Топ объявлений Невицкого

188 000 $
1 297 $/м²
Центральна
145 / 60 / 25 м²
1 этаж
8 сот
3 комнаты
2024 год постройки
1 мес. назад
🏠Продається новий будинок у передмісті Ужгорода, с.Невицьке (8 км від центру м.Ужгорода)
▪️якісне будівництво ( будувався для себе)
▪️з ремонтом (завершується)
▪️утеплення - бетоль 10 см
▪️дах - керамічна черепиця, утеплений
▪️загальна площа 145 м2
▪️велика зала з кухнею та діючим каміном і виходом на терасу (20 м2)
▪️3 окремі кімнати, гардероб, два санвузли
▪️опалення електричне (тепла підлога по всьому будинку)
▪️свердловина 18 м
▪️біо-септик
▪️паркан по периметру ділянки (8 соток)
▪️автоматизовані ворота
▪️вид на ліс і Невицький замок, річка
🏞️Чудова локація, добротний будинок

4 202 099 грн
28 980 грн/м²
Центральная
145 / 60 / 20 м²
1 этаж
12 сот
4 комнаты
2024 год постройки
вчера
Продаж будинку «Американка» в Невицькому, 8–10 хв від центру Ужгорода
Пропонується просторий сучасний будинок у мальовничому місці біля річки та лісу.
Адреса: с. Невицьке, Ужанська набережна, 18а.
Характеристики:
• Загальна площа: 145 м² (житлова частина 115 м² + тераса 30 м²)
• Стадія: будинок на етапі будівництва
• Ділянка: 8 соток (40×20 м) + 4 сотки під с/г призначення (10×40 м)
• Стіни: піноблок 30 см + утеплення 5 см
• Внутрішні перегородки: 10 см
• Покрівля: металочерепиця (0.55 мм, Німеччина)
• Цоколь: утеплений (10 см)
• Вікна та двері: преміум-якість
Вже виконані роботи:
• Освітлення під’їзду, асфальтована дорога
• Внутрішня електропроводка та підключення
• Свердловина (глибина...

21 000 $
1 850 $/сот
под застройку
11.35 сот
вчера
✨ Продаж земельної ділянки в мальовничому місці ✨
Ужгородський район, с. Невицьке
Площа — 11,35 соток
Розміри — 17 × 70 м
Призначення — під будівництво житлового будинку
Вулиця забудована, житловий район
Світло проходить вздовж ділянки
Чудова локація для життя або інвестиції — тиха місцевість з гарними краєвидами та зручною доступністю до міста.
Ціна — 21 000 $
[телефон скрыт]— Вероніка
[ссылка скрыта].ua

21 000 $
1 850 $/сот
Центральна
под застройку
11.35 сот
вчера
Продаж земельної ділянки при центральній дорозі в с. Невицьке.
Призначення: для будівництва житлового будинка.
Гарне розташування.
Ділянка рівна, правильної форми.

15 000 $
1 875 $/сот
Ужвнська набережна
под застройку
8 сот
вчера
Продаж земельноі ділянки в с. Невицьке.
Загальною площею 8 соток.
Призначення: для будівництва житлового будинка.
Ділянка рівна, правильноі форми.
Мікрорайон стрімко розбудовується.

700 $/мес
Центральна
105 / 45 / 40 м²
1 этаж
8 сот
3 комнаты
вчера
Перша здача новенького будиночка в Невицькому.
Доукомплектація меблями та побутовою технікою за бажанням!
Зручне планування: три окремі кімнати, величезна кухня-вітальня з каміном 🔥, простора ванна кімната, два санвузли.
З кухні вихід на терасу, на якій під спів пташок можна насолодитися ранковою каю або відпочити ввечері з захоплюючою книгою
Загальна площа будинку 105,79 кв м.Житлова 40,46 кв м.
Кухня-вітальня 40,97 кв м.
Опалення електричне, тепла підлога.
Також є камін на дровах.
Електричний бойлер для нагріву води.
Зручне розташування будинку.
Ділянка повністю загороджена та частково облагороджена. 7,86 сот.
Ціна 700 дол
[телефон скрыт]Тетяна
[ссылка скрыта].ua

