Самые популярные улицы города
Улицы Лесовых Гриновцев
Топ объявлений Лесовых Гриновцев
100 000 $
419 $/м²
Берегового, 10
ПРЕМИУМ
239 / 158 / 17 м²
2 этажа
29 сот
6 комнат и более
2 нед. назад
Продається прекрасний будинок, в с. Лісові Гринівці (передмістя міста Хмельницький), частково готовий до проживання.
Всередині зроблений ремонт з якісних матеріалів
Загальна площа будинку - 238.5м2
Земельна ділянка 29сот
Два житлових поверхи, з величезною лоджією та декількома спальнями.
Чудовий варіант для великої родини.
Встановлені енергозберігаючі вікна, будинок утеплений.
Ділянка обгороджена, правильної форми з невеликим нахилом.
На цей час найоптимальніший варіант вартості на ринку нерухомості.
Телефонуйте, відповімо на усі Ваші запитання та покажемо будинок.

11 000 $
943 $/сот
СРОЧНО
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
12 сот
2 дня назад
Продаж ділянки 11.67 соток у Лісових Гринівцях — ідеально для вашого будинку!
Шукаєте місце для будівництва власного будинку чи дачі в екологічно чистому районі? Ця ділянка — чудовий вибір!
Основні характеристики:
Локація: Лісові Гринівці.
Площа: 11.67 соток.
Призначення: Для ведення садівництва (підходить для будівництва садового будинку).
Кадастровий номер: 68*****600:03:005:1555
Газ та електрика проходять поруч із ділянкою.
Гарне розташування, спокійне місце для життя або відпочинку.
Продаж без комісії для покупця!
Мінімальні витрати на переоформлення.
Не втрачайте можливість придбати чудову ділянку за вигідною ціною.
Телефонуйте прямо зараз, щоб дізнатися деталі або домовитися про п...

57 600 грн/мес
100 грн/м²
Лісовогринівецька, 1
СРОЧНО
многофункциональное помещение
576 м²
1 нед. назад
Оренда складу біля траси с. Лісові гринівці.
Склад холодного типу, всього за кілька хвилин від міста. Територія має зручний підʼїзд.
Ідеально підходить для зберігання товарів.
Приміщення має промислову підлогу, а також висоту стель від 5 метрів по краях до 8 метрів у центрі, що дає змогу зберігати великогабаритні товари.
Об’єкт розташований на закритій території , встановлені сигналізація та система відеоспостереження.
У складі наявні всі необхідні комунікації: вода, електропостачання (16 кВт, 3 фази). Додатково тривають роботи з облаштування санвузла, кабінету та роздягальні.

81 000 грн/мес
150 грн/м²
ул., 1
ПРЕМИУМ
многофункциональное помещение
540 м²
1 нед. назад
Довготривала оренда складських приміщень неподалік від міста Хмельницький! Зручний заїзд з траси, комунікації, відеонагляд! Є можливість орендувати більшу площу! Приміщення має вільне планування, с/в, кабінет! Приміщення теплого типу.
Підійде для зберігання великогабаритних товарів!

30 000 $
676 $/м²
Провулок Шевченка, 8
БЕЗ КОМИССИИ
44.4 / 23.3 / 7.1 м²
1 этаж
31 сот
3 комнаты
2 нед. назад
Продам затишний будинок під реконструкцію або дачу (5 км від міста)
Будинок із великою ділянкою в найближчому передмісті - с.Лісові Гринівці. Ідеальне поєднання сільського спокою та міської доступності.
Глинобитний будинок, обкладений цеглою (добре тримає тепло взимку та прохолоду влітку).
3 житлові кімнати, кухня та санвузол безпосередньо в хаті.
Комбіноване опалення (газове + пічне), власна криниця в дворі, встановлено бойлер для гарячої води. Облаштована каналізація (септик).
Приватизована ділянка площею 31 сотка — простір для саду, городу(6сот) чи нового будівництва(25 сот).
Надійний підвал для зберігання врожаю та капітальний гараж з якою.
Лише 5 км до міста — зручний доїзд, як вл...

