Самые популярные коттеджные городки города
Коттеджные городки Яремче
Топ объявлений Яремче

268 000 $
1 403 $/м²
Свободи ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
191 / 63 / 44 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
сегодня
Карпати. Власний котедж. Готова інвестиція у дохід і відпочинок
Уявіть місце, де шум міста зникає, а панорама гір стає вашою щоденною реальністю.
Саме тут, у самому серці Яремче, в закритому комплексі GoldHill Villas & Resort
продається двоповерховий котедж у стані сирець — ідеальний варіант для:
- тих, хто шукає пасивний дохід (до 10% річних)
або
- бажає мати власний затишний дім у горах
Локація:
Котедж розташований на схилі над річкою Прут — тихо, зелено, мальовничо.
У пішій доступності:
- водоспад Пробій
- підйомники, рафтинг, маршрути на Говерлу та Піп Іван
- ресторани, СПА, сувенірний ринок
Про будинок:
- загальна площа: 191 м.кв. (141 м.кв. будинок + 50 м.кв. тераси)
- 2 поверхи...

260 000 $
1 087 $/м²
Кам'янка, 48
Відеотур
239.3 / 93.1 / 9.1 м²
2 этажа
12 сот
6 комнат и более
вчера
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — місто Яремче, Івано Франківська обл.
Кількість кімнат — шість
Поверховість — двоповерховий будинок.
Матеріал стін — дерево
Земельна ділянка — 12 соток, огороджена . Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку — 239,3 м², житлова — 93,1 м², кухня — 9,1 м².
В будинку зроблений авторський ремонт, наявні меблі та побутова техніка.
Опалення — газовий котел, твердопаливний котел, камін.
Тераса — одна.
Санвузли — п'ять, роздільні.
Перший поверх: 2-ві житлові кімнати, робочий кабінет, кухня -бар, господарська комірка, сауна, 2-ва санвузли та 2-ві душові кабіни, котельня.
Другий поверх: 4-ри житлові кімнати, 2-ва санвузли, 3-ри н...
299 900 $
1 435 $/м²
Яремчука Н., 40а
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
209 / 95 / 17 м²
2 этажа
6 сот
6 комнат и более
сегодня
Продається будинок з частковим ремонтом та облаштованою для проживання літньою кухнею. Будинок двоповерховий, стіни цегляні, добротний фундамент, дах - шифер, вікна та двері дерев'яні. До будинку заведені усі комунікації. В будинку проведено деякі внутрішні роботи: штукатурка стін, встановлення дерев'яної підлоги, розведена електрика, встановлено 4 групки.
На території біля будинку літня кухня з євроремонтом, усіма комунікаціями, за плануванням простора кухня-вітальня з меблями та технікою та окрема спальня, а також два санвузли.
Площа ділянки 0,06 га. Ділянка огороджена, встановлені ворота, зручний заїзд з асфальтованої дороги.
Поруч магазин АТБ.

240 000 $
1 935 $/м²
Новоселів
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
124 / 91 / 7 м²
2 этажа
5 сот
3 комнаты
2023 год постройки
сегодня
Продаж будинку в Карпатах | басейн, сауна | готовий бізнес
Продається сучасний будинок у комплексі Агат Резорт, с. Микуличин (поруч із Буковель).
Площа:
• Загальна — 124 м²
• Будинок — 91 м²
• Тераси — 32 м²
• Власна ділянка 5 соток
Переваги:
• Власний басейн
• Сауна
• Простора тераса з видом на гори
• Квадроцикл у комплекті
• Сучасний ремонт, повністю укомплектований
• Готовий до проживання або здачі в оренду
Локація:
Тиха та мальовнича місцевість, зручний доїзд, всього кілька хвилин до гірськолижного курорту.
Інвестиція:
Будинок вже здається та приносить стабільний дохід. Ідеально як готовий бізнес або для власного відпочинку.
Запрошуємо на перегляд!

