Самые популярные улицы города
Улицы Надворной
Топ объявлений Надворной
52 320 $
800 $/м²
Соборна, 87а
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
2 комнаты
65.4 / 35.6 / 13.5 м²
этаж 1 из 6
2026 год постройки
сегодня
Продаж 2-кімнатної квартири 65,4 м² 🏡
Простора та функціональна квартира, яка ідеально підійде для сім’ї або комфортного життя. Вдале планування дозволяє зручно зонувати простір та використовувати кожен метр з користю.
✔️ 2 окремі кімнати
✔️ оптимальна площа 65,4 м²
✔️ зручне планування
✔️ новобудова
✔️ доступна у двох будинках
31 126 $
790 $/м²
Соборна, 87а
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
1 комната
39.4 / 16.2 / 11.3 м²
этаж 6 из 6
2026 год постройки
сегодня
Продаж однокімнатної квартири 39,4 м² 🏡
Компактна та продумана квартира, ідеально підійде як для власного проживання, так і під інвестицію. Зручне планування дозволяє максимально ефективно використати кожен метр простору.
✔️ оптимальна площа
✔️ сучасне планування
✔️ новобудова
✔️ можливе розтермінування
Чудовий варіант для тих, хто шукає комфортне житло за доступною ціною.
Здача будинку 2027 рік така ж квартира доступна на першому поверсі
120 000 грн/мес
324 грн/м²
Гетмана Мазепы ул., 145
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
помещение свободного назначения
370 м²
2022 год постройки
сегодня
Оренда/продаж
320 м² + літній майданчик 50 м²
Ідеальне приміщення під комерцію біля центральної дороги з неймовірним видом на гори
✔ Великий трафік
✔ Зручна локація
✔ Оренда або продаж на вигідних умовах
314 500 $
850 $/м²
Речная ул., 82
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
помещение свободного назначения
370 м²
2025 год постройки
сегодня
Ідеальне комерційне приміщення у топовій локації!
Пропонується 320 м² простору + літній майданчик 50 м² — ідеально для бізнесу, який потребує видимості та потоку клієнтів.
Розташування: біля центральної дороги
Панорамний вид на гори
Постійний трафік і зручний заїзд
Оренда або продаж на вигідних умовах
6 800 грн/мес
227 грн/м²
Шевченка, 3
ПРЕМИУМ
Доступна на короткий срок
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
30 м²
2004 год постройки
сегодня
Оренда приміщення в центрі міста
Пропонується в оренду приміщення у зручній та прохідній локації — саме серце міста. Ідеальний варіант для офісу, б’юті-сфери, консультаційного кабінету чи невеликого бізнесу.
✔️ Зручне розташування
✔️ Санвузол у приміщенні (за потреби, вартість дещо вища)
✔️ Також є санвузол загального користування на поверсі
✔️ Кухня на поверсі
✔️ Комфортні умови для роботи
Вдале місце для старту або розвитку вашої справи.
Деталі — в особисті повідомлення або за телефоном
35 000 $
1 167 $/м²
Гетмана Мазепы ул., 148
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
помещение свободного назначения
30 м²
2022 год постройки
сегодня
Продається МАФ(зупинка поруч)
Попри центральну дорогу зручна локація біля житлового масиву
90 000 $
900 $/м²
Небесної Сотні ул. (Руднєва), 32
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
помещение свободного назначения
100 м²
2020 год постройки
сегодня
Продаж комерційного приміщення вільного призначення
300 $/мес
10 $/м²
Гетмана Мазепы ул., 143
ПРЕМИУМ
Доступна на короткий срок
торговое помещение
30 м²
сегодня
Здається в оренду МАФ
Локація: вул. Мазепи
Площа: 30 м²
✅ Прохідне місце
✅ Біля центральної дороги
✅ Комунікації підключені
✅ Можливість брендування фасаду
✅ Зручний під’їзд
Ціна
Деталі : тел. [телефон скрыт]

105 000 €
360 €/м²
Владимира Великого ул.
БЕЗ КОМИССИИ
292 / 138 / 30 м²
2 этажа
21 сот
6 комнат и более
сегодня
Продається просторий будинок у м. Надвірна, ідеально розташований у тихому районі з прекрасною інфраструктурою. Загальна площа будинку становить 292 м², з яких 138 м² – житлова площа, що робить його чудовим варіантом для великої родини. Будинок має 6 кімнат, простору кухню та два санвузли, що забезпечує зручність для всіх мешканців. Особливий затишок додає діючий камін.
На цокольному поверсі є гараж і господарське приміщення, що значно збільшує функціональність будинку та зручність для зберігання речей чи обладнання.
Будинок оснащений водопостачанням зі свердловини, з можливістю підключення міської води, а каналізація – міська. Відмінна звукоізоляція та бетонне перекриття гарантують комфор...

5 999 $
1 200 $/сот
Рамішвілі
БЕЗ КОМИССИИ
коммерческого назначения
5 сот
сегодня
Земельна ділянка під білборд з готовим проектом на АЗС | Кільце Івано-Франківськ – Буковель
Вигідне вкладення, яке точно окупиться!
Продається комерційна земельна ділянка площею 5 сотих, ідеальної форми — під розміщення білборду. Локація — !
Де саме?
Прямо на території АЗС, на основному кільці при в’їзді в Надвірну — траса Івано-Франківськ – Буковель.
Цей білборд буде видно з усіх сторін руху: і з боку Франківська, і з боку Буковелю, і з міського заїзду.
Асфальтована дорога, активний трафік щодня — це золота жила для реклами.
Що вже є?
• Дозвіл на розміщення білборду
• Готовий проєкт
• Комунікації поруч
• Повністю легальне розміщення
• Пряма видимість та великий потік автомобілів
Ціна —...