180 000 $
1 059 $/м²
Володимира Великого, 3/1
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Таунхаусы Андора
170 / 104 / 54 м²
2 этажа
6 сот
3 комнаты
2021 год постройки
сегодня
Пропонуємо Вам стильний та продуманий до дрібниць котедж у затишному передмісті с. Лісові Гринівці. ЖК Андора. Це ідеальний варіант для тих, хто шукає поєднання простору, сучасного дизайну та комфорту для всієї родини.
Загальна площа будинку 170.4 м², де кожен метр працює на Ваш комфорт.
Серцем оселі є велика кухня-студія площею 54.4 м² простір, де приємно проводити час із родиною, приймати гостей або просто насолоджуватись затишком власного дому: вмонтована кухня, уся необхідна техніка та інвентар, окремо зонована обідня зона. А завдяки панорамним вікнам приміщення наповнене світлом і створює особливу атмосферу тепла та відкритості.
На другому поверсі розташовані дві просторі спальні, які...

52 000 $
5 200 $/сот
Шукшина
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
10 сот
сегодня
Земельна ділянка с.Лісові Гринівці вул.Шукшина 11
Якщо у вас мрія про власний будинок у сучасному масиві де вже проживають люди, тоді ця ділянка саме для вас.
Цільове призначення: під індивідуальне будівництво.
Рівна, в хорошій докації. Поруч нові вже заселені будинку, а також будуються ще люди. Асфальтований підʼїзд, усі комунікації поруч. До міста декілька хвилин.

53 200 $
950 $/м²
Лісова ул., (Будинок)
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Status Residence
1 комната
56 / 25 / 15 м²
этаж 3 из 5
вчера
Актуальний обєкт!
Квартира на третьому поверсі.
Площа - 56 м2
Балкон з кухні
З виглядом на приватний сектор
Вільне планування, можете втілити усі свої побажання та спланувати під свої потреби
Якісний ЖК, гарні сучасні підїзди.
Пропоную оглянути обєкт.
Телефонуйте.

82 350 $
900 $/м²
Лісова ул., (Будинок)
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Status Residence
3 комнаты
91.5 / 45 / 14 м²
этаж 3 из 5
вчера
Актуальна квартира!
Хороше розташування Хмельницький, Озерна, ЖК Status Residence , Лісова, 12/1В.
Квартира на 3 поверсі. Повністю закрита територія.
Індивідуальне газове опалення.
Індивідуальні лічильники: газ, вода, електрика. Інтернет є.
Загальна площа помешкання 91.5 кв.м.
Квартира вільного планування, можете втілити усі свої побажання!
Два балкони. З панорамними вікнами.
Ціна становить 900$ м2 переуступка
Також є два гаража
Фото реальні, телефонуйте домовимося.
788 000 $
550 $/сот
ул., 27/1
БЕЗ КОМИССИИ
коммерческого назначения, промназначение
1432.88 сот
вчера
Продам велику земельну ділянку в передмісті Хмельницького, Лісові Гринівці.
Площа: 14,3288 Га
Вартість: 788 000$ (550$/сотка)+ витрати на переоформлення.
Кад.№: 6825083600:03:007:1982
Призначення: 14.01 Для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій
Власність: приватна.
Адреса: Хмельницька область, Хмельницький район, с. Лісові Гринівці, вулиця Степана Бандери, 27/1
Розташування: знаходиться в масиві між СЕС"Лісові Гринівці" Старокостянтинівським шосе. Фасадна частина до траси - 365м..
Гарна інвестиція. Можна змінити призначення під будівництво.
Пропозиція від представника власника.
17 000 $
1 700 $/сот
Польова
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
10 сот
3 дня назад
Продам земельну ділянку в передмісті Хмельницького, Лісові Гринівці.
Площа: 10 соток
Вартість: 17000$ + витрати на переоформлення.
Кад.№: 6825083600:03:007:1439
Призначення: 01.03 ОСГ.
Власність: приватна.
Розташування: знаходиться в масиві між Лісовими Гринівцями та районом "Молодіжний", дорога грунтова. До лісу 200м. Перспективний район. Ділянка правильної прямокутної форми 22*44 м. Ділянка не кутова, майже без схилу. Гарна інвестиція. Можна змінити призначення під будівництво.