200 000 $
414 $/м²
Довбуша
БЕЗ КОМИССИИ
483 / 350 / 25 м²
3 этажа
10 сот
6 комнат и более
вчера
Карпати/Яремче
Будинок з панорамним видом на гори, скелю Слон та центр Яремче!!!
Характеристика об`єкту нерухомості:
- Площа будинку 483 м.кв.
- 3 поверхи.
- Гараж.
- Місце облаштування СПА-зони.
- Площа земельної ділянки 0,10 га.
- Потужність електромережі – 15 кВт.
- Газифікація поруч з будинком.
- Септик (з можливістю під`єднання до міської комунікації).
- Вода на ділянці.
- Огорожена ділянка по периметру (бетонний паркан)
- Два заїзди.
- Система охорони.
- Готовність будинку – 90 %.
Проведені роботи:
- Розведення електро-мережі
- Розведення опалення (тепла підлога, батареї)
- Розведення каналізації
- Розведення системи вентиляції
- Розведення води
- Стіни під фінішну шпаклівку
- Утепле...

150 000 $
1 154 $/м²
Галицька
130 / 90 / 20 м²
2 этажа
3 сот
5 комнат
вчера
Продам таунхаус в закритому містечку з видом на гори в Яремче.
Площа будинку: 130м2
Площа ділянки: 3сот
Два поверхи
Поверх 1:
Кухня-вітальня+санвузол +тераса+гараж
Поверх 2:
3 кімнати+гардеробна +санвузол+лоджія
Індивідуальне газове опалення
Централізоване водопостачання та каналізація
Туристичні маршрути
Ціна 150000$

129 000 $
1 675 $/м²
Кам'янка
БЕЗ КОМИССИИ
77 / 39 / 14.5 м²
1 этаж
11 сот
2 комнаты
вчера
Продається приватний будинок в м.Яремче площею 77 м2 та земельною ділянкою 11 сот.
Цей варіант може бути для Вас як власний дім, так і готовий бізнес
Будинок обладнаний індивідуальним газовим опаленням, є бойлер
Додатково Ви можете придбати земельну ділянку 15 сот.поруч з будинком

