Самые популярные улицы города
Улицы Песчанки
Топ объявлений Песчанки

280 000 $
1 171 $/м²
Зоряна, 19
ПРЕМИУМ
239.1 / 78.8 / 53.7 м²
2 этажа
25 сот
4 комнаты
сегодня
Дом в сосновом лесу на берегу реки в Песчанке. Продам хорошим людям по хорошей цене.
Приличный участок 25 соток, с навесом для машин, с беседкой и зоной барбекю.
В доме четыре спальни, два санузла, и балкон.
Соседей немного, трассу не слышно, городок Самар рядом.
До Днепра 40 минут.
Приглашаю на просмотр.

340 000 $
850 $/м²
Садовая, 1
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
400 / 280 / 1 м²
3 этажа
45 сот
5 комнат
сегодня
Продам дом в Песчанке.
34 км от центра Днепра
7 км от Новомосковска.
В сосновом лесу, недалеко река, трассу не слышно.
В доме два этажа + мансарда + цоколь. Общая площадь 402 м2. Шикарный участок с соснами более 40 соток. На участке есть бассейн и домик охраны.
Дом кирпичный, начало строительства дома 2004 год.
В цокольном этаже традиционно бильярд, с зеленым сукном, сауна с комнатой отдыха и санузлом, «топочная» со всеми котлами и фильтрами, отапливаемый гараж.
На первом этаже: гостиная с камином, кабинет для важных дел, и кухня с террасой.
На втором: мастер-спальня с террасой и балконом; и ещё две комнаты.
Мансарда- это просторный зал в восточном стиле, с видом на три стороны света.
Вокруг...
11 000 $
1 792 $/сот
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
6.14 сот
1 нед. назад
Продається земельна ділянка у мальовничому місці на березі річки Самара!
Опис ділянки:
- Площа: 6 соток (з можливістю збільшення на додаткові 7 соток).
- Розташування: Екологічно чистий район, всього за 12 км (15 хвилин) від міста Дніпро.
- Комунікації: Електрика, вода та газ проходять по межі ділянки.
Переваги:
- Ідеально підходить для будівництва заміського будинку чи дачі.
– Рівний ландшафт, що значно спрощує будівництво.
- Прекрасне розташування на березі річки Самара: чисте повітря, тиша та спокій.
- Плодові дерева на ділянці.
- Документи в повному порядку готові до швидкої угоди.
Додаткові переваги:
- Відмінне місце для сімейного відпочинку: чистий пляж та можливість риболовлі.
- Зр...

26 000 $
400 $/м²
Перемоги
65 / 40 / 8 м²
1 этаж
18 сот
5 комнат
сегодня
Продаже дом в центре Песчанки.
Асфальтированная дорога.
Есть все коммуникации газ, свет, централизованная вода.
Кирпичный дом .
Состояние- жилое, под ремонт.
Газовый котёл, печное отопление. Во летней кухне находится рабочпя баня.
Участок 18 соток, в конце огорода река.
Ваш риелтор Наталья, Агентство недвижимости Резидент.

40 000 $
667 $/м²
Сірка, 53
60 / 29.6 / 1 м²
1 этаж
64 сот
3 комнаты
сегодня
Продам Домик 60 м2 на большом участке земли в Песчанке, Новомосковский район.
Год постройки 1971.
Два кадастровых номера.
Подведён газ и электричество.
Была скважина, можно сделать новую. На участке небольшой домик, летняя кухня, гараж и хоз.постройки.
Всё требует реставрации.
Хорошие подъездные пути, рядом центральная дорога, магазин, остановка общественного транспорта, дачи.

135 000 $
1 125 $/м²
Андрія Болтушенко
БЕЗ КОМИССИИ
120 / 60 / 7 м²
1 этаж
17 сот
4 комнаты
вчера
Продам дом в экологической местности в с. Песчанка ( район Орловщина )
Территория участка 17 соток на которых распологаются два дома и хоз. постройки .
Место стоянки с крышей для машин и большой мангал с навесом где можно готовить вкусняшки родным и близким .
Основной дом 80 м2
В нем есть две раздельных комнаты и большая гостиная с кухней
Индивидуальное газовое отопление.
Так же можно отдохнуть от шума и побыть наедине с близкими людьми, оздоровится в гостевом домике с баней и с зоной отдыха
По всему участку ланшафтный дизайн . Вокруг сосновый лес.
Цена 135 000$ торг, Без комиссии для покупателя.
Звоните прямо сейчас !
С Ув. Анна ваш агент по недвижимости
25 000 $
385 $/м²
Перемоги, 14
65 / 45 / 8 м²
1 этаж
18 сот
4 комнаты
сегодня
Продам дом в центре Песчанки.
Асфальтированная дорога.
Есть все коммуникации газ, свет, централизованная вода.
Кирпичный дом .
Состояние под ремонт.
Газовый котёл, печное отопление.
Участок 18 соток, в конце огорода река.
Есть баня, летняя кухня.
Детали по телефону.

