Топ объявлений Новой долиной
58 000 $
414 $/м²
Уютная
БЕЗ КОМИССИИ
140 / 80 / 15 м²
2 этажа
6 сот
5 комнат
сегодня
Продам двухэтажный дом в Новой Долине, кооп. Весна, ул. Уютная, общая площадь 140 кв.м., 5 комнат. Дом в хорошем состоянии. Газ по участку. Отопление -твердотопливный котел. Участок 6 соток, подъезд с двух сторон. Рядом гараж на 2 машины, над ним две комнаты. По второму фасаду - большой ангар со смотровой ямой. Все документы. Цена 58000 у.е. (2-2059-5-33)
59 000 $
720 $/м²
Шевченка, 2
82 / 1 / 1 м²
1 этаж
3 сот
2 комнаты
сегодня
Продам частный дом расположенный на трёх сотках земли. Отличный вариант для пары или молодой семьи с детьми. 2 просторные комнаты, большая кухня-гостиная с зоной для просмотра TV и выходом на большую террасу. Место для двух автомобилей. Близость к городу. Самый центр села, которое стремительно развивается. Новый асфальтированный подъезд, отреставрированная школа, садик, скейт площадка, тренажерная площадка, футбольное поле, супермаркеты, новая почта и все что нужно для комфортной жизни в вашем доме, все это в пешей доступности около 3-5 минут. Дом построен как для себя, от людей которые разбираются в строительстве. Утеплённые стены, утепленная в 250 мм плоская крыша из ПВХ мембраны, качестве...
13 000 $
1 340 $/сот
под застройку
9.7 сот
сегодня
Продается участок в Новой Долине
* 9,7 сотки
* участок огорожен, еврозабор, стоят ворота, есть вагончик
* все коммуникации по улице
* фасад 25 метров
* удобная транспортная развязка, 20 минут до города
* в селе есть школа, магазины, рынок
Звоните, есть варианты участков и дач в ближайшем пригороде Одессы

130 000 $
387 $/м²
Школьный пер.
єВідновлення
336 / 90 / 18 м²
3 этажа
7 сот
5 комнат
сегодня
Код об'єкта: 476838. АН "Атланта".
Продається просторий будинок 330 кв.м в Новій Долині. Всього 15 хвилин їзди від Одеси.
Можлива продаж за державними програмами та сертифікатами.
Ексклюзивний об'єкт в Новій Долині, не маючий аналогів за співвідношенням площі та якості капітального ремонту. Це унікальна пропозиція для великої сім'ї в 15 хвилинах від міста.
Ділянка 7 соток правильної форми з садом з плодових дерев.
У будинку виконаний капітальний ремонт з заміною всіх комунікацій, потребує невеликого косметичного ремонту.
Функціональне планування включає 5 окремих спалень.
Передбачений великий гараж на 2 автомобілі з зручним заїздом.
Повноцінне цокольне приміщення вільного призначення.
Автон...

115 000 $
1 150 $/м²
Прибрежна
єВідновлення
100 / 72.5 / 18.9 м²
1 этаж
6 сот
2 комнаты
сегодня
Код объекта: 473101. АН "Атланта".
В продаже два дома в Сухом Лимане.
Участок 6 соток, по факту 8, полный пакет документов.
Основной дом: две раздельные спальни, просторная кухня столовая.
Второй дом - гостевой, как однокомнатная квартира.
Состояние после капитального ремонта, современный стиль отделки.
Дом полностью автономен, установлены солнечные панели, отопление - твердотопливный котел, выгребная яма.
На участке гараж на две машины
Уютный спокойный район Сухого Лимана.
Отличный выбор для тех, кто ценит тишину и комфорт, но хочет оставаться недалеко от городской инфраструктуры.
До Одессы 15 минут.
Звоните!

