Топ объявлений Ольшаницы

29 900 $
401 $/м²
Осередок ул.
БЕЗ КОМИССИИ
74.6 / 37.1 / 11.5 м²
1 этаж
25 сот
3 комнаты
1 нед. назад
Продаж домогосподарства в мальовничому селі Вільшаниця
Пропонується до продажу доглянуте домогосподарство в самому центрі села Вільшаниця, всього 20 км від Івано-Франківська.
Основні характеристики:
Житловий будинок площею 74,6 м²
Земельна ділянка — 25 соток
Господарські будівлі — 60 м²
Будинок цегляний, дах перекритий металочерепицею
Підведені газ та електрика
На території є власна криниця
Переваги розташування:
Село має розвинену інфраструктуру: школа, дитячий садок, амбулаторія, магазини, будинок культури, пошта. Поблизу — рибне господарство з великим озером та кілька місцевих виробництв. Дорога в селі асфальтована, зручний під’їзд у будь-яку пору року.
Домогосподарство ідеально...

21 000 $
243 $/м²
Швабівка
БЕЗ КОМИССИИ
86.5 / 61.8 / 8 м²
2 этажа
48 сот
3 комнаты
1980 год постройки
2 нед. назад
Продається готовий будинок у с. Вільшаниця
Продається готовий будинок із земельною ділянкою у с. Вільшаниця по вулиці Швабівка . Є підвал та мансарда. Проведене світло, вода в криниці є. Газу немає, проходить по при ділянку (просте включення). Потребує незначного ремонту. На ділянці є фруктовий сад. Також є підсобне приміщення. Земельна ділянка площею 48 сотих (25 приватизовано)
- код ділянки - # 1 5 5 7
площа будинку — 86 м2
площа ділянки — 48 сот
кадастровий номер — 2625883501:01:002:0614
геолокація - 48.956391, 24.875637
(!) перевірено компанією «Земляни»
Земляни — земельний хаб, який спеціалізується на землі та будинках. У нас є пропозиції ділянок у кращих для життя локаціях міст...
Все ориентиры