Фильтры
Аренда паркомест и гаражей в Ямнице
По вашему запросу объявлений не найдено
По вашему запросу объявлений не найдено
Вас также могут заинтересовать объявления рядом
12 объявлений
![АН Ріелтор]()
![13RAYON]()

100 $/мес
6 $/м²
Юлиана Целевича ул., 34/1
гараж
18 м²
вчера
Здається в довгострокову оренду гараж у ЖК Різдвяний по вул. Целевича
Знаходиться недалеко від виїзду, окремостоячий
Загальна площа 18 м.кв
Заведено світло
Для перегляду телефонуйте

100 $/мес
7 $/м²
Юлиана Пелеша ул., 3, к1
паркоместо
14 м²
вчера
Здам в оренду паркомісце в підземному паркінгу ЖК Family Plaza 1
Площа — 14,2 м²
Вартість — 100 $/місяць
Зручне розташування, комфортний заїзд та безпечне зберігання авто. Ідеальний варіант для мешканців комплексу.
Деталі за телефоном.

100 $/мес
5 $/м²
Юлиана Пелеша ул., 3
гараж
21 м²
2023 год постройки
сегодня
Здам в оренду гараж у ЖК Фемелі Плаза!
Гараж дуже теплий.
Розміщений у 6-му корпусі.
Площа 21 м кв.

3 000 грн/мес
150 грн/м²
Юлиана Пелеша ул., 3
паркоместо
20 м²
сегодня
ЖК Family plaza!!!
Здається в оренду паркомісце в підземному паркінгу ЖК Фемелі плаза.
Ціна -3000грн/міс
Ті що відмічені зеленими крапками

3 000 грн/мес
150 грн/м²
Юлиана Пелеша ул., 3
паркоместо
20 м²
1 нед. назад
ЖК Family plaza!!!
Здається в оренду парко місце в підземному паркінгу ЖК Фемелі плаза.
Ціна -3000грн/міс

3 000 грн/мес
167 грн/м²
Галицкая ул., 59
паркоместо
18 м²
3 нед. назад
Здається місце у підземному паркінгу в зручній локації ЖК Галичанка (центр)
Ідеальний варіант для тих, хто хоче завжди мати гарантоване місце для авто та не витрачати час на пошуки парковки.
Переваги:
зручний заїзд
хороше розташування в центрі
економія часу та нервів
безпечне місце для авто
Телефонуйте — відповім на всі запитання.

4 000 грн/мес
267 грн/м²
Бельведерская ул., 32-Б
паркоместо
15 м²
3 нед. назад
Здається в оренду паркомісце №43 площею 15 м² у підземному паркінгу ЖК А5. Зручне та безпечне розташування, бетонний гараж, цілодобовий доступ. Вартість обслуговування паркінгу становить додатково 300 грн на місяць.

2 999 грн/мес
150 грн/м²
Гетмана Мазепы ул., 164, к7
паркоместо
20 м²
3 нед. назад
Оренда паркомісця — 2999 грн/міс.
Місце просторе: вміщає дві легкові або одну вантажну машину

2 000 грн/мес
83 грн/м²
Осипа Сорохтея ул., 24
гараж
24 м²
1939 год постройки
6 дней назад
Оренда гаража в ГБК-24
Пропонується в оренду цегляний гараж площею 24 м² (6×4). Оптимальний варіант для зберігання автомобіля або використання під господарські потреби.
Гараж капітальний, сухий, із підключеним електропостачанням. Зручний заїзд, нормальний доступ у будь-яку пору року.
Телефонуйте для уточнення деталей та огляду.

8 000 грн/мес
154 грн/м²
Александра Довженко ул., 63
гараж
52 м²
2020 год постройки
сегодня
Здам в оренду гараж на два авто!
Гараж знаходиться у підземному паркінгу ЖК Сонячний.
Загальна площа 52м кв.
Ворота автоматичні.

6 000 грн/мес
273 грн/м²
Джохара Дудаева ул., 31Б
гараж
22 м²
сегодня
Здам в оренду гараж
Пропонується в оренду сухий та просторий гараж у зручному районі. Підійде як для зберігання автомобіля, так і для складу чи майстерні.
Надійні металеві ворота
Зручний заїзд
Є світло
Охайний стан
Хороше розташування
Локація: вул. Джохаоа Дудаєва
Ціна: 6000 грн
Телефонуйте або пишіть — домовимось про перегляд!

3 000 грн/мес
182 грн/м²
Надії пер., 2
БЕЗ КОМИССИИ
Патриот
гараж
17 м²
5 дней назад
Оренда гараж ГБК 23
Оренда гаража на вул. Довженка ( Надії провулок ) 16, 5 м²
Оренда гараж площею 16, 5 м² у зручному та тихому районі вул. Довженка.
Підійде для авто або зберігання речей. Гарний доїзд, все поруч.
ширина - 3м
довжина -5.5м
висота 1.8м
Ціна: $6500
Ціна оренда:3000 грн
Телефонуйте для огляду!