Фильтры
Продажа квартир за 50000 долларов в Кропивницком - страница 3
64 объявления
- наибольшая площадь
64 объявления
- наибольшая площадь

39 000 $
619 $/м²
Кременчугская ул., 1
4 комнаты
63 / 38 / 6 м²
этаж 5 из 5
3 нед. назад
Продається 4 х кімнатна квартира на Балашівці. Централізоване опалення. Квартира повністю під ремонт. Кімнати суміжно -розділені.

34 000 $
723 $/м²
Варшавская ул., 55/61
2 комнаты
47 / 38 / 6 м²
этаж 3 из 5
3 нед. назад
❗️2 кімнати за ціною однокімнатної — реально? Так.
🏡 Продаж 2-кімнатної квартири
📍 район Новомиколаївка, м. Кропивницький
▫ Загальна площа — 47 м²
▫ 3 поверх із 5
▫ Дві окремі кімнати
▫ Централізоване опалення
Зручне планування та комфортний поверх — хороший варіант як для життя, так і для інвестиції 👌
Пропозиція від агенції нерухомості Егіда
Ваш ріелтор Світлана

49 500 $
1 010 $/м²
Героев-Спасателей ул., 28 к3
БЕЗ КОМИССИИ
Попова
2 комнаты
49 / 28 / 7 м²
этаж 1 из 5
4 нед. назад
Продається 2- кімнатна
р-н Дендропарку ( Волкова )
Загальна площа - 49м2, велика квартира, дві окремі кімнати, економне індивідуальне опалення, газова колонка,м/п вінка, вбудована кухня, хороший доглянутий стан ремонту, сан/вузол суміжний.
Будинок розташований біля садочка, школи, парка та усіх найкращих ТЦ нашого міста .
За додатковою інформацією телефонуй по номеру вказаному в оголошені
БЕЗ КОМІСІЙ!

27 000 $
844 $/м²
Циолковского ул., 1в
1 комната
32 / 18 / 6 м²
этаж 1 из 5
1 мес. назад
Продам 1к.кв. Під офіс, окремий вхід, р-н Беляєва, 1/5, високий цоколь, не вуглова, утеплення, 32кв.м.,загальна площа, окремий вхід. Можно під Офіс, чі під проживання, АГВ, ремонт.
Поруч Файномаркет, інфраструктура, зупинка транспорту, зручне розташування!

28 000 $
800 $/м²
Генерала Жадова ул., 23 к3
1 комната
35 / 20 / 6 м²
этаж 9 из 9
1 мес. назад
Продам приміщення 35 кв.м., р-н Жадова, під любий вид бізнесу 1/9 гарна прохідність, Магазин видно на проїзжу частину, є заїзд до приміщення, під магазин, салон краси, перукарню, офіс, любий вид діяльності, розташован в житловому місті, гарний трафік. Приміщення, є окремий кабінет і підсобка.
Пропозиція від Агенції Нерухомості

50 000 $
806 $/м²
Виктора Чмиленко ул. (Дзержинского), 57/35
3 комнаты
62 / 47 / 9 м²
этаж 9 из 9
1 мес. назад
Продам 3х кімнатну квартиру, р-н Пять-пять, біля Ангела, АГВ, м/п, всі кімнати окремі, стелі і стіни вирівняні, 62/44/9 Гарний краєвид. Панорама на місто.
Кімната 20,6 кв.м., спальна 11,3 кв.м., друга спальна 11,8 кв.м.
Реальному покупцю торг. Ліфт працює завжди.
Є тех етаж. Лоджія, м/п.
Пропозиція від Агенції Нерухомості!

48 000 $
857 $/м²
Соборная ул. (50 лет Октября), 1
3 комнаты
56 / 47 / 7 м²
этаж 3 из 4
1 мес. назад
38 000 $
792 $/м²
Винниченко просп., 1
2 комнаты
48 / 28 / 9 м²
этаж 8 из 9
1993 год постройки
1 мес. назад
Продається 2-кімнатна квартира на Набережній.
Квартира розташована на 8 поверсі. Кімнати окремі, зручне планування. Встановлені металопластикові вікна. Простора лоджія довжиною 6 метрів, засклена металопластиком.
Централізоване опалення відключене, що дає можливість облаштувати індивідуальну систему за власним бажанням.
Стан квартири — під ремонт, що дозволяє реалізувати власний дизайн та зробити все на свій смак.
Гарне розташування — поруч набережна, зручна транспортна розв’язка, розвинена інфраструктура.
Телефонуйте для детальної інформації та перегляду!

