3 этажа
3 сот
5 комнат
2017 год постройки
сегодня
Продаж дуплексу в сосновому лісі | Гостомель | Бучанське шосе, 42-А/1
Пропонується сучасний дуплекс у затишній лісовій частині Гостомеля. Локація, яка поєднує тишу, чисте повітря та швидкий виїзд до Києва. Ідеальне місце для життя без міського шуму.
Будинок побудований якісно та надійно:
монолітно-каркасна технологія
стіни — керамоблок
міжкімнатні перегородки — червона цегла
утеплення — мінеральна вата 100 мм
Комунікації:
вода — власна свердловина
каналізація — переливний септик (2 колодязі)
опалення та гаряча вода — газовий котел
система опалення:
1 поверх — тепла підлога
2 та 3 поверх — радіатори
опалення налаштоване та працює
електрика повністю розведена по будинку
Ділянка:
3 сотки
зб...

155 000 $
1 281 $/м²
Патриотів, 4б
121 / 36 / 13.7 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
2019 год постройки
3 дня назад
Гостомель, вул. Патріотів (поруч з парком Щасливий);
Дуплекс двоповерховий: 121,3 м2;
Ділянка: 2,3 сот;
Забудова 2020 року;
Гарна, затишна локація: поруч з будинком парк для прогулянок, лісова частина, супермаркети, зупинки, кафе, ресторани, навчальні заклади та інше;
Зручний виїзд на Варшавську трасу в напрямку Києва!
Закрита територія, заїзд через автоматичні ворота;
Власна парковка на два авто;
Будинок під охороною;
Сучасний, авторський ремонт (власники жили меньше року, все нове)!
Всі необхідні меблі та техніка (газовий котел, витяжка, газова поверхня, духова шафа, мікрохвильовка, посудомийна машина, пральна машина, три телевізори 85”, 65”, 43”, все входить у вартість!
Додатково зробл...

75 000 $
1 465 $/м²
Днепровская ул. (Калинина), 19А/5
БЕЗ КОМИССИИ
51.2 / 25.6 / 13.5 м²
1 этаж
1 сот
2 комнаты
2024 год постройки
2 дня назад
Продаж таунхауса в центрі Гостомеля, поруч з озером.
Будинок повністю укомплектований меблями та технікою
Є ніша для облаштування гардеробної.
Функціональний варіант для постійного проживання.
ТЕЛЕФОНУЙТЕ. Чекаю на перегляд. Достойний варіант для вашоі уваги.

109 000 $
1 453 $/м²
Богдана Ступки пер., (Будинок 10)
75 / 24 / 32 м²
2 этажа
1 сот
2 комнаты
2016 год постройки
сегодня
🏡 Готовий таунхаус з ремонтом у затишному КМ біля Гостомеля — заїжджай і живи!
Пропонуємо сучасний таунхаус у закритому котеджному містечку при в’їзді в Гостомель. Територія під шлагбаумом — це безпека, тиша та комфорт для всієї родини.
🌿 Життя серед природи та зручностей:
• Дитячі майданчики прямо біля будинку
• Зелений парк для прогулянок
• Школа та дитячий садок — у пішій доступності
✨ Продумане планування:
• Простора кухня-вітальня — серце дому для затишних вечорів
• Гостьовий санвузол на 1 поверсі
• 2 окремі кімнати на 2 поверсі (спальня + дитяча)
• Сучасна ванна кімната з душем
• Велике утеплене горище — додатковий простір без компромісів
🔥 Комфорт у кожній деталі:
• Італі...

75 000 $
1 442 $/м²
Днепровская ул. (Калинина)
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
52 / 25 / 14 м²
1 этаж
1 сот
2 комнаты
2 нед. назад

99 900 $
833 $/м²
Богдана Хмельницкого ул.
120 / 35 / 35 м²
5 этажей
1 сот
3 комнаты
2020 год постройки
3 нед. назад
Пропонується двоповерховий таунхаус, де простір і комфорт поєднуються з відчуттям домашнього затишку. Велика гостьова кухня з каміном створює теплу атмосферу для вечорів із сім’єю та друзями, а власна тераса дарує можливість насолоджуватися свіжим повітрям у будь-який час.
Просторий підвал можна використовувати для зберігання речей або як додаткове сховище, газове індивідуальне опалення забезпечує тепло в будь-яку пору року, а всі центральні комунікації вже підключені та готові до використання.
Площа 80м2 + 40м2 підвал
Комунікації всі центральні
Дуже близька локація до центру Бучі
Цей таунхаус поєднує зручність міського життя з приватністю, що дозволяє облаштувати його під власний стиль і...

55 000 $
797 $/м²
Мрії ул. (Пушкінська), 24
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
Відеотур
69 / 40 / 18 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Продаж таунхауса з двориком за ціною квартири!
Всі міські комунікації, індивідуальне газове опалення!
Перший поверх кухня вітальня в санвузол
Другий поверх - дві спальні та санвузол
Гарне практичне планування
Телефонуйте, це класна пропозиція в передмісті столиці!
Є відео огляд
Продаж БЕЗ КОМІСІЇ
Будинок та двір:
Власне подвірʼя відмежоване від сусідів
Інфраструктура:
Центральна частина Гостомеля, в пішій доступності вся необхідна інфраструктура
Планування:
Роздільне практичне планування на 2 спальні, кухню-вітальню та 2 санвузла

970 000 $
2 175 $/м²
Бучанський
446 / 200 / 50 м²
3 этажа
15 сот
6 комнат и более
сегодня
Продаж нового будинку в лісовій зоні Пущі-Водиці
Пуща Соснова | вул. Яснополянська, 7 | Будинок введений в експлуатацію
Пропонується до продажу сучасний преміальний будинок у закритому охоронюваному кварталі, серед соснового лісу. Локація поєднує приватність, тишу та близькість до міста, а сам будинок створений з акцентом на якість, енергоефективність і довговічність.
Основні параметри:
- Площа ділянки: 15 соток, ліс
- Площа будинку: 484 м²
- Фасад: 65 метрів
- Кількість поверхів: 3
- Будинок новий, введений в експлуатацію
Конструкція та матеріали:
- Будинок збудований за монолітною технологією з максимальним запасом міцності:
- фундамент: монолітно-блочно-стрічковий
- перекриття: моноліт...

1 300 000 $
2 600 $/м²
Бучанський
500 / 300 / 50 м²
3 этажа
70 сот
5 комнат
сегодня
Продажа дома 500 кв м., 3 эт. Канадская Деревня:
500м2, ул. Чумацький шлях, Гостомель
— 4 спальни с гардеробными, ученической
— кабинет
— столовая с кухней
— каминная с бильярдом
— 4 с/у, где 2 ванных и 2 душа
— видовые террасы
Ландшафтный участок 0,7 га с озером, баней с террасой, наружным бассейном и альтанкой, основным домом и гостевым домом с хоз и тех помещениями, гараж на 2 бокса
#315917351388
Все коттеджные городки