Фильтры
Продажа квартир в Песчанке (Новомосковский район, Днепропетровская область)
По вашему запросу объявлений не найдено
По вашему запросу объявлений не найдено
Вас также могут заинтересовать объявления рядом
9 объявлений
35 000 $
625 $/м²
О Цокура, 20
3 комнаты
56 / 47 / 6 м²
этаж 6 из 9
2 мес. назад
✨ Простора та затишна квартира, доглянута і готова до проживання.
🏢 6-поверх
⚡ Світло не вимикають.
🌡️ Електроопалення, можна самостійно регулювати температуру та витрати.
Меблі залишаються
Квартира світла, чиста та дуже затишна. Гарний варіант для тих, хто шукає просторе житло для родини.
27 000 $
600 $/м²
Шевченко
єВідновлення
2 комнаты
45 / 27 / 6 м²
этаж 5 из 5
1 нед. назад
🏡 Продаж 2-кімнатної квартири | р-н Податкової
Пропонується до продажу затишна 2-кімнатна квартира у зручному районі міста.
🔹 Площа: 45 м²
🔹 Поверх: 5/5
🔹 Кімнати роздільні
🔹 Автономне газове опалення 🔥
🔹 Житловий стан – можна заїжджати і жити
🔹 Замінені вікна
Квартира тепла та світла, з хорошим плануванням. Ідеально підійде як для проживання, так і під інвестицію.
🇺🇦 Працюємо з державними програмами фінансування
💰 Ціна: 27 000 $ (торг)
[телефон скрыт]Альона
31 000 $
365 $/м²
Ялинкова
БЕЗ КОМИССИИ
4 комнаты
85 / 55 / 15 м²
этаж 1 из 1
2026 год постройки
4 нед. назад
В пятидесятых километрах от центра г.Самар. В продаже дуплекс площадь 85 м2 с участком 2,75 сотки. Свои парковочные места, гостевая парковка. Закрытая улица, въезд через охрану. Объект в стадии строительства. Продажа от застройщика.
49 000 $
803 $/м²
Гетьманська, 15
3 комнаты
61 / 37 / 8 м²
этаж 4 из 5
2 нед. назад
Продам хорошу 3к квартиру в хорошому будинку в центрі міста біля ЦУМу, виконкому. Загальна площа 61 кв.м., всі кімнати роздільні, гарне планування, є лоджія і балкон. Чистий та з ремонтом під'їзд, відповідні сусіди, 4/5 поверховість квартири, не кутова.
Квартира з ремонтом, меблями та технікою. Автономне газове опалення (двоконтурний газовий котел), 2 кондиціонери. Всі комунікації поміняні, свій окремий кабель живлення квартири зі щитової будинку + окремий кабель живлення кухні від щитової під’їзду + у квартирі встановлено стабілізатор та блок безперебійного живлення, подвійні вхідні двері.
З зовні по фасаду квартира утеплена (100 мм), тепла взимку та економна витрата газу. У кух...
29 000 $
580 $/м²
Калнишевського, 24
2 комнаты
50 / 28 / 8 м²
этаж 6 из 9
1996 год постройки
2 дня назад
Продам 2к квартиру , чешка, 50 кв.м в ценляному будинку на шостому поверсі.
Будинок ОСББ, доглянутий,
вул.Калнишевського 24, спокійний район, все поруч, у дворі є паркувальні місця , також поруч дві цілодобові стоянки.
Лічильники на все встановлені, МПВ, потребує ремонту.
Ціна 28500$, торг.
т.[телефон скрыт]79678
40 000 $
816 $/м²
Паланкова, 31
єВідновлення
2 комнаты
49 / 34 / 10 м²
этаж 9 из 9
1 нед. назад
Продаж 2-х кім квартири , р-н острова, із якісним ремонтом. Гарний вид із вікна. Кухня - студія, і велика простора спальня. Площа 49 м2. Велика лоджія, із теплою підлогою. Залишається меблі частково, шафи , кондиціонер. Поверх 9/9 . Гарне подвір’я, доглянуте . Ціна 40000$
Співпрацюємо з державними програмами фінансування!
Готові до швидкої угоди!
[телефон скрыт]Альона
40 000 $
816 $/м²
Волонтерська, 2
2 комнаты
49 / 36 / 8 м²
этаж 8 из 9
1 нед. назад
У продажі 2-х кімната квартира, доглянута із ремонтом. Місто Самар , р-н трейд парку , із меблями та технікою, централізоване опалення. Поверх 8/9. Площа 49 м2.
Ціна 40000$ договірна
[телефон скрыт]Альона
100 000 $
1 000 $/м²
Самарь (Новомосковск), Никиты Головко
4 комнаты
100 / 70 / 30 м²
этаж 2 из 9
2013 год постройки
1 мес. назад
Большая 4к кв 100 кв/м современный дорогостоящий ремонт мебель техника итальянский бренд 2 этаж консьерж видео наблюдения охрана закрытая территория доп инфо по телефону [телефон скрыт]Зайцева Алёна