Топ объявлений Мерефы

79 500 $
541 $/м²
Володимира Вернадського ул. (Ватутіна), 29
єОселя
єВідновлення
Відеотур
147 / 100 / 37 м²
2 этажа
10 сот
4 комнаты
2011 год постройки
сегодня
Код 25131
Ваша мрія про ідеальний дім стає реальністю!
Пропонуємо вашій увазі сучасний, теплий та неймовірно затишний двоповерховий будинок у місті Мерефа (всього 25 км від Харкова). Це місце, де поєднуються міський комфорт та спокій заміського життя.
Надійність та тепло в кожній деталі
Будинок побудований для себе з якісної білої цегли. Зовнішнє оздоблення виконане декоративною крихтою, що додає фасаду естетичності та довговічності.
Максимальне утеплення:
Пінопласт 10 см робить дім справжнім термосом — взимку тут дуже тепло, а влітку панує приємна прохолода.
Опалення та вода:
Встановлено сучасний двоконтурний котел та власну насосну станцію. Ви завжди незалежні та з комфортом!
Планування, щ...

67 000 $
882 $/м²
миру, 26
76 / 50 / 11 м²
1 этаж
11 сот
4 комнаты
сегодня
Код об'єкта 24145
Дім, де народжується спокій, ваша приватна резиденція за 30 км від Харкова
Це не просто нерухомість площею 76 м² — це справжнє місце сили, тиші та абсолютного затишку. Лише коротка подорож від міста — і ви опиняєтесь в атмосфері кришталевого повітря та гармонійного життя.
Цегляна будівля, зведена з увагою до найменших дрібниць «як для себе». Продумана інженерія та сучасний комфорт:
Новий дах із металочерепиці (встановлено у 2021 р.).
Сучасний двоконтурний газовий котел та система «тепла підлога», що створює затишок у будь-яку пору року.
Автономність: Власна свердловина та септик.
Будинок продається повністю укомплектованим меблями та побутовою технікою.
Приватна територія (...

79 500 $
537 $/м²
Володимира Вернадського ул. (Ватутіна), 29
148 / 100 / 37 м²
2 этажа
10 сот
4 комнаты
сегодня
Код 25131
Ваша мрія про ідеальний дім стає реальністю!
Планування, щ...

27 000 $
458 $/м²
соборна
єВідновлення
59 / 40 / 8 м²
1 этаж
7 сот
3 комнаты
сегодня
Код об'єкту: 24800
Пропонуємо вашій увазі затишний будинок у тихому районі Артемовки,м.Мерефа.
Цей просторий одноповерховий будинок площею 59 м² з трьома кімнатами створить атмосферу комфорту та спокою. Простора кухня на 11 м² стане чудовим місцем для сімейних сніданків та вечерь, санвузол сумісний.
Земельна ділянка 8 соток,є гараж,льох, заїзд під машину, господарські споруди, свердловина.
Не втрачайте свій шанс стати власником комфортного житла! Дзвоніть, щоб дізнатися більше

45 000 $
556 $/м²
пров.Коцюбинського, 1
81 / 60 / 12 м²
1 этаж
14 сот
5 комнат
1975 год постройки
вчера
код 24509
Продам затишний будинок у місті Мерефа, Харківська область
Пропонується до продажу комфортний будинок загальною площею 78 м², розташований на ділянці 14 соток. Будинок одноповерховий, має 5 кімнат, що робить його чудовим варіантом для великої родини або тих, хто цінує простір і затишок.
Основні характеристики:
Поверховість — 1
Загальна площа — 78 м²
Кількість кімнат — 5
Площа ділянки — 14 соток
Тип — приватний будинок
Будинок у хорошому житловому стані, виконано косметичний ремонт. У 2025 році було повністю оновлено дах — нова покрівля забезпечує надійність і довговічність.
Санвузол облаштований сучасно: встановлено душову кабіну, бойлер та туалет — усе нове. Будинок газифікова...

79 500 $
537 $/м²
Володимира Вернадського ул. (Ватутіна), 29
єВідновлення
148 / 100 / 37 м²
2 этажа
10 сот
4 комнаты
вчера
Код 25131
Ваша мрія про ідеальний дім стає реальністю!
Планування, щ...