40 000 $
250 $/м²
Чигиринская ул., 14
6 комнат и более
160 / 120 / 15 м²
этаж 1 из 2
1950 год постройки
1 мес. назад
Шукаєте пасивний дохід?
Це для Вас!
Район верхня Ковалівка
Продам 4 окремі квартири в двоповерховому будинку ( закритий двір, півбудинка всі квартири викуплені) окремий двір закритий, 2 гаража в ПОДАРУНОК
На 1 поверсі 2+3 кімнатні квартири, на 2поверсі 1+3 кімнатні квартири, газове опалення, вікна пластикові, купляли для оренди.
Не упусти свій шас мати додатковий дохід
Телефонуйте
[телефон скрыт]
Деталі інтер’єру:
Потрібен ремонт але можливо здати в оренду в тому стані як є
Будинок та двір:
Окремий двір
Інфраструктура:
Все поряд для комфортного проживання
40 000 $
851 $/м²
Валерия Гончаренко ул., 3
2 комнаты
47 / 30 / 7 м²
этаж 2 из 5
1 мес. назад
+ В продажу двохкімнатна квартира недалеко від ресторана "Ча-ча", вулиці Шатіло
+ розвинута інфростуктура, поруч зупинки громадського транспорту, АТБ, дитячий садочок, школа, базар, дендропарк
+ цегляний будинок
+ квартира розташована на другому поверху, не кутова
+ окремі кімнати
+ в спальні є гардеробна
+ с/вузол окремий
+ чистий охайний під'їзд
+ пропозиція від агенції нерухомості
+ торг

47 500 $
931 $/м²
Героев Украины ул. (Героїв Сталінграду), 26 к1
2 комнаты
51 / 30 / 8 м²
этаж 6 из 10
1999 год постройки
1 мес. назад
Продається 2-кімнатна квартира в спальному районі по
вул. Героїв України, 26, корпус 1 (колишня вулиця Жадова).
6 поверх 9-поверхового будинку, квартира не кутова, тепла та світла.
Характеристики квартири:
- Загальна площа — 51 м²
- Кімнати окремі, зручне планування
- Встановлене електроопалення
- Всі вікна металопластикові
- Балкон засклений (металопластик)
- Частково зроблений косметичний ремонт
- Одна кімната — без ремонту (можна зробити під себе)
Будинок кооперативний, дуже охайний підʼїзд та доглянуте подвірʼя.
Квартира у житловому стані — хороший варіант як для життя, так і під оренду.
Пропозиція від АН "ЕГІДА"
Фахівець з питань продажу нерухомості, Фатєєва Ольга
45 000 $
692 $/м²
Шульгиных ул., 43
БЕЗ КОМИССИИ
Центр
3 комнаты
65 / 45 / 16 м²
этаж 9 из 9
1 мес. назад
Продаж 3 кімнатної квартири в центрі м.Кропивницький
Адреса: вул.Шульгіних 39
Між площею Богдана Хмельницького та набережною
Ціна як за 3-кімнатну квартиру в віддаленому районі, при цьому не треба вивозити тонни чужого сміття.
9/9 поверх, шикарний краєвид на центр та на набережну, проте шуму не чути!)
Є технічний поверх, ліфт працює.
Загальна площа 65м2: вільне планування під кухню-вітальню, спальню або кабінет/гардеробну та санвузол + одна спальня на іншу сторону будинку.
Дозвіл на перепланування передамо.
Виконано демонтажні роботи, замінено труби та батареї, вставновлено та узаконено автономне газове опалення. Во всій квартирі залита бетонна стяжка під теплу підогу, вікна замінено н...

39 500 $
617 $/м²
Джерельна ул. (Родникова), 77
3 комнаты
64 / 38 / 8 м²
этаж 8 из 9
1 мес. назад
Продаж трикімнатної квартири з електро опаленням
Локація:
Будинок знаходиться на Балашівці, вул. Джерельна. Чудовий двір, межує з лісовим масивом «Добруджа», чудове місце для прогулянки, або ранкової пробіжки чи прогулятись з домашнім улюбленцем. Поряд школа №8, зупинки громадського транспорту, магазини.
Будинок:
+ з білої цегли, товсті стіни, краща звуко і теплоізоляція, в порівнянні з панельними будинками
+ доглянутий, гарний двір, дитячий майданчик
Квартира:
+ автономне електро опалення
+ НЕ кутова, дуже тепла, металопластикові вікна
+ загальна площа – 64 кв.м.
+ 8 поверх дев’ятиповерхового будинку, чудовий вид з вікон
Ціна 39500 дол. США. Деталі по телефону, запрошую на перегляд в зр...