10 500 $
875 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
12 сот
2 дня назад
Пропозиція Без Комісії!
Продаж земельної ділянки яка знаходиться у Одеській області, Овідіопольській район, Нова Долина.
Загальна площа ділянки 12 соток.
Категорія земель: Землі сільськогосподарського призначення
Вид цільового призначення: A.01.05 Для індивідуального садівництва
Вид використання земельної ділянки: для ведення садівництва
До центру Одеси 18 км, до залізничної станції 1.3 км. Поруч з ділянкою побудовані будинки та люди проживають цілорічно. Є можливість зміни цільового призначення.
Маємо на продаж багато ділянок в Одеській області, різних площ та різне цільове призначення.
Торг можливий.
250 000 $
833 $/м²
центральная, 15
300 / 100 / 50 м²
2 этажа
15 сот
5 комнат
3 дня назад
У продажу унікальний будинок у Новій Долині кооператив "Заря Долини"
Будинок побудований з урахуванням усіх сучасних стандартів та вимог до комфорту та безпеки. Загальне планування включає простору кухню-студію 50 м² з виходами на галявину, у двір та в гараж, гостьову кімнату, 4 спальні на другому поверсі, два санвузли, а також мансарду площею 100 м². З панорамних вікон та балкону відкриваються гарні краєвиди.
Особлива перевага — повноцінний опалювальний житловий бомбосховищ площею 45 м² з системою вентиляції та кондиціювання. Для автономності передбачені генератор Honda 7,5 кВт, УПС, кілька альтернативних систем опалення, рекуператори, вбудована система пилососа, розумна електропроводка т...

7 000 $
875 $/сот
Квітки Основ'яненко
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
8 сот
4 дня назад
Продаж земельної ділянки яка розташована в Одеській області, село Нова Долина.
Загальна площа ділянки 8 соток, правильної прямокутної форми.
Цільове призначення землі: Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
Чудове розташування, поруч побудованні сусіди та проходить електромережа. Розвинена інфраструктура у селі є школи, магазини, віділення Нової пошти, медпункт, кафе та багато іншого. До Одеси 16 км.
Маємо в наявності ще декілька ділянок у Новій Долині, площі від 8 до 10 соток ( ціни від 6000$- 7000$ за ділянку).
Також є ділянки в інших районах Одеської області.
За детальною інформацією телефонуйте.

50 000 $
500 $/м²
Вишнева
100 / 60 / 15 м²
2 этажа
5 сот
3 комнаты
1 нед. назад
38921 Продам дом в Новой Долине.
Общая площадь - 200 м². Жилое состояние.
Участок 5 соток, правильной формы. Есть возможность обустроить двор, зону отдыха или парковку.
Дом расположен в центре поселка всего около 10 км до Одессы. В пешей доступности остановка, почта, магазины, школа, дом культуры - всё необходимое для комфортной жизни.
Отличный вариант для жизни за городом с быстрым доступом к городу.

60 000 $
455 $/м²
Крупської ул., 2/4
помещение свободного назначения
132 м²
1 нед. назад
Продається промисловий майданчик 11 соток, кутовий, має 2 заїзди, огороджений парканом. На майданчику розташовані дві будівлі, загальною площею 132 м2, які можуть бути використані під любий вид комерційної діяльності. Наразі в них розташовані СТО, та об'єкт торгівлі. Будівлі знаходяться у власності та введені в експлуатацію. Заведені електрика та водопровід.
Даний комплекс розташовано на в'їзді до села, зручний асфальтовий під'їзд, високий трафік.
24 800 $
207 $/м²
Меркурий
120 / 70 / 12 м²
2 этажа
6 сот
5 комнат
1 нед. назад
Будинок будувався добре для себе. 1990 рік побудови. Високі стелі та товсті стіни. 2 поверхи та горище.
У будинку 5 кімнат, кухня та комора. Світло є, вода та газ заведені дільницею (в сам будинок не заведено). У підвалі будинку є просторий гараж для автомобіля.
Ділянка 6 соток, рівна, захищена парканом, посаджені по периметру дерева, на ділянці виділена частина землі під город (земля врожайна). За будинком є сарай для дров тощо. На ділянці є криниця.
До міста 20 хвилин.

