Фильтры
Продажа квартир в Надворной
15 объявлений
- наибольшая площадь
15 объявлений
- наибольшая площадь

52 320 $
800 $/м²
Надворная, Соборна, 87а
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
2 комнаты
65 / 36 / 14 м²
этаж 1 из 6
2026 год постройки
сегодня
Продаж 2-кімнатної квартири 65,4 м² 🏡
Простора та функціональна квартира, яка ідеально підійде для сім’ї або комфортного життя. Вдале планування дозволяє зручно зонувати простір та використовувати кожен метр з користю.
✔️ 2 окремі кімнати
✔️ оптимальна площа 65,4 м²
✔️ зручне планування
✔️ новобудова
✔️ доступна у двох будинках

31 126 $
790 $/м²
Соборна, 87а
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
1 комната
39 / 16 / 11 м²
этаж 6 из 6
2026 год постройки
сегодня
Продаж однокімнатної квартири 39,4 м² 🏡
Компактна та продумана квартира, ідеально підійде як для власного проживання, так і під інвестицію. Зручне планування дозволяє максимально ефективно використати кожен метр простору.
✔️ оптимальна площа
✔️ сучасне планування
✔️ новобудова
✔️ можливе розтермінування
Чудовий варіант для тих, хто шукає комфортне житло за доступною ціною.
Здача будинку 2027 рік така ж квартира доступна на першому поверсі

110 000 $
529 $/м²
Шевченка, 3
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
4 комнаты
208 / 71 / 58 м²
этаж 4 из 5
сегодня
Продаж дворівневої квартири в центрі м. Надвірна
📍 4-5 поверх
📐 Загальна площа — 208 м²
🍽 Кухня-вітальня — 57,8 м²
💰 Ціна — 110 000$
Простора дворівнева квартира в самому центрі міста — ідеальний варіант для великої сім’ї або тих, хто цінує простір і комфорт.
Особливість цієї квартири — велика кухня-вітальня з панорамним виглядом на гори, де можна насолоджуватись краєвидами щодня. Продумане планування дозволяє зручно зонувати простір для відпочинку та життя.
Індивідуальне газове опалення — тепло та економія у будь-який сезон. Дах утеплений та якісно зашитий OSB-плитою.
Локація — одна з найкращих: центр міста, поруч школа, дитячий садок, парк, магазини, аптеки, зупинка транспорту, стадіо...

68 000 $
798 $/м²
Грушевского ул., 32
БЕЗ КОМИССИИ
4 комнаты
85 / 60 / 7 м²
этаж 1 из 5
вчера
Продаю 4-кімнатну квартиру в місті Надвірна
Вул.Грушевського
Загальна площа 85.2м2
1/5поверх
Кухня 6.9м2
Житлова 60.2м2
Індивідуальне газове опалення
Можна переробити під комерцію
67 000 $
1 426 $/м²
Княгини Ольги ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
2 комнаты
47 / 29 / 10 м²
этаж 4 из 5
2 дня назад
✨ Квартира, в яку закохуєшся з першого погляду… ✨
У місті Надвірна, в районі вулиці Кості Левицького, продається стильна та абсолютно нова 2-кімнатна квартира. Це не просто житло — це готовий простір для комфортного та красивого життя без жодних додаткових витрат.
🏡 47 м² продуманого комфорту: • 2 просторі світлі кімнати
• 4 поверх
• новіший будинок
• неймовірний вигляд з вікна на гори 😍
У квартирі зроблено дорогий якісний ремонт «для себе», не на продаж. Тут продумано все до деталей: ✔ повністю замінена електропроводка
✔ нові труби та комунікації
✔ індивідуальне опалення
✔ сучасний стильний інтер’єр
✔ якісні меблі та техніка
І найголовніше — ВСЕ залишається новим власникам. Саме так, як на...
110 000 $
1 294 $/м²
Соборна, 12а
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
3 комнаты
85 / 50 / 15 м²
этаж 7 из 9
2 дня назад
Простора 3-кімнатна квартира в ЖК «Смарагд», у самому центрі міста Надвірна — це поєднання елегантного дизайну, сучасних технологій і максимального комфорту для життя.
Площа квартири — 81,4 м², продумане планування ідеально підійде для сім’ї:
Велика кухня-вітальня з панорамними вікнами, зонована на робочу частину та зону відпочинку — ідеальне місце для вечорів із сім’єю чи друзями.
Спальня 20 м² — простора, затишна, повністю укомплектована якісними меблями.
Дитяча кімната — облаштована з любов’ю та турботою про комфорт малечі.
Дві лоджії з неймоврними краєвидами на місто та гори.
Роздільні санвузли, виконані у сучасному дизайні.
В квартирі зроблено ремонт з дорогих і якісних матеріа...
77 000 $
828 $/м²
Княгини Ольги ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
3 комнаты
93 / 80 / 12 м²
этаж 5 из 8
2018 год постройки
1 нед. назад
Продаж 3-кімнатної квартири у м. Надвірна | ЖК «Смарагд»
м. Надвірна, вул. Соборна
Житловий комплекс «Смарагд»
Продається простора квартира у сучасному житловому комплексі з комфортним плануванням та хорошою локацією.
• 3 кімнати
• Площа — 93 м²
• Поверх — 5
• Ліфт працює
• Квартира двохстороння
• Світла та простора
• Зручний район для проживання
Ідеальний варіант для сім’ї або для тих, хто шукає комфортне житло у місті.
Ищите недвижимость в Надворной по фильтрам

