Фильтры
Продажа паркомест и гаражей в Малодолинском
По вашему запросу объявлений не найдено
По вашему запросу объявлений не найдено
Вас также могут заинтересовать объявления рядом
7 объявлений
![FAKTOR | ФАКТОР]()
![FAKTOR | ФАКТОР]()
![FAKTOR | ФАКТОР]()
![Альтерра]()
![АН ERA]()

14 500 $
763 $/м²
Дача Ковалевского ул., 91
паркоместо
19 м²
2 нед. назад
39478
Терміново!
Продам Паркинг, 19 м², ЖК Avinion (Авіньон), Дача Ковалевського.
Секція біля моря, Уровень -2.
Характеристика гаража: під охороною

17 000 $
895 $/м²
Дача Ковалевского ул., 91
паркоместо
19 м²
3 нед. назад
39017 Продам паркінг в ЖК Авіньйон.
Загальна площа 19 кв.
Паркувальне місце розташоване на -2 рівні, зручний заїзд та комфортне розміщення автомобіля.
Додаткова перевага – підведена зарядка для електромобілів, що робить паркінг сучасним та функціональним рішенням.
Житловий комплекс з територією, що охороняється, і зручною інфраструктурою. Відмінний варіант як для особистого використання, так інвестиції під оренду.

20 000 $
1 053 $/м²
Дача Ковалевского ул., 91
паркоместо
19 м²
3 нед. назад
39232 Продам паркінг в ЖК Авіньйон.
Загальна площа 19 кв.м.
Розташований на -2 рівні, у секції ближче до морської сторони.
Існує додатковий простір, який можна використовувати для організації комори або зберігання.
Зручний і безпечний варіант для зберігання автомобіля в сучасному житловому комплексі з розвиненою інфраструктурою та територією, що охороняється.
8 200 $
547 $/м²
Тополёвая ул., 10
паркоместо
15 м²
вчера
Срочная продажа авто места в закрытом охраняемом паркинге на Тополева, Вузовский микрорайон.
По всем вопросам, звоните пожалуйста.

9 000 $
321 $/м²
Рибальська Балка ул., 5
БЕЗ КОМИССИИ
Дача Ковалевского
гараж
28 м²
сегодня
Продам каменный гараж на 16-ой станции фонтана, ул. Рыбачья балка.
Площадь 28 м, высота 210 м.
Асфальтированная, агорожденная территория.
Документы - кооператив, технический план.
10 000 $
833 $/м²
Инглези ул. (25-ї Чапаєвської Дивізії), 2
паркоместо
12 м²
4 дня назад
Крите паркувальні місця (5м*2,5м) в ЖК Via Roma. Парковка під охороною. Має кадастровий номер. * Нотаріальна угода, у вартість враховано податки.

12 000 $
906 $/м²
Люстдорфская дорога ул., 144
паркоместо
13 м²
1 мес. назад
Rue Menars проект бизнес-класса, от строительной компании Фамильный дом.
Паркинг от строителей 13,2 кВ.м.