260 000 $
1 088 $/м²
Кам'янка, 48
239 / 93 / 9 м²
2 этажа
12 сот
6 комнат и более
2 дня назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — місто Яремче, Івано Франківська обл.
Кількість кімнат — шість
Поверховість — двоповерховий будинок.
Матеріал стін — дерево
Опалення — газовий котел, твердопаливний котел, камін.
Тераса — одна.
Санвузли — п'ять, роздільні.
520 000 $
520 $/м²
Щудравого, 42
БЕЗ КОМИССИИ
1000 / 900 / 100 м²
4 этажа
25 сот
6 комнат и более
2 дня назад
Продається діючий готельно-ресторанний комплекс в центральній частині Яремче, включає:
25 сотих землі,
основна будівля на 4 поверхи 600кв м і складається з 14 кімнат,
котедж 3 кімнати, кухня-зал, 230кв м
колиба 170кв м
Світло 40Квт, скважина, центральна каналізація, загорожа.
190 000 $
2 533 $/м²
Довбуша
БЕЗ КОМИССИИ
75 / 25 / 30 м²
1 этаж
5 сот
2 комнаты
5 дней назад
«Теплий» — дім у Карпатах, який гріє і серце, і гаманець
У самому серці Карпат, у Яремче, серед смерек і тиші, народилось котеджне містечко «Теплий».
Це не просто будинки. Це місце сили, спокою та стабільного доходу.
🔹 44 хвилини до Буковелю
🔹 5 хв до центру Яремче
🔹 Панорамні вікна 3 м — ліс буквально заходить у дім
🔹 Тераси з BBQ, камін, тепла підлога
🔹 Повністю керований орендний бізнес
Формати:
• котеджі 76 м²
• котеджі 100 м²
• таунхауси 75 м²
💰 Інвестиція:
• ціна будинку — від $190 000
• чистий дохід — до $24 000 / рік
• дохідність — 12–16% річних (нетто)
• окупність — 6–7 років
Ви інвестуєте — керуюча компанія бере на себе все.
Гості приїжджають. Прибуток працює.
180 000 $
2 250 $/м²
Довбуша
БЕЗ КОМИССИИ
80 / 49 / 15 м²
1 этаж
6 сот
2 комнаты
2026 год постройки
5 дней назад
Пропонується до продажу котедж у сучасному котеджному містечку «Теплий», розташованому у мальовничому Яремче, в самому серці Карпат.
Ідеальний варіант як для власного відпочинку, так і для отримання стабільного пасивного доходу.
Основні характеристики:
• площа будинку — 76–100 м²
• панорамні вікна з видом на ліс
• тераса — 18 м²
• повна комплектація меблями та технікою
• сучасний дизайнерський інтер’єр
Територія комплексу:
• закрита територія
• цілодобова охорона
• облаштована інфраструктура для відпочинку
Інвестиційна привабливість:
• середня оренда — близько 140 $ / доба
• прогнозований дохід — приблизно 24 000 $ на рік
• очікувана прибутковість — 12–16% річних
Керуюча компанія повністю за...
180 000 $
2 400 $/м²
довбуша
БЕЗ КОМИССИИ
75 / 25 / 30 м²
1 этаж
5 сот
2 комнаты
5 дней назад
«Теплий» — простір, де живе справжній затишок
У самому серці Карпати, серед густих смерек і кришталево чистих гірських потоків, народився унікальний простір — «Теплий».
Це місце, де ранки починаються з аромату гірських трав і співу птахів, а вечори — з тепла вогню, тиші та щирих розмов.
«Теплий» — не просто будинки. Це ком’юніті.
Спільнота людей, які цінують спокій, природу, комфорт і справжнє людське тепло.
Екстер’єр та архітектура — коли кожна деталь має значення
Фасади
✔ Оздоблення з натурального ясеня (камерна сушка)
✔ Обробка захисним складом у 2 шари + фарбування
✔ Природна естетика, яка гармонійно поєднується з гірським ландшафтом
Панорамне скління
✔ Алюмінієві вікна VEKA
✔ Площа одно...
190 000 $
2 500 $/м²
Довбуша
БЕЗ КОМИССИИ
76 / 30 / 25 м²
1 этаж
10 сот
2 комнаты
5 дней назад
Продаж котеджів у Яремче | Інвестиція 12–16% річних
Котеджне містечко «Теплий», Яремче
Сучасні будинки серед лісу з повним управлінням під оренду.
📍 Локація:
• центр Яремче — 5 хв
• Буковель — 44 хв
• зручний заїзд, тиха зелена зона
🏡 Будинки:
• котедж 76 м² + тераса 18 м²
• котедж 100 м² + тераса
• таунхауси 75 м², 2 поверхи
💰 Фінанси:
• ціна — від $190 000
• дохідність — 12–16% (нетто)
• середній чистий дохід — ~$2 000 / міс
• розтермінування 0%
✔ керуюча компанія
✔ пулова система доходу
✔ фіксована ціна в $
✔ прозорі договори
📞 Деталі, плани та фінансова модель — за запитом

190 000 $
1 900 $/м²
Довбуша
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Теплый
100 / 70 / 27 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
5 дней назад
Двоповерховий котедж 100 м² з терасою – Яремче
Продається сучасний двоповерховий котедж у котеджному містечку «Теплий» у самому серці Карпат.
Будинок збудований за каркасною технологією, утеплений базальтовою ватою, встановлений на геошурупах.
На сьогодні вже зведено 8 будинків, два з них облаштовуються ремонтом, технікою та меблями
Характеристики:
- Загальна площа: 100 м²
- Тераса: 18 м²
- 1 поверх: вітальня/кухня/столова – 27,40 м²; спальня – 14,63 м²; кабінет – 8,80 м²; санвузол – 4,82 м²; сходи – 2,13 м²; тераса – 18 м²
- 2 поверх: спальня – 19,28 м²; санвузол – 4,94 м²
- Загальна площа 1-го поверху – 75,78 м²
- Загальна площа 2-го поверху – 24,22 м²
Переваги:
- Затишне розта...

