Фильтры
Продажа квартир за 35000 долларов в Кропивницком - страница 2
28 объявлений
- наибольшая площадь
28 объявлений
- наибольшая площадь

34 000 $
723 $/м²
Варшавская ул., 55/61
2 комнаты
47 / 38 / 6 м²
этаж 3 из 5
1 мес. назад
❗️2 кімнати за ціною однокімнатної — реально? Так.
🏡 Продаж 2-кімнатної квартири
📍 район Новомиколаївка, м. Кропивницький
▫ Загальна площа — 47 м²
▫ 3 поверх із 5
▫ Дві окремі кімнати
▫ Централізоване опалення
Зручне планування та комфортний поверх — хороший варіант як для життя, так і для інвестиції 👌
Пропозиція від агенції нерухомості Егіда
Ваш ріелтор Світлана

27 000 $
844 $/м²
Циолковского ул., 1в
1 комната
32 / 18 / 6 м²
этаж 1 из 5
1 мес. назад
Продам 1к.кв. Під офіс, окремий вхід, р-н Беляєва, 1/5, високий цоколь, не вуглова, утеплення, 32кв.м.,загальна площа, окремий вхід. Можно під Офіс, чі під проживання, АГВ, ремонт.
Поруч Файномаркет, інфраструктура, зупинка транспорту, зручне розташування!

28 000 $
800 $/м²
Генерала Жадова ул., 23 к3
1 комната
35 / 20 / 6 м²
этаж 9 из 9
1 мес. назад
Продам приміщення 35 кв.м., р-н Жадова, під любий вид бізнесу 1/9 гарна прохідність, Магазин видно на проїзжу частину, є заїзд до приміщення, під магазин, салон краси, перукарню, офіс, любий вид діяльності, розташован в житловому місті, гарний трафік. Приміщення, є окремий кабінет і підсобка.
Пропозиція від Агенції Нерухомості

23 500 $
653 $/м²
Джерельна ул. (Родникова), 76
1 комната
36 / 20 / 7 м²
этаж 5 из 5
1 мес. назад
Продається простора 1-кімнатна квартира, яка за рахунок планування фактично використовується як дві окремі зони (поділена на дві окремі кімнати)
5 поверх, будинок із шатровим дахом — сухо, без протікань.
Квартира кутова, але дуже тепла.
Характеристики квартири:
- Загальна площа — 36 кВ.
- Житлова кімната — 20 кВ., поділена на дві зони
- Центральне опалення
- Встановлена газова колонка на гарячу воду
- Гарний, доглянутий під'їзд та двір
Квартира без ремонту — ідеальний варіант для тих, хто хоче зробити все під себе, без переплат за чужий ремонт.
Пропозиція від АН "ЕГІДА"
Фахівець з питань продажу нерухомості, Фатєєва Ольга

34 000 $
723 $/м²
Варшавская ул., 2б
2 комнаты
47 / 28 / 6 м²
этаж 3 из 5
2 мес. назад
Шукаєш квартиру, де можна зробити ремонт під себе?
Продаж 2-кімнатноі квартири на Новомиколаївці , по
вул. Краснокутського 2Д. Квартира повністю під ремонт!!!
- будинок цегляний
- третій поверх, пятиповерхового будинку
- загальна площа - 47 кВ.
- кімнати окремі, на різні сторони будинку
- центральне опалення, квартира не кутова
- повноцінний балкон
- є бойлер на гарячу водичку
Квартира без ремонту
Вартість — 34 000 дол.
Агенція нерухомості "ЕГІДА"
Експерт в сфері нерухомості, Фатєєва Ольга

28 000 $
1 094 $/м²
Велика Перспективна ул. (Карла Маркса), 36
1 комната
26 / 17 / 5 м²
этаж 2 из 2
2 мес. назад
Продаж 1к квартири в самому центрі міста на вул.Велика Перспективна! Ідеально під комерційне використання!
+ вихід на вул.Шевченка та вул.Велика Перспективна
+ закритий двір
+ цегляний будинок
+ загальна площа 25,6 м2 (кімната 16,8 м2)
+ висота стелі 3,2 м
+ 2 поверх двоповерхового будинку
+ металопластикові вікна
Ціна 28000 дол. США. Деталі по телефону, запрошую на перегляд в зручний для Вас час
АН КЛЮЧ
Фахівець з питань нерухомості Рената.

33 000 $
1 138 $/м²
Героев Мариуполя ул., 63
1 комната
29 / 17 / 7 м²
этаж 1 из 5
2 мес. назад
Продаж 1-кімнатної квартири, район Катранівка
-Загальна площа 29 кв.м, кухня -7
-Автономне газове опалення
-Тепла підлога в усіх кімнатах з окремим регулятором
-Вбудована кухня та прихожа
- Нова електрика
-Тамбур на 3 квартири
-Будинок ОСББ
-Чистий під‘їзд з кодовим замком
Поруч зупинка, магазини, транспортна розв‘язка
Телефонуйте, подивитесь у зручний для вас час
28 000 $
1 057 $/м²
Велика Перспективна ул. (Карла Маркса), 34
1 комната
27 / 16 / 6 м²
этаж 2 из 2
2 мес. назад
Продаж 1к квартири в самому центрі міста на вул. Велика Перспективна!
Центр міста 📍
☑️ вихід на вул.Шевченка та вул.Велика Перспективна
☑️ закритий двір
☑️ цегляний будинок
☑️ загальна площа 25,6 м2 (кімната 16,8 м2)
☑️ висота стелі 3,2 м
☑️ 2 поверх двоповерхового будинку
☑️ металопластикові вікна, бойлер
[телефон скрыт]📞
АН КЛЮЧ🗝️
Фахівець з питань нерухомості, Яна