3 500 $/мес
Комиссия 50% Оболонь
625 / 375 / 93.8 м²
3 этажа
12 сот
Частный дом
6 комнат и более
вчера
1 нед. назад
10 (сегодня 1, вчера 1)
Описание
#3462
Оболонський район м. Київ, вул. Богатирська, 30а (поряд із Італійським містечком, 10 хв до метро Г.Дніпра)
У довгострокову оренду (допускається співоренда на 2-3 сімї) пропонується елітний будинок (625 м. кв), окремий будинок сауна з басейном (65 м. кв), Барбекю альтанка (25 м. кв), земельна ділянка 12 соток з ландшафтним 2-х рівневим облаштуванням. У разі ОРЕНДІ невеликою сім'єю, МОЖЛИВА СУТТЄВА ЗНИЖКА. Житловий будинок, дизайнерського проекту, розташований в екологічно чистому районі Києва, на березі р.Дніпро, напроти острова "Великий", в охоронюваному містечку "Урочище-оболонь", 1-лінія, з прямим виходом до р. Дніпро(100м). Має два заїзди (головний та задній двір), з гаражем на 2 авто, 6 авто на відкритій стоянці, зовнішня гостева стоянка. Ворота автоматичні. До саду та річки вихід через хвіртку. Біля будинку, власний великий фруктовий сад, ялинки, липи, вікові дуби(0.5Га) доглянутий зелений газон (0.5Га) з автоматичним поливом, красивою, видовою набережною, пляжем, спортивним та двома дитячими майданчиками. Будинок оснащений трьома видами теплогенерації ( 2x24кВт-газові котли "Vailand" піролізний твердопаливний котел 30кВт, 18кВт резервний електричний котел), аварійним дизель-генератором в режимі автоматичної електостанції потужністю 9кВт, водо очищення води на весь будинок, 5-ти ступеневе очищення пітної води "Осмос", каналізація "Септик", відеоспостереження, домофон, система охоронної та протипожежної сигналізації. Опалення та підігрів теплої води, регулюється автоматично контролером Vailand. Система вентиляції має функцію примусового притоку/витяжки фільтрованого повітря ззовні, підігрівом його до комфортної температури (захист на випадок хімічного, бактеріального та радіаційного зараження). Окрема система водоочищення та опалення для будинку сауні з басейном, з теплою підлогою, та можливістю підігріву води невеликого басейну. Система кондиціонування повітря включає дві спліт системи три додаткові кондиціонери "MITSHUBISHI"(холод/тепло). Два обладнані напівпідвальні технічні приміщення, пральна кімната, місце проведення сімейних святкувань з барною стінкою, дитяча ігрова кімната з батутом, та/або бомбосховище. Система "Центральний пілосос" розведена по всьому будинку. Будинок має 5 спалень, 1 робочий кабінет, 2 кімнати з ваннами джакузі, 1 кімнату з душем, 1 гостьовий санвузол на першому поверсі. Також, на першому поверсі, велика кімната з каміном та кухня-їдальня, з повним комплектом необхідної техніки. Будинок повністю мебльований та обладнаний сучасною технікою "Преміум класу". Для активного відпочинку, заняття водними видами спорту, в наявності дві байдарки, та гумовий човен з мотором. Тихе, спокійне, безпечне місце (поряд з будинком охорони), з доброзичливими сусідами. Відмінна комунікація до центру міста. Офіційний контракт, ФОП 3-я група
PRIMES
Верифицированный профиль
6
Лет опыта
1
Год на сайте
Активных объявлений 336
Эксклюзивных объектов 0
Рекламная активность 0
Последний визит на сайт вчера
Рекомендовать
Планировка
Адрес
Ваша жалоба принята!
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Поздравляем!
Рекомендация засчитана!
В скором времени рекомендация появится на странице риелтора.
Рекомендация не засчитана.
Вы уже оставляли рекомендацию данному риелтору.
В пропозиції є незбережені дані.