79 500 $
537 $/м²
Володимира Вернадського ул. (Ватутіна), 29
148 / 100 / 37 м²
2 этажа
10 сот
4 комнаты
сегодня
Код 25131
Ваша мрія про ідеальний дім стає реальністю!
Планування, щ...
26 500 $
319 $/м²
Курортна, 11
БЕЗ КОМИССИИ
83 / 47 / 10 м²
1 этаж
12 сот
4 комнаты
сегодня
Продам будинок у місті Мерефа.
Будинок має площу 83 кв м., 47 кв м житлова
У будинку є усі зручності(газ, світло, вода(вода та каналізація підведена для сан вузла), опалення(через газовий котел)
Також на теріторії є літня кухня.Є 2 житлові кімнати, одна окрема - друга прохідна
У літній кухні є усі зручності:світло, газ, вода, каналізація, опалення(газовий котел).
Є удобний заїзд та виїзд, , також є місце під гараж
Покупець не платить агентські послуги
Ціна:26500$
8 000 $
286 $/м²
Курортна, 17
БЕЗ КОМИССИИ
28 / 8 / 8 м²
1 этаж
10 сот
2 комнаты
вчера
Продам будинок у місті Мерефа.
Будинок знаходиться в районі "Вишки"
Поряд з домом є зупинка громадського транспорту, магазин, ліс.
Будинок знаходиться в аварійному стані
Також на ділянці є гараж, госп будівлі, погреб.
Участок має площу 10 соток
Будинок не має зручностей.
Покупець агентські послуги не сплачує
Ціна:8000$
18 000 $
295 $/м²
Херсонський провулок, 22
єВідновлення
61 / 41 / 9 м²
1 этаж
10 сот
3 комнаты
вчера
Продам трьохкімнатний будинок у місті Мерефа.
Будинок знаходиться неподалік від центру.
Будинок має 3 кімнати, 2 окремі.
Ділянка має площу 10 соток( приватизована)
На земельній діляньці є літня кухня, госп будівлі
У літні кухні розташована ванна.
Неподалік від будинку є зупинка громадського транспорту, вокзал "Міст" та продуктовий магазин.
Продаж за усіма програмами
Ціна: 18000
25 000 $
255 $/м²
Охтирська ул. (Ахтирська), 55
єВідновлення
98 / 72 / 9 м²
1 этаж
8 сот
4 комнаты
1980 год постройки
вчера
Продам пів будинку у Мерефі, район Моста.
Формат будинку: 4 окремі кімнати, кухня та суміжний санвузол.
Будинок має житловий стан
Поряд є магазин, зупинка автобусу та залізнична станція "Міст"
У будинку є усі комунікації: газ, світло, вода.
Гарний заїзд\підїзд, земельна ділянка рівна
Є госп будівлі та гараж
Праціюємо за усіма программами.
Ціна: 25000
55 000 $
529 $/м²
Українська, 10
єВідновлення
104 / 72 / 8 м²
1 этаж
10 сот
5 комнат
1980 год постройки
вчера
Продам 5кімнатний будинок у місті Мерефа, вулиця Українська, біля ДРП.
Гарний господарський будинок, у якому все робилося добре та для себе.
Будинок має формат: 3 окремі спальні, велика кухня, великий санвузол, простора прихожа, велика вітальня
Є усі зручності
Також будинок має 2 види опалиння: газовий котел та твердопаливний котел
Є відеоогляд
Продаємо за усіма програмами
Усі документи готові до угоди
Ціна:55000
135 000 $
1 800 $/м²
Дніпровська ул., 205
многофункциональное помещение
75 м²
вчера
Location is Everything: Комерційний актив на «червоній лінії» в Мерефі
Шукаєте простір, де локація сама генерує прибуток? Продається об’єкт на головній транспортній артерії міста — вул. Дніпровська.
Це не просто будинок, це 75 м² корисної площі, які можна «прошити» під будь-яку бізнес-модель.
Чому цей кейс вартий вашої уваги:
Максимальний трафік: Об’єкт розташований у точці з найвищою концентрацією пішохідного та автомобільного потоку в місті. Ваша вітрина — це ваша найкраща реклама.
Адаптивність 10/10: Площа та планування дозволяють реалізувати будь-яку концепцію — від концептуального ритейлу та клініки до сучасного офісу або представництва компанії.
Територія: 5 соток приватної землі з кад...

5 700 $
259 $/м²
СТ Олександрівський
22 / 14 / 5 м²
1 этаж
6 сот
2 комнаты
2 дня назад
Продається дача у мальовничому місці у СТ Олександрівський, м. Мерефа.
Ділянка площею 6 соток, на якій розташований цегляний одноповерховий будинок.
Будинок включає дві житлові кімнати, кухню та дров'яну піч.
Зручності та душ знаходяться у дворі. Сухе горище, дах у хорошому стані, не тече.
Також у будинку є похідний льох і два підвали, які розташовані у цоколі.
Це ідеальний варіант для відпочинку та дачного життя!
На ділянці ростуть плодові дерева та декоративні чагарники.
Навколо садового товариства розташовані ліси, а за 200 метрів знаходяться озера.
Не упустіть можливість придбати свій куточок природи!
58 000 $
290 $/м²
Молодіжна, 10
БЕЗ КОМИССИИ
200 / 110 / 19 м²
2 этажа
10 сот
5 комнат
2 дня назад
Без комиссии!Продам добротный дом почти в центре Мерефы, микрорайон Поле Чудес.Строился для себя, все продумано до мелочей.Использовались дорогие строительные материалы, удобное расположение и функциональность комнат.Есть разводка воды и отопления. Огороженый участок 10 соток капитальным забором.Более детальная информация по телефону, есть видеообзор

