Фильтры
Продажа квартир в Николаеве - страница 7
426 объявлений
- наибольшая площадь
426 объявлений
- наибольшая площадь

70 000 $
538 $/м²
Лазурная ул., 5 к11
3 комнаты
130 / 66 / 14 м²
этаж 8 из 9
2015 год постройки
сегодня
Продаж 3-кімнатної квартира, ЖК «Рив’єра» (Намив)
8-й поверх –10-ти поверхового будинку.
Загальна площа – 130 м.кв., житлова – 66,2 м.кв., площа кухні – 13,9 м.кв.
Три окремі кімнати (31,6 м + 16,2 м + 18,4 м), 2 великі лоджії, 2 балкони, 2 санвузли.
Квартира на 2 сторони - вид з вікон на річку та у двір.
Без внутрішнього оздоблення - ідеально для ремонту під себе.
Будинок спочатку утеплений, з власним опаленням, усі комунікації підключені — працюють.
Закритий, облаштований двір (спортмайданчик, відкрита та підземна парковка).
Чудова інфраструктура (транспорт, супермаркети, школи, садочки, пляж, парк — усе в пішій доступності).
Ціна 70000 у.о.
Запрошуємо на перегляд.

36 000 $
507 $/м²
Шнеерсона ул., 33
єВідновлення
Центр
3 комнаты
71 / 40 / 9 м²
этаж 1 из 1
сегодня
Продаж 3 кімнатної квартири в Центрі, Шевченка/Шнеєрсона.
Загальна площа - 71,2 м.кв., включає 3 кімн. (23,1 м.кв.+6,6 м.кв. + 10,0 м.кв.)+ підвал, є власна кухня – 8,9 м.кв., сумісний санвузол, АВТОНОМНЕ газове опалення, лічильники на все. Висота стелі - 3м.
Фасад виходить на вул. Шевченка.
Відокремлений, власний вхід, в дворі свій майданчик під авто – підійде як під комерційну діяльність, так і для житла!
Ідеальна інфраструктура – все поряд, до Соборної 3 хв. пішки.
Наразі в оренді – готовий бізнес!
Стан - під ремонт.
Розглядаємо сертифікат, ваучер.
Ціна 36000 у.о., торг!

48 000 $
582 $/м²
Архитектора Старова ул., 4-Г
3 комнаты
83 / 42 / 8 м²
этаж 6 из 9
сегодня
Продаж 3-кімн. квартири, мкр. Північний
6-й поверх 9-ти поверхового панельного будинку.
Загальна площа 82,5 м.кв. (з урахуванням лоджії переробленої в кімнату).
Ідеальне планування – все окремо, квадратна вітальня, балкон та лоджія.
Квартира в дуже гарному житловому стані, чиста та доглянута, меблі та техніка залишаються.
— стан «Заходь – живи».
Зручний районі: поруч магазини, зупинки транспорту, школа/садочок.
Можна придбати по СЕРТИФІКАТУ.
48000 у.о.
Запрошуємо на перегляд!

120 000 $
889 $/м²
Лазурная ул., 5 к11
3 комнаты
135 / 66 / 14 м²
этаж 7 из 9
2015 год постройки
сегодня
Продаж 3-кімнатної квартира, ЖК «Рив’єра» (Намив)
Один з найкращих ЖК міста прямо біля річки.
Будинок утеплений від забудовника + з власним опаленням.
7-й поверх –10-ти поверхового будинку.
Загальна площа – 134,7 м.кв., житлова – 66,1 м.кв., площа кухні – 13,9 м.кв.
Три окремі кімнати (31,6 м + 16,1 м + 18,4 м), 2 великі лоджії по 10,5 м.кв., 2 балкони, 2 санвузли.
Квартира на 2 сторони - вид з вікон на річку та у двір.
Капітальний ремонт з якісних матеріалів – робили все для себе!
Тепла підлога в кухні, ва...