9 999 $
164 $/м²
Соборна, 167
БЕЗ КОМИССИИ
3 комнаты
61 / 40 / 10 м²
этаж 1 из 2
2 нед. назад
Продається простора 3-кімнатна квартира в м. Надвірна, район лісокомбінату, по вул. Соборна, 167. Квартира розташована на 1 поверсі 2-поверхового будинку — зручний варіант без зайвих сходів.
Будинок деревʼяний, квартира обладнана газифікованою піччю (грубкою), що дозволяє самостійно контролювати опалення. Проведена холодна вода. Туалет знаходиться на вулиці, але є можливість облаштувати санвузол у квартирі. Загальна площа — 60,9 м², що дає змогу комфортно організувати простір для проживання.
Додатковою перевагою є дві місткі господарські ніші під підлогою (типу невеликих погребів з доступом через люк) — ідеально для зберігання консервації чи речей.
Квартира розташована біля центральної до...
25 000 $
543 $/м²
Української Армії ул. (Ломоносова), 4
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
2 комнаты
46 / 35 / 6 м²
этаж 4 из 5
1 мес. назад
Вигідна пропозиція для тих, хто хоче зробити ідеальну квартиру під себе! 🔥
📍 м. Надвірна, район Ломоносова
📍 вул. Данила Галицького
Продається 2-кімнатна квартира на 4 поверсі, яка стане чудовою основою для вашого майбутнього житла або інвестиції 💰
🏠 Квартира повністю під ремонт – і це її великий плюс:
ви не переплачуєте за чужий дизайн, а робите все саме так, як хочете ✨
✔️ Підведені комунікації:
– газ
– світло
– вода
– є можливість зробити індивідуальне опалення
✔️ Додатково:
– є кладова для зберігання речей
📍 Локація — дуже зручна:
поруч усе необхідне для комфортного життя:
🛒 магазини
🎓 школи та садочки
🚌 зупинка громадського транспорту
🏙️ усе в пішій доступності
💥 ЦІНА — максимально дост...
64 888 $
800 $/м²
Соборна, 86
БЕЗ КОМИССИИ
3 комнаты
81 / 45 / 14 м²
этаж 1 из 6
2026 год постройки
1 мес. назад
Простора 3-кімнтана квартира
Доступна у двох будинках
Розтермінування
Знижки для військовослужбовців
Всі деталі за телефоном
У другому будинку на етапі будівництва ціна такої квартири 63990
45 000 $
957 $/м²
Ивана Франко ул., 21
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
47 / 28 / 6 м²
этаж 5 из 5
1990 год постройки
1 мес. назад
Продаж 2-кімнатної квартири в самому центрі Надвірної
Пропонується до продажу квартира у серці міста Надвірна, поруч із ТЦ «Полярис» — одна з найзручніших локацій для життя.
📐 Площа: 47 м²
🏢 Поверх: 5 з 5
✨ Планування та стан:
2 окремі кімнати
одна кімната — з ремонтом
кухня та друга кімната — потребують оновлення (можливість зробити під себе)
🔥 Опалення: індивідуальне (одноконтурний котел)
📍 Локація — топ:
центр міста
поруч школи, садочки
супермаркети, магазини, аптеки
все необхідне — в пішій доступності
💡 Ідеальний варіант як для власного проживання, так і під інвестицію (оренда в центрі завжди актуальна).
80 000 $
1 231 $/м²
Федьковича, 4
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
3 комнаты
65 / 45 / 15 м²
этаж 1 из 2
1980 год постройки
2 мес. назад
Трикімнатна квартира в м. Надвірна
Продається простора трикімнатна квартира зі свіжим ремонтом, готова до заселення.
▫️ Загальна площа: 65 м²
▫️ Свіжий ремонт
▫️ Зручне планування
▫️ Світлі та охайні кімнати
▫️ Підійде для сімейного проживання.
📩 Телефонуйте або пишіть — домовимось про перегляд
24 000 $
353 $/м²
Січинського, 1
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
3 комнаты
68 / 45 / 12 м²
этаж 2 из 2
2 мес. назад
Продається 1/2 будинку з великою земельною ділянкою
м. Надвірна, вул. Січинського
Пропонується до продажу половина двоповерхового будинку з окремою власною земельною ділянкою у зручному та затишному районі міста Надвірна.
Є можливість придбати як окремо одну квартиру так і разом дві.
🔹 Будинок двоповерховий
🔹 Загалом 6 кімнат — по 3 кімнати на кожному поверсі
🔹 Індивідуальне газове опалення
📌 Планування та комунікації:
Перший поверх — повністю заведені всі комунікації, окрім туалету, готовий для проживання
Другий поверх — проведене газове опалення, є можливість облаштування санвузла (ванна та туалет під монтаж)
🏡 Переваги об’єкта:
продається разом із власною земельною ділянкою
зручне розташ...
33 500 $
1 218 $/м²
Роксоланы ул., 9
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
1 комната
28 / 19 / 7 м²
этаж 3 из 5
2 мес. назад