85 000 $
876 $/м²
Першот, 67
єВідновлення
97 / 67 / 20 м²
1 этаж
25 сот
4 комнаты
сегодня
Продам хазяйський будинок в с.Піщанка вул. Першотравнева
* 100 м2 загальна площа будинку+ є літня кухня ,гараж,сараї,сад,город
* 25 соток приватизованої землі
* Будинок з цегли
* двуконтурний газовий котел
* 2 свердловини з гарною водою
* Для комфортного проживання в ньому передбачено: 2 спальні,2 вітальні ,кухня ,с/в., передпокій.
* В будинок заведені газ, інтернет,вода зі скважини,септик
* великий гараж,площадка під техніку
* в 300 м зупинка транспорту
Якщо Вас зацікавив даний будинок,я домовлюсь за його перегляд в зручний для Вас час.
Дзвоніть.Відповім на всі Ваші запитання.
235 000 $
1 416 $/м²
Чкалова
166 / 144 / 20 м²
2 этажа
1 сот
4 комнаты
вчера
Пропонуємо у продаж двоповерховий будинок площею 166 м², розташований у зеленій зоні закритого клубного містечка Goodwill residence, с.Піщанка Дніпропетровська обл.
Будинок збудований з дотриманням високих стандартів якості:
Монолітний каркас, енергоефективні стіни з утепленням
Система опалення DAIKIN
Фільтрація води
Енергоощадні вікна та двері SCHUCO
Димохід під камін інтегровано в проєкт
Зовнішнє оздоблення клінкером та фасадною дошкою
Перший поверх — це простір для життя та відпочинку: кухня, їдальня і вітальня з каміном створюють єдину атмосферну зону, що виходить на затишну терасу.
На другому рівні — три спальні з виходом на балкон
Житлове містечко розташоване серед вікових сосен...

320 000 $
923 $/м²
Садова
346.8 / 137.9 / 36.6 м²
2 этажа
27 сот
6 комнат и более
вчера
Продам 2-поверховий будинок з власним берегом та причалом у с. Піщанка
Будинок виконаний у класичному стилі з червоної цегли.
Тротуарна плитка із натурального граніту.
Розташований будинок у мальовничому куточку на ділянці 27 соток із ландшафтним дизайном. На ділянці є альтанка, фонтан, басейн, барбекю.
+загальна площа будинку 346, 8 м2
+цокольний поверх: вітальня, сауна, ванна кімната з джакузі, душова, с/в, котельня, підсобні приміщення, винний льох.
+1й поверх: простора вітальня з каміном з натурального мармуру, їдальня з виходом на терасу, кухня, з/в, гараж (26, 1 м2)
2й поверх: кабінет з виходом на балкон, 3 спальні (балкон у майстер-спальні), 2 ванні кімнати, туалет.
Всі меблі...

200 000 $
1 250 $/м²
Садова
160 / 70 / 20 м²
1 этаж
50 сот
3 комнаты
вчера
Продам дом возле реки ! Песчанка Садовая ! Большой участок
+ 160м2
+ 50 соток (разделены на 3 кад номера )
+ Одноэтажный дом
+ две спальни
+ бассейн
+ Автономное отопление двухконтурным котлом
+ теплый пол по всему дому
+ Прямой выход на речку
+ Дизельная станция на случай отключения света
+ дом утеплен полистиролом
+ Постройка 2014 года
+ авноматическая система полива участка
Цена 200 000$

25 000 $
1 250 $/сот
под застройку
20 сот
2 дня назад
Продается участок рядом
площадь участка 20 соток
+ на прошлой неделе была произведена глобальная уборка участков, все чисто
+ участок Приватизирован
+ есть кадастровый номер
+ Дорога к участку асфальтная (Напротив есть соседи)
+ к участку подведено электричество
+ Есть разрешение на стройку
Цена 25 000 $

440 000 $
880 $/м²
Шевченко ул., 45
єОселя
єВідновлення
500 / 280 / 40 м²
3 этажа
10 сот
5 комнат
3 дня назад
🏡 Продаж унікального 3-поверхового маєтку в Піщанці
💰 Ціна: 490 000 $
📐 Площа будинку: 500 м²
🌳 Ділянка: унікальний півострів — вода та природа навколо
🚗 Гараж: на 2 авто
📍 50 м до річки Самара, перед будинком — озеро 80×30 м (зарыблене)
📅 Будівництво: 2007
🎨 Оздоблення: 2017–2021
⸻
⭐ ПЛАНУВАННЯ ТА ІНТЕР’ЄР
1 поверх
• Простора кухня
• Окрема вітальня
• Велика літня тераса з розсувною системою
• Санвузол
• Тепла підлога по всій площі
2 поверх
• 3 окремі спальні
• Санвузол
• Тераса з панорамним видом на воду
3 поверх
• Зона відпочинку
• Домашній спортзал
• Утеплення даху мінеральною ватою
⸻
🧱 БУДІВНИЦТВО ТА МАТЕРІАЛИ
• Стіни — червона цегла, дуже товсті
• Утеплення стін —...