30 000 $
3 333 $/сот
Парадна
Відеотур
под застройку
9 сот
2 дня назад
В с.Невицьке, неподалік від м.Ужгород ( десь біля 7 км), пропонується на продаж гарна, рівна, розчищена ділянка 9 сот. Ділянку огороджено, світло заведено поруч з ділянкою, є лічильник. Гарний краєвид, з вікон вашого будинку буде видно Невицький замок. Також поруч ліс та річка. Дорога підсипана щебнем. Вулиця активно забудовується.

34 000 $
2 000 $/сот
Головна
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
17 сот
2 дня назад
Продається гарна ділянка під забудову в мальовничому с. Невицьке.
Асфальтований під'їзд, всі комунікації, екологічно чистий район. Річка в пішій доступності.
В селі є все необхідне для проживання: школа, садочок, магазини, ресторани, екоферма Mercy Farm, приватна конюшня, пам'ятка архітектури Невицький замок.
До м. Ужгород 10 хв на машині.

188 000 $
1 297 $/м²
Центральна
145 / 124 / 12 м²
1 этаж
8 сот
4 комнаты
2 дня назад
145 м² комфорту на ділянці 8 соток: 3 спальні, простора кухня-вітальня з каміном і виходом на терасу, тепла підлога, свердловина та біо-септик.
Тиха локація з неймовірним видом на ліс, річку та Невицький замок.
Ціна — 188 000 $

18 000 $
2 250 $/сот
Уманська набережна
под застройку
8 сот
2 дня назад
Продаж ділянки . Ужгородськийрайон, с.Невицьке
✔️8 соток землі,будівництво
✔️ділянка кутова,поруч електрика,інтернет
Ціна 18 000$
[телефон скрыт]Тетяна
АЛЬЯНС - агентство нерухомості

19 000 $
1 825 $/сот
Підзамкова
под застройку
10.41 сот
2 дня назад
Продаж земельної ділянки в с. Невицьке
Пропонується до продажу земельна ділянка під забудову в затишному та перспективному районі.
Локація: с. Невицьке
Площа: 10,41 соток
Призначення: для будівництва житлового будинку
Розташування: 2-га лінія від дороги — тиша та комфорт без зайвого шуму
✨ Чудовий варіант для будівництва власного будинку або інвестиції

150 000 $
589 $/м²
Головна, 111
254.46 / 129.19 / 14.23 м²
2 этажа
10 сот
3 комнаты
2 дня назад
Продаж нового будинка в с. Невицьке
- 3 окремі житлові кімнати
- простора кухня-хол
- гардеробна
- роздільний санвузол
- можливість облаштувати мансардний поверх
- тепла підлога
- електричне опалення + норвезький котел на дрова
- кондиціонер
- власна свердловина (25м)
- світло (30 кВт)
- тераса
- земельна ділянка 10соток.
Будинок та двір:
Двір закритий

22 000 $
2 750 $/сот
под застройку
8 сот
2 дня назад
Продаж земельної ділянки в с. Невицьке
Пропонується до продажу земельна ділянка в затишному передмісті поруч з Ужгородом.
Площа — 8 соток
Фасад — 40 м
Призначення — для будівництва житлового будинку
На ділянці є свердловина
У вартість входить 2 машини бутового каменю
Вулиця електрифікована (є світло)
Тиха, зручна локація — ідеально для будівництва власного будинку.