49 000 $
760 $/м²
Крупської ул., 2/8-Б
єВідновлення
ЖК Озерки
2 комнаты
64.5 / 34 / 9 м²
этаж 3 из 5
2009 год постройки
1 нед. назад
Госпрограми! Продається простора двокімнатна квартира у ближньому передмісті Одеси, у с.Нова Долина, в ЖК Озерки. 3/5 поверхового будинку з червоної цегли, 65 м2 загальної площі, трьестороння, з двома санвзлами, закритою лоджією. Добрий житловий стан, повністю укомплектована меблями та побутовою технікою. Індивідуальне газове опалення.Квартира вільна, документи готові до продажу.
Можливий продаж за держпрограмами.
15 000 $
1 364 $/сот
Виноградна, 14
под застройку
11 сот
2 нед. назад
Ділянка 11 соток у селищі Нова Долина.
Правильної форми, рівний.
Світло, вода заведена на ділянку, лицьові рахунки є, газ по фасаду
Виведено стіни нульового поверху, є будматеріали (плити, перекриття, бетонні блоки)
На території є криниця, стоїть кунг.
Дорога асфальтована, вуличні ліхтарі. Абсолютно обжите селище
У пішому доступі магазини, зупинка громадського транспорту, школа, садок, медпункт, храм.
10 хвилин їзди до ринку 7км, Метро, Епіцентр. 20 хвилин – до центру Одеси.
Телефонуйте зараз!
395165

9 000 $
900 $/сот
Середня, 15
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение, под застройку
10 сот
3 нед. назад
КОД: 14818
Предлагается к продаже участок земли 10 соток, в ближнем пригороде Одессы, в с.Новая Долина. Участок правильной прямоугольной формы, 25х40, без строений, с двух сторон уже огорожен соседскими заборами. Установлен столб, для подключения электричества, вода и газ по фасаду. Назначение земли - под жилую застройку. Право собставенности и кадастровый номер.

45 000 $
225 $/м²
Вишневая
200 / 60 / 14 м²
1 этаж
3 сот
4 комнаты
1 мес. назад
38921 Продам дом в Новой Долине в жилом состоянии.
Общая площадь - 200 кв.м.
Участок 5 соток, правильной формы, есть возможность обустроить двор, зону отдыха или парковку.
Дом расположен в центре села, рядом остановка транспорта, всего около 10 км до Одессы.
В пешей доступности Новая почта, магазины, школа, дом культуры - всё необходимое для комфортной жизни.
250 000 $
694 $/м²
центральная, 1
360 / 131.1 / 50 м²
2 этажа
15 сот
5 комнат
2008 год постройки
1 мес. назад
Унікальний будинок у Новій Долині, якому немає аналогів.
Вдалині від суєти, але в той же час поряд з містом. Сусіди все віддалік, їх навіть не чути. Чисте повітря, артезіанська вода, свердловина 130 м. Повноцінний опалювальний та житловий бомбосховищ 45 кв. м з додатковим потужним інверторним кондиціонером зима-літо та системою вентиляції. Генератор Honda (оригінал) 7,5 кВт, ДБЖ, кілька альтернатив опалення. Економний щодо комунальних платежів — будинок-термос. У кожній кімнаті кондиціонери зима-літо, тепла підлога у всьому будинку. Нова дорога сантехніка, ванна Ravak із гідромасажем, розумна електропроводка. Все нове і робилося собі з урахуванням усіх аспектів. Дорогі термо-вікна, панорамні...

45 000 $
273 $/м²
Тениста
єОселя
єВідновлення
165 / 120 / 30 м²
2 этажа
11 сот
3 комнаты
2014 год постройки
1 мес. назад
Дом 150 м² в Новой Долине | 11 соток | Баня, гараж, сад
Новая Долина
Просторный дом для семьи — тишина, свой участок и всё необходимое для комфортной жизни за городом
Общая площадь 150 м²
Участок 11 соток
Главное преимущество:
- два уровня — удобно для семьи
- полный набор построек: гараж, баня, погреб
- ухоженный участок с садом и огородом
- все коммуникации подключены
- свет 3 фазы, газ, вода
- выгребная яма 9 куб.м
- госакт и кадастровый номер
Планировка:
- кухня
- прихожая
- санузел
- 2 отдельные спальни
- 1 проходная комната
- высокий цокольный этаж
Состояние:
- жилое состояние
- дом готов к проживанию
- есть возможность обновить под свой вкус
Идеальный вариант для тех, кто хочет...
27 000 $
171 $/м²
Тіниста
158 / 68 / 10 м²
2 этажа
12 сот
3 комнаты
2 мес. назад
Продам 2-поверхову коробку будинку на ділянці 12 соток. Загальна площа 158 м², 3 кімнати. Вода на ділянці, електрика в будинку.
Повний пакет документів (будинок введений в експлуатацію, є документи на землю). Садовий кооператив Нової Долини.
Все ориентиры