Фильтры
По вашему запросу объявлений не найдено
По вашему запросу объявлений не найдено
4 объявления
CITY LIVE
24 500 $
1 361 $/м²

Галицкая ул., 134

БЕЗ КОМИССИИ Пасечная
1 комн. в 1 комн.
18 / 10 / 5 м²
этаж 3 из 9
1975 год постройки
сегодня
Продається кімната в гуртожитку по вул.Галицька з власним санвузлом на 3 поверсі (є ліфт). В дворі є парковка, планується встановлення шлагбауму, є домофон. Центральне опалення, є лічильники на водовідведення та світло. Всі меблі та техніка залишаються новому власнику (телевізор, мікрохвильова піч, мультиварка, бойлер, холодильник, електроплита, роутер), металопластикове вікно. Кухня загального користування на поверсі. Кімната оснащена всіма потрібними меблями, які залишаються новому власнику, зроблений ремонт. Є відео. Можловий невеличкий торг, телефонуйте!
Риелтор
ЖК Інвест
57 500 $
1 085 $/м²

Молодіжна, 54

БЕЗ КОМИССИИ Центр
2 комн. в 2 комн.
53 / 28 / 14 м²
этаж 4 из 9
2 мес. назад
2 кім вторинка Молодіжна 54 Будинок кінця 90-х . цегляний, Власне ОСББ Площа 53м Поверх 4/9 , центральне опалення, вікна замінені , стан хороший житловий, косметичний ремонт в кімнатах. Планування: дві окремих кімнати , роздільний санвузол , дві засклені лоджії . 57500$ Документи є
Риелтор
38 000 $
841 $/м²

Богдана Хмельницкого ул., 82-1

2 комн. в 2 комн.
45 / 28 / 6 м²
этаж 5 из 5
вчера
Все підготовлено, зроблено найважливіше створи свій стиль у цій квартирі біля центру! м. Івано-Франківськ, вул. Богдана Хмельницького 2-кімнатна квартира Загальна площа 45, 2 м² Житлова 28 м² Кухня 5, 7 м² Поверх 5/5 Будинок панельний, ОСББ Квартира чистова під ремонт чудова основа для власного дизайну: пошпакльовані стіни залита підлога замінені труби та електрика встановлені нові вікна залишилось облаштувати ванну кімнату Планування зручне: дві окремі світлі кімнати і кухня правильної форми. Будинок доглянутий, чистий підїзд, спокійні сусіди. Район із розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, школа, дитсадок, парк, зупинка транспорту. До центру міста лише кілька хвилин їзди. Ціна:...
Риелтор
Сертифицированный риелтор СФНУ
36 000 $
1 008 $/м²

Бастіонна ул., 4

БЕЗ КОМИССИИ Патриот
1 комн. в 1 комн.
36 / 12 / 12 м²
этаж 7 из 13
6 дней назад
1-кімнатна біля парку Шевченка та озера — 35,73 м², 5 поверх Продається затишна квартира площею 35,73 м² у чудовій локації — поруч парк Шевченка та міське озеро. Переваги: Зручний 5-й поверх Оптимальне планування Гарний стан Ідеально для проживання або інвестиції Поруч магазини, зупинки транспорту, зони відпочинку Здача: літо 2026 року Чудовий варіант у перевіреному районі з розвиненою інфраструктурою. Телефонуйте, щоб дізнатися деталі та забронювати перегляд!
Риелтор