Топ объявлений Козлина

110 000 $
423 $/м²
Лугова
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
Відеотур
260 / 140 / 20 м²
2 этажа
17 сот
3 комнаты
5 дней назад
Продаж Домоволодіння
Основний будинок+гостьовий
Особливе місце з неймовірною атмосферою, для людей які цінують ексклюзивність!
Невже вам не хочеться підкреслити свою ідентичність, зустрічати прекрасні світанки та насолоджуватись спокоєм і гармонією з природою???
Цікавіші звичайні будинки, яких набудовано сотні однакових або схожих один на одного? Та ну, не вірю! Це не цікаво.
Поспішай придбати поки гаряча ціна!
Домоволодіння на території 17 сот.
Складається з двох будинків :
Гостьовий -площею 140 кв.м.
Основний будинок - 260 кв.м.
які збудовані з використанням якісних матеріалів:
Гостьовий будинок просторий та продуманий, складається:
1-й поверх: з кухні- вітальні, камінна кімната, б...

13 000 $
1 300 $/сот
лугова
под застройку
10 сот
1 нед. назад
Продається земельна ділянка в селі Козлин, Рівненська область.
Від Рівного — близько 20 хвилин, повністю асфальтований доїзд.
Основні характеристики:
• Площа — 10 соток
• Цільове призначення — 02.01 (під будівництво і обслуговування житлового будинку)
• Поруч проходить електрика (стандартне підключення)
• Є можливість підведення газу
Локація та переваги:
• Ділянка з хвойними деревами (3–4 м висоти)
• Поруч старий хвойний ліс (~200 м)
• Є вихід до водойми
• Поблизу відпочинкові комплекси з модульними будинками
Ідеально підійде для:
будівництва будинку
дачі для відпочинку
сучасного будинку вихідного дня (з чаном, терасою, видом на луг)
Тиха, зелена локація з хорошими перспективами.

110 000 $
438 $/м²
Підлісна, 8
БЕЗ КОМИССИИ
251.2 / 104.8 / 24 м²
2 этажа
17 сот
4 комнаты
3 нед. назад
Для тих, хто мріє про свій будинок, але не хоче відмовлятися від міського комфорту
Хочете жити у великому будинку, але боїтеся, що це буде незручно?
Цей будинок – ідеальний баланс між природою та міським комфортом!
Лише 7 хвилин від Рівного, асфальтований доїзд.
- 240 м² простору – місце для кожного члена родини.
- Всі комунікації: світло, вода, каналізація.
- Близькість до міста – швидкий доступ до роботи, шкіл, супермаркетів.
- Ліс і річка поруч – для спокійного відпочинку після насиченого дня.