311 580 $
2 700
$/м²
Французский бульв., 63/65 к4
Монолітно-каркасна
Новобудова
4 нед. назад
8 мес. назад
49 (сегодня 0,
вчера 1)
Описание
Kandinsky Odesa Residence (Французький бульвар)
Найкращий район міста Одеси.
Тільки МОРЕ, парки, санаторії і приватний сектор поруч.
Проєкт бізнес-класу, при будівництві будинку використовуємо тільки дорогі і якісні - мармор, дерево, скло, латунь і тд
Пропоную до Вашої уваги 3-кімнатні апартаменти в 4 будинку (друга черга, готовність через 1,5 - 2 роки).
- 20 поверх
- 115,4м
- вид у двір, місто, зелень і море
Найкращий район міста Одеси.
Тільки МОРЕ, парки, санаторії і приватний сектор поруч.
- 20 поверх
- 115,4м
- вид у двір, місто, зелень і море
Детали
В квартире 3 комнаты, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Новобудова. Планировка комнат Раздельная. Общее состояние квартиры - Без ремонта. Без комиссии

Новоженюк Ганна
Риелтор
| Активных объявлений | 10 |
| Эксклюзивных объектов | 0 |
| Рекламная активность | 476 |
| Последний визит на сайт | 1 неделя назад |
Рекомендовать
История изменения цены
| 11.11.2025 | - 28 850 $ | 311 580 $ |
| 18.09.2025 | 340 430 $ |