Набережна
Комиссия 5%
єОселя
Описание
Продам будинок в Самаровці. Дача розташована на території садового товариства « Поліграфіст». Будинок загальною площею 85 кв. м. на приватизованій ділянці 5,5 соток. Побудований з цегли, обшитий пінопластом 50 мм. Дах-шифер, між другим поверхом та горищем перекриття вистелено керамзитом.
На першому поверсі знаходиться велика кімната-вітальня, санвузол та простора світла кухня. На другому поверсі дві окремі кімнати, гардеробна.
Опалення електричне, а також, як альтернатива, коли немає світла можна топити пічним опаленням застосовуючи брикети або вугілля. Також є можливість підключати генератор. Є скважина.
В будинку можна жити цілий рік. Вся техніка та сантехніка в робочому стані . Територія доглянута, є плодові дерева. Також є літня кухня, невеликий сарай та погріб. Капітальне огородження з обох боків, металеві ворота. У дворі є навіс -зручно для посиденьок на гойдалці , а також є місце для автомобіля.
Сусіди хороші. Для любителів рибалки неподалік є річка, і взагалі Самарівка -це один з найбільш екологічно чистих районів міста.
Маршрутки 153 та 42 знаходяться в 10 хвилинах ходьби.
Телефонуйте, надішлю відео з більш детальною інформацією. Також є можливість продажу по безготівковому рахунку. Людмила, агенція « Українська нерухомість»
Детали
Дача, 2 этажа, 3 комнаты. Площадь участка 5 соток. Планировка комнат Раздельная. Общее состояние дома - Хорошее состояние. Торг уместен. Владелец соглашается продать по программе єОселя. Работает без света - вода, отопление, интернет, резервное питание (акумуляторы/генератор). Комиссия за услуги 5 %