200 000 $
2 667 $/м²
Довбуша
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Теплый
75 / 55 / 20 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
5 дней назад
Таунхаус 75 м², 2 поверхи – можливість добудови
Продається сучасний двоповерховий таунхаус загальною площею 75,93 м².
Є можливість добудови тераси та балкона, що робить простір ще більш комфортним.
Характеристики:
- Загальна площа: 75,93 м²
- 1 поверх: тамбур – 3,08 м²; санвузол – 3,52 м²; гардероб – 2,74 м²; кухня/вітальня – 29,02 м²; сходи – 1,68 м²; тераса – 8,80 м²
- 2 поверх: хол – 6,23 м²; спальня 1 – 10,73 м²; спальня 2 – 9,90 м²; гардероб – 2,52 м²; санвузол – 3,57 м²; санвузол – 2,94 м²; балкон – 8,80 м²
Переваги:
- Два повноцінні поверхи
- Простора кухня-вітальня
- Тераса та балкон для відпочинку
- Можливість добудови для розширення житлової площі
Ексклюзив від Cherry E...

180 000 $
2 368 $/м²
Довбуша
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Теплый
76 / 46 / 28 м²
1 этаж
3 сот
2 комнаты
5 дней назад
Котедж у серці Карпат – «Теплий» Яремче
Продається одноповерховий котедж у котеджному містечку «Теплий» у самому серці Карпат.
Тут світанки наповнені ароматом гірських трав і співом птахів, а вечори дарують затишок домашнього вогню. Це місце для тих, хто цінує спокій, природу та справжнє людське тепло.
Характеристики:
- Площа котеджу: 76 м²
- Тераса: 18 м²
- Можлива добудова ще одного поверху
- Планування: вітальня/кухня/коридор – 28,27 м²; спальня 1 – 14,97 м²; спальня 2 – 10,62 м²; ванна кімната – 4,14 м²; тераса – 18 м²
Локація:
- Вулиця Довбуша та Хмельницького поруч
- Залізнична станція – 5 хв (1,6 км)
- Автостанція Яремче – 4 хв (1,5 км)
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніт...
830 000 $
1 051 $/м²
Кам'янка
БЕЗ КОМИССИИ
790 / 386 / 191 м²
4 этажа
11 сот
6 комнат и более
5 дней назад
Продається будинок у серці Карпат зі СПА та критим басейном. Можна використоіувати як міні готель
Колись тут стояла батьківська хата – родинне гніздечко, яке з любов’ю перетворили на туристичний бізнес. Тепер ви маєте можливість інвестувати в цей затишний готель, що має великий потенціал для розвитку! Подвір’я налите сонцем, а довкола відкривається панорамний краєвид на карпатські вершини.
Головні характеристики:
-ділянка 11,35 сотих
- Головний корпус – 595,4 м²
- Друга частина – 139,9 м²
- Третя частина – 24,48 м²
-Власний паркінг
Інфраструктура готелю:
- Рецепція з кабінетом адміністратора
- Відпочинкова зона: басейн з підігрівом, фінська та парна сауни, три душові, туалет, приміщення д...

45 000 $
196 $/м²
Свободи ул., 204
БЕЗ КОМИССИИ
230 / 60 / 15 м²
1 этаж
25 сот
3 комнаты
6 дней назад
Продається земельна ділянка 25 соток із незавершеним будинком площею 230 м² поблизу Яремча, на трасі Івано-Франківськ – Рахів.
До будинку вже підведена електрика, близько знаходиться джерельна вода (близько 20 м). З ділянки відкриваються чудові краєвиди на Карпатські гори, поруч протікає річка Прут.
Місцевість тиха та мальовнича, без щільної забудови — ідеальне місце для спокійного життя, відпочинку або туристичного проєкту серед природи.
Дістатися можна через проїзд через річку, також є пішохідний доступ через підвісний міст — приблизно 5–7 хвилин від головної дороги.

260 000 $
1 088 $/м²
Кам'янка
Відеотур
239 / 93 / 9 м²
2 этажа
12 сот
6 комнат и более
6 дней назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — місто Яремче, Івано Франківська обл.
Кількість кімнат — шість
Поверховість — двоповерховий будинок.
Матеріал стін — дерево
Опалення — газовий котел, твердопаливний котел, камін.
Тераса — одна.
Санвузли — п'ять, роздільні.

260 000 $
1 088 $/м²
Кам'янка
239 / 93 / 9 м²
2 этажа
12 сот
6 комнат и более
1 нед. назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — місто Яремче, Івано Франківська обл.
Кількість кімнат — шість
Поверховість — двоповерховий будинок.