54 000 $
939 $/м²
Архитектора Старова ул., 2/6 к.5
2 комнаты
58 / 31 / 10 м²
этаж 7 из 9
2016 год постройки
сегодня
Продаю 2 к.к. ЖК «Північна зірка»
7-й поверх з 7 цегляного будинку.
Загальна площа - 57.5 м², житлова - 31 м², велика кухня -9,6 м².
Кімнати роздільні, великий кутовий засклений балкон.
Квартира ззовні утеплена. Два кондиціонери, бойлер. Меблі та техніка залишаються частково за домовленістю.
В будинку є:
-технічний поверх,
-власна котельна на даху
-скважина
-осмос (вода питна крану)
-встановлені АКБ з інвертором, на випадок
відключення світла вода та опалення подається.
Будинок 2013 року, закритий двір, дитячі майданчики на території, є місце для паркування, поруч ринок, магазини, садочок, школа, транспортна зупинка, стоянка.
54000 у.о.

48 000 $
582 $/м²
Архитектора Старова ул., 4-Г
3 комнаты
83 / 42 / 8 м²
этаж 6 из 9
сегодня
Продаж 3-кімн. квартири, мкр. Північний
6-й поверх 9-ти поверхового панельного будинку.
— стан «Заходь – живи».
Можна придбати по СЕРТИФІКАТУ.
48000 у.о.
Запрошуємо на перегляд!

22 500 $
506 $/м²
Мира просп., 23
2 комнаты
45 / 27 / 7 м²
этаж 9 из 9
сегодня
Продається 2-кімнатна квартира, район Площі Перемоги. Квартира розташована на 9 поверсі 9-ти поверхового панельного будинку. Загальна площа квартири 44.5 м.кв., житлова -27.1 м.кв, площа кухні -7.3 м.кв.
Квартира в житловому стані з роздільним санвузлом. Частково металопластикові вікна, металеві двері, бойлер та кондиціонер.
Зручне розташування - тихий район, поряд зупинки транспорту, супермаркети, ринок, садочки, школи…
Ціна -22500 у.о.
Запрошуємо на перегляд.

34 000 $
540 $/м²
Шоссейная ул. (Фрунзе), 13
3 комнаты
63 / 49 / 6 м²
этаж 4 из 5
сегодня
Продаж квартири в центрі Миколаєва!
Вулиця Шосейна, 4 поверх.
Площа 63 м², кухня 5.5 м².
Квартира в житловому стані, зручне планування.
Вдале розташування — поруч транспорт, магазини, школи.
💰 Ціна: 34 000 $
Телефонуйте для перегляду!

34 000 $
540 $/м²
Генерала Карпенко ул. (Генерала Карпенко), 2-А
єВідновлення
Лески
4 комнаты
63 / 46 / 5 м²
этаж 4 из 5
сегодня
Продається 4 кімнатна квартира в Лісках, вулиця Олекси Алмазова ( колишня Генерала Карпенка)
Загальна площа квартири – 63.2м. кв., житлова – 46.4 м.кв., площа кухні – 5 м. кв., балкон з видом на річку.
Нормальний житловий стан – всі вікна металопласт (нові, 3-камерні, фірми REXAY), частково ламінат, каналізація та стояк замінені, газова колонка нова, лічильники на все.
Гарне планування – на 2 сторони – світла та тепла.
Тихий, зелений район, при цьому поряд все необхідне: супермаркет АТБ, зупинки, школи, садочки, обласна лікарня…
34000 у.о.торг
Запрошуємо на перегляд.