22 000 $
2 750 $/сот
под застройку
8 сот
3 дня назад
Продається земельна ділянка в мальовничому с. Невицьке , вул. 20- років Незалежності, Ужгородський район.
Цільове призначення: під будівництво приватного будинку.
Площа 8 сот.
Розмір : ширина 20 мет, довжина 40 мет.
Ділянка рівна та правильної форми, поряд є вже сусіди, електроопора, дорога покрита твердим покриттям. Друга лінія від центральної дороги.
Із ділянки відкривається гарний краєвид на гори, затишне місце, зручна локація: до площі Корятовича 7 кілометрів.
Ціна 16500 Дол.
Код: 26596
120 000 $
3 750 $/сот
Центральна
коммерческого назначения
32 сот
3 дня назад
Продаж земельної ділянки Комерційного призначення Закарпатська обл.с.Невицьке
При Центральній дорозі Н-13
Площа: 32 сотки
Одним кадастровим номером
Призначення: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі
Підведено 40 кіловат електрики!
Вигідна інвестиція для розвитку вашого бізнесу!
Ціна: 120 000$
[телефон скрыт]Сюзанна

150 000 €
1 429 €/м²
Затишна
єОселя
105 / 41 / 40 м²
1 этаж
8 сот
3 комнаты
2025 год постройки
3 дня назад
🏠Продаж новенького будиночка в Невицькому.
Можливий продаж по держпрограмах.
Зручне планування: три окремі кімнати, величезна кухня-вітальня з каміном, простора ванна кімната, два санвузли. З кухні вихід на терасу, на якій під спів пташок можна насолодитися ранковою каю або відпочити ввечері з захоплюючою книгою.
Загальна площа будинку 105,79 кв м.
Житлова 40,46 кв м.Кухня-вітальня 40,97кв м.
Опалення електричне, тепла підлога.
Також є камін на дровах.Електричний бойлер для нагріву води.
Зручне розташування будинку.
🌳Ділянка повністю загороджена та частково облагороджена 7,86 сот.
💶150000 євро.
Також модна під здачу будинку в оренду!👌
Пропозиція від ріелтора.

700 $/мес
Олімпійська
105 / 40.97 / 40 м²
1 этаж
8 сот
3 комнаты
2025 год постройки
4 дня назад
Перша здача новенького будиночка в с. Невицькому.
Доукомплектація меблями та побутовою технікою за бажанням!
Зручне планування: три окремі кімнати, величезна кухня-вітальня з каміном, простора ванна кімната, два санвузли.
З кухні вихід на терасу, на якій під спів пташок можна насолодитися ранковою каю або відпочити ввечері з захоплюючою книгою⛱️.
Загальна площа будинку 105,79 кв м. Житлова 40,46 кв м.
Кухня-вітальня 40,97 кв м.
Опалення електричне, тепла підлога.
Також є камін на дровах.
Електричний бойлер для нагріву води.
Зручне розташування будинку. 🏡
Ділянка повністю загороджена та частково облагороджена. �7,86 сот.🌲🌲🌲
Ціна 700 дол
📲[телефон скрыт]
[ссылка скрыта].ua

700 $/мес
Ужгородська
105.79 / 40.46 / 40.97 м²
1 этаж
8 сот
3 комнаты
4 дня назад
Перша здача новенького будиночка в Невицькому.
Загальна площа будинку 105,79 кв м.
Житлова 40,46 кв м.
Кухня-вітальня 40,97 кв м.
Опалення електричне, тепла підлога.
Також є камін на дровах.
Електричний бойлер для нагріву води.
Зручне розташування будинку.
Ділянка повністю загороджена та частково облагороджена.
7,86 сот.
Доукомплектація меблями та побутовою технікою за домовленістю.

150 000 €
1 418 €/м²
Ужгородська
єОселя
єВідновлення
105.79 / 40.46 / 40.97 м²
1 этаж
7 сот
3 комнаты
5 дней назад
Продаж новенького будиночка в Невицькому.
Можливий продаж по держпрограмам.
З кухні вихід на терасу, на якій під спів пташок можна насолодитися ранковою каю або відпочити ввечері з захоплюючою книгою.
Загальна площа будинку 105,79 кв м.
Житлова 40,46 кв м.
Кухня-вітальня 40,97 кв м.
Опалення електричне, тепла підлога.
Також є камін на дровах.
Електричний бойлер для нагріву води.
Зручне розташування будинку.
Ділянка повністю загороджена та частково облагороджена.
7,86 сот.
Можлива здача будинку в оренду.
Все улицы