150 000 $
811 $/м²
Зелена, 64
185 / 68 / 36 м²
2 этажа
16 сот
4 комнаты
2012 год постройки
3 дня назад
У чудовому сосновому лісі с. Піщанка продається новий, 2-х поверховий, респектабельний особняк у швейцарському стилі.
В оточенні корабельних сосен на приватизованій ділянці 17 соток знаходиться двоповерховий, сучасний будинок загальною площею 195 кв.м. з терасами та балконами.
Це індивідуальний проект, який поєднав у собі комфорт проживання та відпочинку. Природний лісовий ландшафт та чисте повітря дають необмежений заряд енергії.
В обробці фасаду використано кримський камінь та клінкерну цеглу. Будинок побудований з високоякісних матеріалів, під чистове оздоблення, що дає можливість новим господарям виконати якісний ремонт на власний розсуд. Поспішайте скористатися пропозицією, тому що на с...

140 000 $
848 $/м²
Зелена, 62
165 / 52 / 43 м²
2 этажа
15 сот
3 комнаты
2012 год постройки
2 дня назад
Для тих хто любить комфорт, природу, затишок та цінує здоров'я своє та своїх близьких.
У мальовничому сосновому лісі, екологічно чистому місці, у новому зручно розташованому котеджному селищі с. Піщанка продається чудовий заміський будинок. 2 поверхи, 2012 р.п., загальною площею 165,7 кв.м., та 65 кв.м.. терас з шикарним видом на ліс.
Будинок під чистове оздоблення з дуже зручним та сучасним плануванням.
Стіни газобетон (марка 600), зовнішня обробка - декоративна штукатурка, виконана в баварському стилі. Вікна – металопластикові, двосторонні ламінації, мансардні вікна «Факро». Покрівля – металочерепиця (Англія). Стяжка, Свердловина, світло.
Ділянка 15 соток огороджена сучасним, гарним, добро...

25 000 $
385 $/м²
ПЕРЕМОГИ
65 / 40 / 10 м²
1 этаж
18 сот
3 комнаты
1970 год постройки
2 дня назад
Продам дом в центре Песчанки с РЕКОЙ
Асфальтированная дорога.
Есть все коммуникации газ, свет, централизованная вода.
Кирпичный дом .
Состояние под ремонт.
Газовый котёл, печное отопление.
Участок 18 соток, в конце огорода река.
Детали по телефону.

190 000 $
876 $/м²
Садовая, 62
217 / 55 / 13.8 м²
2 этажа
10 сот
3 комнаты
2 дня назад
ПРОДАМ ДОМ ПЕСЧАНКА 10сот ЗЕМЛИ
ул.Садовая
Свой берег , лес
Двухэтажный дом на берегу реки в лесу
В доме выполнен ремонт, так же имеешься необходимая мебель и техника
-Общая площадь: 217м2
-2 этажа + подвал
В доме, 1й этаж
-Тамбур: 3,2м2
-Гостиная: 30,6м2
-Санузел: 6,1м2
-Кухня: 13,8м2
2й этаж дома:
-Комната: 15,9м2
-Комната 2: 16,3м2
-Коридор: 3,9м2
Подвальная часть дома:
-Гараж 39,1 м2
-Котельная: 5,6м2
-Подвал: 8,9м2
С удовольствием Вам его покажем

220 000 $
987 $/м²
Ялинкова
єОселя
223 / 200 / 23 м²
2 этажа
19 сот
5 комнат
3 дня назад
Продається затишний сімейний будинок у Піщанці, вул. Пролетарська (Ялинкова)
🌲 Оазис спокою серед соснового лісу 🌲
Запрошуємо вас відкрити для себе справжній родинний затишок у неймовірно мальовничому та тихому куточку — Піщанка, вулиця Пролетарська (Ялинкова). Тут вас оточуватимуть природа, спів птахів, аромат сосен і озеро зовсім поруч — ідеальне місце для тих, хто цінує комфорт, тишу та гармонію з природою.
🏡 Про будинок:
Цегляний утеплений двоповерховий будинок загальною площею 223 м² з утепленим горищем створений для комфортного життя великої родини.
Перший поверх — це простора вітальня, об’єднана з кухнею, окрема кімната, сучасний санвузол із душовою кабіною та дві тераси для ранково...
265 000 $
1 656 $/м²
зелена
БЕЗ КОМИССИИ
160 / 65 / 80 м²
1 этаж
25 сот
3 комнаты
4 дня назад
Будинок у сосновому лісі – с. Піщанка
Пропонуємо до продажу затишний приватний маєток, розташований серед вікових сосен у мальовничому куточку села Піщанка. Ідеальний вибір для тих, хто цінує тишу, чисте повітря та якість життя на природі.
Основна інформація:
* Площа земельної ділянки — 25 соток
* Головний будинок — 160 м², один поверх
Складається з просторої кухні-вітальні з каміном, двох окремих спалень, санвузла, господарського блоку.
* Гостьовий будинок — 71 м², два поверхи
Включає баню на дровах, зону відпочинку та можливість ночівлі для гостей.
Територія:
* Продуманий ландшафтний дизайн з великою кількістю декоративних рослин.
* Простора бесідка на 12 осіб — чудове місце для сімейн...
Все улицы