577 650 $
900 $/м²
Грушевского ул., 2а
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
641.8 м²
2015 год постройки
вчера
Продається готовий бізнес — торговий комплекс у самому центрі Надвірної!
Ідеальна інвестиційна пропозиція з уже сформованим стабільним доходом та діючими орендарями. Об’єкт повністю функціонує та не потребує додаткових вкладень — починайте отримувати прибуток одразу після придбання.
Поверховість: 4 поверхи
Загальна площа: 642 м²
Земельна ділянка: у приватній власності
Комунікації: всі міські — електропостачання 30 кВт, вода, каналізація
У комплексі працюють як мережеві, так і локальні орендарі, що забезпечують стабільний потік відвідувачів:
✔ магазини господарських товарів
✔ одяг та взуття
✔ інтернет-магазин
✔ салон краси
✔ складські приміщення
Вигідне розташування в центральній частин...

68 000 $
798 $/м²
Грушевского ул., 32
БЕЗ КОМИССИИ
4 комнаты
85.2 / 60.2 / 6.9 м²
этаж 1 из 5
вчера
Продаю 4-кімнатну квартиру в місті Надвірна
Вул.Грушевського
Загальна площа 85.2м2
1/5поверх
Кухня 6.9м2
Житлова 60.2м2
Індивідуальне газове опалення
Можна переробити під комерцію

1 353 $/мес
11 $/м²
Черновола ул., 9а
БЕЗ КОМИССИИ
помещение свободного назначения
123 м²
вчера
Надвірна
Івано-Франківська область
Здаю в оренду приміщення в торгово-офісному центрі в самому центрі міста, на вулиці Чорновола 9а.
0 поверх 111м2 = 555$
1 поверх 123м2 = 1353$
2 поверх 120м2 = 1200$
3 поверх кабінети = 5$ за м2
Всі міські комунікації.
Вода й каналізація на кожному поверсі.

310 000 $
330 $/м²
Владимира Великого ул., 2
БЕЗ КОМИССИИ
производственное помещение
938 м²
вчера
Продається масштабний виробничий комплекс у Надвірній (Івано-Франківська обл.) з вигідною логістикою.
• Площа приміщень: 938.7 \text{ кв.м.}
• Площа землі: 5000 \text{ кв.м.} (0.5 Га)
Склад Комплексу:
Два великі виробничі цехи (консервний та сокодавочний), укомплектований магазин, офіси, підсобки, котельня, прохідна.
Бізнес-Потенціал:
Ідеально підходить для логістичного хабу, дистрибуційної бази, пекарні, харчосмакового або м'ясо-ковбасного виробництва. Є державні дозволи на пекарню та консервний цех.
Логістична Перевага:
• До Івано-Франківська (обласний центр): 18 км
• До траси Надвірна-Івано-Франківськ: 400 м
• Залізнична станція: 1 км
Автономність:
Комплекс повністю автономний завдяки вла...
67 000 $
1 426 $/м²
Княгини Ольги ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
2 комнаты
47 / 29 / 10 м²
этаж 4 из 5
2 дня назад
✨ Квартира, в яку закохуєшся з першого погляду… ✨
У місті Надвірна, в районі вулиці Кості Левицького, продається стильна та абсолютно нова 2-кімнатна квартира. Це не просто житло — це готовий простір для комфортного та красивого життя без жодних додаткових витрат.
🏡 47 м² продуманого комфорту: • 2 просторі світлі кімнати
• 4 поверх
• новіший будинок
• неймовірний вигляд з вікна на гори 😍
У квартирі зроблено дорогий якісний ремонт «для себе», не на продаж. Тут продумано все до деталей: ✔ повністю замінена електропроводка
✔ нові труби та комунікації
✔ індивідуальне опалення
✔ сучасний стильний інтер’єр
✔ якісні меблі та техніка
І найголовніше — ВСЕ залишається новим власникам. Саме так, як на...
100 000 $
763 $/м²
Гетмана Мазепы ул.
єОселя
єВідновлення
131 / 62 / 14 м²
2 этажа
14 сот
3 комнаты
2015 год постройки
2 дня назад
Кадастровий номер ділянки: 2624085001:02:009:0047. Пасічна, вул. Ковпака.
14 соток чудової ділянки допоможуть втілити в життя всі Ваші мрії як ландшафного дизайнера.
Як навчають нас світова історія та сучасна реклама: «Добре мати маєток серед гір». Будь Ви римським імператором, легітимним президентом, або середньостатистичним обивателем з багатим внутрішнім світом, час від часу в будь-якому з нас, виникає потяг до спокійного життя…. далекого від метушні великих міст... Райський куточок на луках серед гір, дав притулок чудовому зразку вінтажної архітектури. Вдалині від труб що коптять, посеред лугових трав, розташувався наш чудовий будиночок. Свіже повітря, блакитні води річки, електрифікаці...
72 800 $
800 $/м²
Казацкая ул., 23
БЕЗ КОМИССИИ
91 / 30 / 20 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
2 дня назад
Отримали в продаж новий сучасний проект будівництва таун хаусів в м. Надвірна поруч з центральним озером , недалеко від центру 10хв пішки. Площа 92м2, 3сот землі. Монолітно-каркасне будівництво. Закрита територія! Дуже зручна локація! Якісне будівництво! Залишилось декілька таунів!