177 990 $
6 666  $/м²
ул., 3
БЕЗ КОМИССИИ
26.7 / 11 / 15 м²
этаж 4 из 10
3 дня назад
1 мес. назад
21 (сегодня 0, вчера 0)
Описание
Продам свій апартамент в Буковелі у преміальному 5* готельному комплексі на озері "Glacier premium apartments" біля оглядового колесу, аквапарку Мавка та Гуцул Ленду, у самому центрі Буковеля.
Код- #40902451

Площа - 26,7 м², знаходиться на 4-му поверсі - з тераси номеру відкриваються неймовірні краєвиди курорту на озеро Молодості та оглядове колесо Буковелі

Право власності, нотаріальна угода, договір з керуючою компанією, оцінка

В готельному комплексі керуюча компанія від курорту Буковель
Рестораний оператор - "La Famiglia"
Ресторани - Margherita та Rene
В апартаменті є всі необхідне для постійного комфортного проживання та відпочинку по стандарту 5* готелю
В готелі є лижня кімната, каса квитків та прямий вихід до підйомнику на трасу 14А на лижах
Найсучасніша в Буковелі СПА-зона 2450 м2 та панорамний цілорічний басейн з підігрівом

Географічне розташування на місцевості також однозначно величезний плюс для цієї локації, ну і звичайно розташування комплексу на такій локації з пішим доступом до:

- будується Макдональдс
- виїзд з готелю на лижах на трасу #14
- Новий заїзд в Буковель

Це не просто інвестиція, це величезний крок в майбутне Буковелі, і як наслідок виграшний варіант інвестиції в найсучасніший 5* комплекс в самому серці курорту
Детали
В квартире 1 комната. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Без комиссии
Верифицированный профиль
Silver partner
20
Лет опыта
8
Месяцев на сайте
Активных объявлений 82
Эксклюзивных объектов 0
Рекламная активность 6468
Последний визит на сайт 2 дня назад
Рекомендовать
Адрес
Ваша жалоба принята!
Выберите способ подтверждения