Фильтры
Продажа квартир за 25000 долларов в Харькове
1 001 объявление
- наибольшая площадь
1 001 объявление
- наибольшая площадь

19 000 $
292 $/м²
Кибальчича ул. (Кибальчича), 27
3 комнаты
65 / 44 / 7 м²
этаж 9 из 9
сегодня
Продам 3-комнатную квартиру на Баварии, ул. Кибальчича
9/9 этаж + техэтаж (капремонт крыши )
О квартире:
Чешка
Двухсторонняя
Все комнаты раздельные
Состояние — под ремонт (жилое советское)
Металлопластиковые окна
Трубы (нержавейка)
Санузел в кафеле (15×15)
Красивый панорамный вид из окон
Цена: 19000 $

18 500 $
544 $/м²
Победы просп., 76
1 комната
34 / 17 / 7 м²
этаж 12 из 12
сегодня
Продам 1 кімн. квартиру по пр. Перемоги. Зупинка Сонячна прямо біля будинку, до метро Перемоги 5 хв на транспорті або 20 хв пішки. Поруч з будинком супермаркет АТБ, багато магазинів, аптеки, дитячі майданчики.
Квартира в чудовому житловому стані, вікна, балконний блок та балконна рама МПО, частково замінені труби. Є необхідна техніка та меблі - можна одразу здати в оренду або заселитися новим власникам. Квартира з чудовим краєвидом з вікна, також є повноцінний високий технічний поверх.
Продаж як за готівку, так і за СЕРТИФІКАТОМ еВідновлення. Показ дуже оперативно, дзвоніть!
Купить квартиру в Харькове за 25000 долларов ($)

23 000 $
622 $/м²
Монюшко ул., 12а
1 комната
37 / 16 / 8 м²
этаж 9 из 9
вчера
Продается 1-комнатная квартира по адресу: г. Харьков, ул. Монюшко, дом 12А
Квартира расположена на 9 этаже 9-этажного дома. Над квартирой — полноценный технический этаж, который обеспечивает дополнительную тепло- и шумоизоляцию.
Планировка двухсторонняя, квартира с застеклённой лоджией и кухней-лоджией в виде барной стойки.
Характеристики:
- Общая площадь: 36,8 м²
- Комната: 16,3 м²
- Кухня: около 8 м²
- Высота потолков: 2,60 м
- В квартире остаются встроенные кухонные поверхности
Район с развитой инфраструктурой: в пешей доступности магазины, школы, детские сады, аптеки, остановки общественного транспорта. Удобная транспортная развязка — до ближайших станций метро Гагарина по...

23 000 $
523 $/м²
Танкопия ул., 20а
2 комнаты
44 / 30 / 6 м²
этаж 1 из 5
2 дня назад
Продам 2 ім.квартиру 1/5 високий ,вільна,Нові Будинки вул.Танкопія (Каденика) 20а ,транспорт 2 хв.супермаркет 3хв.гарні сусіди.23000у.е торг до продажу 06******09

24 000 $
545 $/м²
Мерефянское шоссе (Новопролетарская), 24
2 комнаты
44 / 26 / 7 м²
этаж 5 из 5
сегодня
Найвигідніша пропозиція на ринку! 2-кімнатна квартира за суперціною — $24 000 🔥
Пропонується до продажу затишна та світла 2-кімнатна квартира за адресою: Мерефянське шосе, 24. Цегляний будинок, квартира розташована в середині будинку на 5 поверсі — тепло, комфортно та без зайвого шуму.
Функціональне планування: дві роздільні кімнати, суміжний санвузол. Загальна площа — 44 м². Квартира в акуратному житловому стані — ідеальний варіант, щоб заїхати і жити з першого дня. Вже замінені металопластикові вікна та труби, відсутні сторонні запахи. Дах у відмінному стані — без жодних проблем!
Є газова колонка — гаряча вода завжди, незалежно від сезону. Питання меблів обговорюється — можна адаптувати...

22 000 $
669 $/м²
Героев Харькова просп. (Московский), 118
1 комната
33 / 18 / 10 м²
этаж 3 из 3
2016 год постройки
сегодня
ЖК Парковий квартал. У продажу шикарна дворівнева гостинка З повним капітальним ремонтом. Робили все для себе. Будинок знаходиться в 15 хвилинах від метро захисників України, ринку, 5хв до транспортної зупинки.
Електроопалення, вільне паркування перед будинком. Чистий під’їзд. Ідеальний варіант для Молодої сім’ї або під оренду.

15 000 $
682 $/м²
Салтовское шоссе, 43
1 комната
22 / 19 / 3 м²
этаж 6 из 8
2019 год постройки
сегодня
Продається студія в ЖК Французький Квартал. Квартира розташована на 6 поверсі 8 поверхового будинку. Квартира укомплектована всім необхідним. Поруч знаходиться ТЦ Французький бульвар, де є всі необхідні магазини. Поруч зупинка трамвая.