40 000 $
400 $/м²
Дніпровська ул., 226а
єВідновлення
100 / 62 / 15 м²
1 этаж
10 сот
3 комнаты
2 дня назад
Номер об'єкта 25568
Шукаєте об'єкт із вигідним розташуванням, який можна використовувати як для комфортного життя, так і для власної справи? Це саме та пропозиція! Будинок розташований уздовж центральної дороги з чудовим під'їздом.
Про будинок та планування:
Загальна площа: майже 100 м².
Формат: 3 житлові кімнати, затишна кухня, коридор, побутова кімната з пральною машиною.
Комфорт: 2 санвузли (окремо облаштовані ванна та душова кабіна). По всьому будинку зроблена тепла підлога, на кухні — сучасна натяжна стеля. Будинок утеплений зсередини (є незначні нюанси, які легко доопрацювати під себе).
Ділянка та прибудинкові споруди:
Простора ділянка до 10 соток.
Великий капітальний гараж на ф...

35 000 $
243 $/м²
Свяченівська
144 / 98 / 12 м²
1 этаж
15 сот
6 комнат и более
2 дня назад
Продам дом в центре Мерефы!
Кирпичный дом — 143 м², 6 комнат, ремонт под чистовую отделкую
Окна металлопластиковые, стяжка стен и пола, два вида отопления .
Участок 15 соток, есть сад, погреб, хозпостройки, заезд для авто.
Центр города — всё рядом!

140 000 $
636 $/м²
Лесі Українки
220 / 120 / 12 м²
2 этажа
13 сот
4 комнаты
2 дня назад
Продається затишний цегляний будинок у самому серці Мерефи.
Пропонується просторий, світлий та дуже доглянутий будинок загальною площею 220 м на красивій ділянці 13 соток.
Розташування — майже в центрі міста: поруч школи, дитячий садок, ринок, магазини та зупинка громадського транспорту. Все необхідне — в кількох хвилинах ходьби!
У будинку:
Зручне планування, просторі кімнати
Велика кухня-вітальня — ідеальне місце для родинних вечорів
Стіни з екологічних матеріалів: цегла, ракушняк, дерев’яне оздоблення
Паркетна підлога
Під будинком — підвал
Підключені всі комунікації: вода, газ, електрика
Опалення:
Окрема котельня, яка працює як на дровах, так і на газу — зручно, економно та надійно
Гаражі:...

130 000 $
496 $/м²
Лесі Українки, 21
262 / 151 / 14 м²
2 этажа
12 сот
6 комнат и более
2 дня назад
Продам будинок місто Мерефа в самому Центрі.
Вся інфраструктура для комфортного проживання знаходиться поруч.
Загальна площа будинку 262м2
Земельна ділянка 13,5 соток приватизована
Будинок новобудова, будівельний стан.
Продумане планування, якісні будівельні матеріали та увага до деталей.
В будинку чотири окремі спальні кімнати, дві вітальні, гардеробна,
два санвузли, велика простора кухня, топкова, є підвал під будинком 17м2
На земельній ділянці є сонячна електростанція, це вже готовий бізнес для вас.
Закрита територія двору під охороною.
Будинок можна використовувати під офіс закритого типу, під медичний центр,
під дитячий садочок та інший бізнес.
Є газ, вигрі...

6 000 грн/мес
5-го Вересня
Доступна на короткий срок
48 / 35 / 10 м²
1 этаж
2 сот
2 комнаты
2 дня назад
Код обʼєкту 23433
Пропозиція тільки для 1-2 людей.
Пропонується в оренду частина будинку в Мерефі по вулиці 5-го Вересня.
Будинок загальною площею 48 м2.
Формат будинку: окрема кімната, прохідна кімната, кухня, коридор, суміжний санвузол.
Є все необхідне для Вашого комфортного проживання: телевізор, холодильник, газова плита, пральна машина.
Також є можливість оренди флігелю 15 м2, вартість 2500 грн.
З додаткових питань - звертайтеся!
Все ориентиры