90 000 $
763 $/м²
Героев Украины просп. (Героїв Сталінграду), 13-Ж
2 комнаты
118 / 46 / 24 м²
этаж 2 из 9
сегодня
Пропонується до продажу велика та світла 2-кімнатна квартира в сучасному будинку.
🔹 2/9 поверх
🔹 Загальна площа — 118 м²
Переваги квартири:
Зручне та функціональне планування
Три балкони — максимум світла, простору та комфорту
Окрема гардеробна — ідеальне зберігання без зайвих меблів
Автономне опалення — комфорт у будь-яку погоду, економія та незалежність від сезонних відключень
Про будинок та локацію:
Новий будинок із закритим двором
Поруч усе необхідне для життя: магазини, супермаркети, ринок, школа, дитячий садок
У пішій доступності річка та парк
Чудовий варіант як для комфортного проживання, так і для інвестицій
💰 Ціна: 90 000 у.о.
📞 Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд!

48 000 $
640 $/м²
Архитектора Старова ул., 4
єВідновлення
Северный
3 комнаты
75 / 52 / 7 м²
этаж 6 из 9
сегодня
Продам великогабаритну 3-кімнатну квартиру
📍 м. Миколаїв, мкрн. Північний
. Квартира світла на дві сторони, загальна площа 75 квадратних метрів.
🔹 Всі кімнати роздільні — зручно для великої родини
🔹 Простора вітальня
🔹 Спальна кімната з виходом на лоджію
🔹 Велика лоджія — можна облаштувати зону відпочинку або кабінет
🔹 Зручна кухня
🔹 Роздільний санвузол
Будинок розташований у спокійному районі з розвиненою інфраструктурою: поряд магазини, школа, дитячий садок, зупинка транспорту.
Вартість квартири 48000у.о.
Запрошую на перегляд

70 000 $
519 $/м²
Лазурная ул., 5 к11
3 комнаты
135 / 66 / 14 м²
этаж 8 из 9
2015 год постройки
сегодня
Пропонується простора квартира на 8 поверсі сучасного житлового комплексу ЖК Рівʼєра.
📐 Загальна площа – 130 кв.м
🏡 Житлова – 66,2 кв.м
✔️ 2 великі лоджії
✔️ 2 балкони
✔️ 2 санвузли
Квартира без внутрішнього оздоблення — ідеальний варіант для реалізації власного дизайн-проєкту та створення простору своєї мрії.
🌿 Закритий, доглянутий двір із облаштованою територією.
🏙 Чудова інфраструктура: поруч усе необхідне для комфортного життя.
💰 Ціна – 70 000 у.о.
Телефонуйте — з радістю організую перегляд!

120 000 $
889 $/м²
Лазурная ул., 5 к11
3 комнаты
135 / 66 / 14 м²
этаж 7 из 9
2015 год постройки
сегодня
Пропонується простора квартира на 7 поверсі сучасного житлового комплексу ЖК Рівʼєра.
📐 Загальна площа – 130 кв.м
🏡 Житлова – 66,2 кв.м
✔️ 2 великі лоджії
✔️ 2 балкони
✔️ 2 санвузли
✨ Виконано капітальний, якісний ремонт із використанням сучасних матеріалів.
Квартира повністю укомплектована — все залишається новим власникам. Можна одразу заїжджати та жити без додаткових витрат.
🌿 Закритий, доглянутий двір із облаштованою територією.
🏙 Розвинена інфраструктура — поруч магазини, школи, транспорт та все необхідне для комфортного життя.
💰 Ціна – 120 000 у.о.
Телефонуйте — із задоволенням організую перегляд!

34 000 $
540 $/м²
Шоссейная ул. (Фрунзе), 13
3 комнаты
63 / 49 / 6 м²
этаж 4 из 5
сегодня
Продаж квартири в центрі Миколаєва!
Вулиця Шосейна, 4 поверх.
Площа 63 м², кухня 5.5 м².
Квартира в житловому стані, зручне планування.
Вдале розташування — поруч транспорт, магазини, школи.
💰 Ціна: 34 000 $
Телефонуйте для перегляду!