47 000 $
1 153 $/м²
Европейский просп., 9
2 комнаты
41 / 28 / 6 м²
этаж 3 из 3
1 мес. назад
Продам 2-кімнатну квартиру з ремонтом на Шкільному.
Район – Шкільний, будинок по просп. Європейський (в минулому вул. Велика Пермська). Поряд зупинка громадського транспорту, безліч магазинів, аптеки, кав’ярні, спорт школа, садочок, відділення пошти та багато іншого, що забезпечує комфортне проживання.
Будинок з червоної цегли, дуже теплий, з/б перекриття, дах в чудовому стані. Доглянутий під’їзд т подвір’я.
+ Капітальний ремонт – заходь і живи!
+ Площа квартири – 41м2, кімнати – 17,64м2 та 10,16м2 , кухня, 6,21м2, гардеробна.
+ Повністю замінено всі комунікації: електрика, сантехніка, труби, натяжні стелі, м/п вікна.
+ Автономне електро опалення – встановлені економні керамічні панел...

23 500 $
653 $/м²
Джерельна ул. (Родникова), 76
1 комната
36 / 20 / 7 м²
этаж 5 из 5
1 мес. назад
Продається простора 1-кімнатна квартира, яка за рахунок планування фактично використовується як дві окремі зони (поділена на дві окремі кімнати)
5 поверх, будинок із шатровим дахом — сухо, без протікань.
Квартира кутова, але дуже тепла.
Характеристики квартири:
- Загальна площа — 36 кВ.
- Житлова кімната — 20 кВ., поділена на дві зони
- Центральне опалення
- Встановлена газова колонка на гарячу воду
- Гарний, доглянутий під'їзд та двір
Квартира без ремонту — ідеальний варіант для тих, хто хоче зробити все під себе, без переплат за чужий ремонт.
Пропозиція від АН "ЕГІДА"
Фахівець з питань продажу нерухомості, Фатєєва Ольга

45 000 $
692 $/м²
Шульгиных ул., 43
БЕЗ КОМИССИИ
Центр
3 комнаты
65 / 42 / 12 м²
этаж 9 из 9
1 мес. назад
Продаж трикімнатної квартири в центрі м.Кропивницький
Адреса: вул.Шульгіних 43
Між площею Богдана Хмельницького та набережною
Є технічний поверх, ліфт працює.
Дозвіл на перепланування передамо.
Виконано демонтажні роботи, замінено труби та батареї, вставновлено та узаконено автономне газове опалення. Во всій квартирі залита бетонна стяжка під теплу підогу, вікна замінено на...

47 000 $
1 146 $/м²
Европейский просп., 9
2 комнаты
41 / 28 / 6 м²
этаж 3 из 3
2 мес. назад
Продам 2-кімнатну квартиру з ремонтом на Шкільному, 5 хв. до центра міста!
+ Капітальний ремонт – заходь і живи!
+ Автономне електро опалення – встановлені еконо...

34 000 $
723 $/м²
Варшавская ул., 2б
2 комнаты
47 / 28 / 6 м²
этаж 3 из 5
2 мес. назад
Шукаєш квартиру, де можна зробити ремонт під себе?
Продаж 2-кімнатноі квартири на Новомиколаївці , по
вул. Краснокутського 2Д. Квартира повністю під ремонт!!!
- будинок цегляний
- третій поверх, пятиповерхового будинку
- загальна площа - 47 кВ.
- кімнати окремі, на різні сторони будинку
- центральне опалення, квартира не кутова
- повноцінний балкон
- є бойлер на гарячу водичку
Квартира без ремонту
Вартість — 34 000 дол.
Агенція нерухомості "ЕГІДА"
Експерт в сфері нерухомості, Фатєєва Ольга

28 000 $
1 094 $/м²
Велика Перспективна ул. (Карла Маркса), 36
1 комната
26 / 17 / 5 м²
этаж 2 из 2
2 мес. назад
Продаж 1к квартири в самому центрі міста на вул.Велика Перспективна! Ідеально під комерційне використання!
+ вихід на вул.Шевченка та вул.Велика Перспективна
+ закритий двір
+ цегляний будинок
+ загальна площа 25,6 м2 (кімната 16,8 м2)
+ висота стелі 3,2 м
+ 2 поверх двоповерхового будинку
+ металопластикові вікна
Ціна 28000 дол. США. Деталі по телефону, запрошую на перегляд в зручний для Вас час
АН КЛЮЧ
Фахівець з питань нерухомості Рената.

47 000 $
1 146 $/м²
Европейский просп., 9
2 комнаты
41 / 28 / 6 м²
этаж 3 из 3
2 мес. назад
+ Капітальний ремонт – заходь і живи!
+ Автономне електро опалення – встановлені еконо...