17 999 $
474 $/м²
Гвардейцев-Широнинцев ул., 123
1 комната
38 / 19 / 7 м²
этаж 3 из 9
сегодня
В продажу 1 к квартира Північна Салтівка.ВАУЧЕР,СЕРТИФІКАТ,ГОТІВКА ТАК
Квартира розташована на 3 поверсі з 9.На території будинку є затишний двір з новим дитячим майданчиком,в будинку є ліфт.Адреса вул Гвардійців Широнінців 123.Телефонуйте та записуйтесь на перегляд 05******68 Аліна
Квартира загальною площею 38 кв м,є балкон та бойлер.1 хвилина пішки до зупинки громадського транспорту.
Ищите недвижимость в Харькове за 25000 доларів ($) по фильтрам

24 000 $
600 $/м²
Борткевича ул., 9
ПРЕМИУМ
1 комната
40 / 18 / 13 м²
этаж 4 из 9
сегодня
4003-АО Продам 1 кімнатну квартиру 40м2 в новобудові ЖК Гідропарк
Борткевича 9
Поверх: 4/9
Площа: 40/18/13м²
Тип будинку: новобудова, цегляний
Планування: одностороння
зроблені чорнові роботи, стяжка підлоги, штукатурка стін, балкон засклений.
Ціна: 24 000 у.е. торг реальному покупцю
(код об'єкту 4003-АО)
При дзвінку обов'язково назвіть код об'єкта, що Вас цікавить.(він вказаний на початку та наприкінці тексту опису).
Якщо Вам не відповіли, будь ласка, відправте цей код на наші номери в месенджерах Viber/Telegram/WhatsApp або просто в смс-повідомленні та з Вами зв'яжуться найближчим часом.

23 000 $
622 $/м²
Победы просп., 54
1 комната
37 / 17 / 9 м²
этаж 9 из 9
сегодня
Продаж 1-к квартири на Олексіївці зупинка Молодіжна
Площа: 36.8 м²
Кількість кімнат: 1 окрема кімната
Стан ремонту: Житловий стан
Поверх: 9/9 (є технічний поверх)
Розташування:
Проспект Перемоги 54. Чудове розташування в самому серці Олексіївки, поруч зупинка Молодіжна. Розвинена інфраструктура, магазини, кафе, та зручне транспортне сполучення.
Ціна: $21000
Телефон для деталей та перегляду: [телефон скрыт]Павло
Код об'єкту: 30077
Квартира має найкраще двостороннє планування серед однокімнатних квартир: двохбалконка. Під'їзд після ремонту, всі документи в порядку. Квартира без меблів, поміняний стояк каналізації, проводка.
Не втрачайте часу – домовтеся про перегляд зараз!

25 000 $
714 $/м²
Георгия Тарасенко ул. (Плехановская), 119
1 комната
35 / 21 / 6 м²
этаж 9 из 14
сегодня
Продам 1-кімнатну квартиру, всього 1 хвилина пішки від станції метро Заводська.
Квартира у хорошому житловому стані, світла та затишна. Покращене планування: простора кімната площею 21 м² та великий балкон. Загальна площа — 35 м².
Поруч знаходиться супермаркет «Рост», зручна інфраструктура та відмінна транспортна розв’язка.
Ідеальний варіант як для життя, так і для інвестиції.

18 000 $
545 $/м²
Метростроителей ул., 41
ВЫГОДНО
Северная Салтовка
1 комната
33 / 17 / 7 м²
этаж 1 из 9
2 дня назад
2368-ОВ Продам 1 кімнатну квартиру на Північній Салтівці
Північна 4
Метробудівників 41
Метростроителей 41
Поверх: 1/9
Площа: 33/17/7м2
Тип будинку: панельний, чеський проект
Планування: одностороння
житловий стан, МПВ, балкон засклений, санвузол суміщений, продаж з меблями та технікою.
Ціна: 18 000 у.о. торг реальному покупцю
(код об'єкту 2368-ОВ)

6 000 $
207 $/м²
Юбилейный просп. (50-летия ВЛКСМ), 52
ПРЕМИУМ
Салтовка
1 комната
29 / 12 / 4 м²
этаж 9 из 9
2 дня назад
4067-ОШ Продам гостинку 29м2 на Салтівці
ТРК Україна 604 м/р
Ювілейний 52
Юбилейный 52
Поверх: 9/9
Площа: 29м2
Тип будинку: цегляний
Планування: гостинка
житловий стан, МПВ, продаж з технікою та меблями.
Ціна: 6 000 у.о. торг реальному покупцю
(код об'єкта 4067-ОШ)

25 000 $
1 087 $/м²
Свободы ул., 32
1 комната
23 / 13 / 5 м²
этаж 5 из 5
1 нед. назад
Продаж смарт-квартири в ЖК Свободи-2 від забудовника Turkish-Development. Самісенький центр міста, 5 хвилин пішки 3 стації метро - Ярослава Мудрого, Архітектора Бекетова, Університет + поруч вся необхідна інфраструктура. Красивий будинок, парковка.
Монолітно-каркасна технологія забудови, зовнішнє утеплення, ліфт, балкони, автономне оплення у будинку і горізонтальна система розведення.
Квартира у будівельному стані, очікує Ваших дезайнерских рішень і втілень власних мрій. Чудовий вид у паркову зону і на історичну частину міста, відкритий балкон.
Мінімальні тарифи на утримання квартири.
Класний варіант для інвестування і сдачи в оренду.
Документи готові...

20 500 $
621 $/м²
Танкопия ул. (Танкопія), 13/9
1 комната
33 / 17 / 6 м²
этаж 8 из 9
сегодня
Код обʼєкта
Продам 1- кімнатну квартиру на Нових будинках, чудове розташування - поруч ЦНАП, 5-та дитяча лікарня, парк бульвар Юр"єва, боулінг, магазини, транспорт тощо, До станції метро Палац Спорту 5 хвилин на транспорті.