18 000 $
400 $/м²
Мира просп., 70-В
2 комнаты
45 / 28 / 6 м²
этаж 5 из 5
сегодня
Продаж 2 кімнатної квартири на проспекті Миру, район Сортировки
5 поверх 5ти поверхового цегляного будинку.
45 кв.м. загальної площі
28 кв.м.житлова площа
2 роздільні кімнати
6 кв.м. площа кухні
Квартира під ремонт
вартість квартири - 18000$, торг

59 500 $
1 026 $/м²
Крылова ул. (Крылова), 12/3
єВідновлення
Лески
3 комнаты
58 / 41 / 7 м²
этаж 1 из 5
сегодня
Продається стильна 3 кімнатна квартира загальною площею 58кв.м.
Квартира розташована на першому поверсі 5 ти поверхового будинку.
В квартирі виконаний якісний сучасний ремонт, залишаються меблі та техніка.
Вартість квартири 59500$
Ваучер ✅ Сертифікат ✅
Запрошую на перегляд.

65 000 $
793 $/м²
Космонавтов ул., 53/1
єВідновлення
ЮТЗ
4 комнаты
82 / 50 / 8 м²
этаж 6 из 9
сегодня
Продається 4 кімнатна квартира на Проспекті Миру, район Площі Перемоги.
6 поверх 9 ти поверхового будинку
82 кв.м.загальної площі
Капітальний ремонт
Кухня - студія та 3 окремі спальні
Вартість квартири 65000$

95 000 $
785 $/м²
5 Лінія ул., 72
3 комнаты
121 / 59 / 25 м²
этаж 3 из 3
сегодня
Продається дизайнерська стильна 3-х кімнатна квартира в котеджі 121 кв.м
✔️котедж 2013 р.застройки
✔️закритий двір
✔️2 роздільні спальні, простора кухня - столова, гостинна, 2 гардеробні та 2 санвузла
✔️квартира повністю укомплектована сучасними меблями та технікою
✔️автономне опалення, система тепла підлога
✔️охоронна та пожарна сигналізація
✔️місцезнаходження- район Херсонського шосе,вул.5 Лінія
✔️вартість квартири 95000 у.о.
Запрошуємо до перегляду
28 500 $
729 $/м²
Лазурная ул., 14-А
1 комната
39 / 19 / 7 м²
этаж 9 из 14
сегодня
Продаю хорошу 1-кімнатну квартиру на Намиві, по вул. Лазурній, розташована на дев’ятому поверсі 14 - поверхового будинку з білої цегли, загальною площею 39.1 кв.м. Квартира не кутова, в гарному стані, ремонт робили для себе, світла та тепла, простора кімната, подвійна лоджія , яка має вихід з кімнати та кухні. Замінена сантехніка, усі вікна нові, металопластикові, санвузол сумісний, лічильники на світло та воду, добротні , подвійні вхідні двері, просторий тамбур. В квартирі лишається майже всі меблі та техніка. Чудовий район, гарний будинок, розвинена інфраструктура, поряд зупинка транспорту, супермаркети, магазини, аптеки, школи та дитячі садочки, ринок, пляжна зона. Загалом все, що необхід...
21 000 $
333 $/м²
Курортная ул. (Бутомы), 3-Б
єВідновлення
Лески
4 комнаты
63 / 45 / 6 м²
этаж 5 из 5
сегодня
Продаю 4-кімнатну квартиру в Лісках (вул. Курортна, зуп. «Аптека»), розташована на 5 поверсі 5ти-поверхового будинку з білої цегли.
Квартира потребує ремонту, є можливість гарного перепланування і зробити власне житло на свій смак, облаштована лічильниками на газ, воду та світло. Дах шатровий, після ремонту.
Чистий та доглянутий під’їзд, зручне розташування будинку, великий двір з новим дитячим майданчиком, поряд школа та садочок, парк «Ліски», зупинка транспорту, супермаркети, магазини, ринок, спортивний комплекс, аптеки, дитяча лікарня. Загалом все, що необхідно для комфортного життя та відпочинку.
Можлива швидка угода, в квартирі ніхто не зареєстрований, пра...